7 hónapos terhesség, és az esküvő csak egy hónap múlva van!

Itt is van ez a helyzet. 30 hete van és férjhez megyek, így kaptunk))) semmi sem ebben a szörnyűségben! annál több terhes nő pozitív érzelmek, annál jobb, és még az esküvő előtt egy családi pszichológus, akkor biztosan megnyugtatni!

Idővel kell házasodnom, de nem a 9. hónapban. 18 éves koromban házasodtam meg egy kék szemű, hosszú hajú szőke, egy tökéletes figura, 6 férjhez mentem, még mindig eladok esküvői fotókat magazinokba. Nos, mit húzni 9 hónapig? Az esküvőnél istennőnek kell lenned! És nem akartam időben összeházasodni, akkor nem akarok. A fenébe, a nők csak férjhez menjenek, legalább egy fülbemondás.

Idővel kell házasodnom, de nem a 9. hónapban. 18 éves koromban házasodtam meg egy kék szemű, hosszú hajú szőke, egy tökéletes figura, 6 férjhez mentem, még mindig eladok esküvői fotókat magazinokba. Nos, mit húzni 9 hónapig? Az esküvőnél istennőnek kell lenned! És nem akartam időben összeházasodni, akkor nem akarok. A fenébe, a nők csak férjhez menjenek, legalább egy fülbemondás.

Itt is van ez a helyzet. 30 hete van és férjhez megyek, így kaptunk))) semmi sem ebben a szörnyűségben! annál több terhes nő pozitív érzelmek, annál jobb, és még az esküvő előtt egy családi pszichológus, akkor biztosan megnyugtatni!


ez az - igen egyesek nem terhes állapotban nézd százszor rosszabb, mint a terhes nők - a különbség az, hogy az önálló felnőtt - nem okoz semmilyen kényelmetlenséget és zavartan -, ha a menyasszony terhes, akár nem - nem mindegy - Mindenki ezt mondja, és azt hiszi - én 28 éves férje -Mi 3 0 - lyudi- felnőtt kit érdekel - aki viszont a nyelv jelenti azt, hogy a házasság a légi - és így tovább -, de minden kedves barátok és rokonok nagyon boldogok számunkra - és amikor az esküvő - oo egyezmény - az élet ebből nem fog változni, és nem borulhat - ez csak 1 nap - nem értem neko oryh rosszindulatú kritikusok, hogy és arra törekszenek, hogy helyezze be az 5 kopecks, és hogy kifejezzék fi

A fehér ruha a tisztaság szimbóluma. Hagyja, hogy szinte nincs szűz menyasszony, de egy terhes férfiról egy hosszú ruhában, fehér ruhában és fátyolban - ez valahogy vicces. Általában elolvastam valahol, hogy a statisztikák szerint a menyasszonyok közel 70% -a férjhez megy férjhez terhes állapotban. Szomorú tendencia.


és miért olyan szomorú? Terhesség - egy csoda, és csodálatos, hogy így - mint általában -, mielőtt ez a döntő pillanatban az emberek már régóta találkoztak, és élt egy fedél alatt - és a gyermek, hogy megvitassák és terv - mint itt - teljesülnek - az egyik RH aludt - repült - sarokba hasa - én személy szerint nem tudom esetekben - a barátaim - sok házas, amikor a menyasszony terhes volt -, de nem azért, mert - sarokba -, de azért, mert meg kell házasodni, amikor akarok gyerekek - egy baba - házas -

Idővel kell házasodnom, de nem a 9. hónapban. 18 éves koromban házasodtam meg egy kék szemű, hosszú hajú szőke, egy tökéletes figura, 6 férjhez mentem, még mindig eladok esküvői fotókat magazinokba. Nos, mit húzni 9 hónapig? Az esküvőnél istennőnek kell lenned! És nem akartam időben összeházasodni, akkor nem akarok. A fenébe, a nők csak férjhez menjenek, legalább egy fülbemondás.


Azt az utat - a 18 - részt szép látványt a nemzetközi s - és gondolom, nem gondolkodtam, hogyan ugrik ki, hogy feleségül - fontos volt számomra, hogy Miss - utazás, kap legs- tartott, mint egy ember - valóban választani a leginkább méltó és a legjobb férfi - és nem ül a nyakán anya és apa még egy - a 18 éves házasok - ez szörnyű egyszerű - tudatosan védekezni a óriási a választék a férfiak - és azt mondod magadnak, de semmi igazán az életben nem látta, ugrott az első, aki hívott - ennyi az egész amit megérdemlek ebben az életben - ez a maximum - a határ -

még mindig elhalasztja az esküvő után szülés, 8 hónapos öröme egy közeli ruha, egy tucat rokonok és barátok, amelyek mindegyikét meg kell figyelni csak nem. Ezen kívül a Pts esküvő fárasztó. Szükséges vagy 4-5 hónapig, vagy fajta vagy munka után 6-9 mes. Csak menj csendben aláírni, majd visszaszerezni az esküvő (ha később szeretnél, persze)


Nos, mint mindig. a kvochek találkozása a szedánon. de nekem és nekem.
ez egy 6 hónapos leírású fotó. gyermekesen vagy. kert show, és nem azok, akik tudják, milyen a terhesség, és hogyan néz ki egy vékony lány 6 hónapig
az első terhesség, és 6 teljes hónap - ez a kép pontosan 28 hét - súlya akár 52 - most már 57 - a magassága 175 - ha fújt - Sajnálom - I -privykla enni jobb - a munka, tudod, a megjelenése kapcsolatos - és jól néz ki - különösen a ruhája - amikor a felvonuláson - az idő esküvõm - lesz 30 hét alatt - a hetedik hónap - és az a tény, hogy úgy nézek ki, mint tudtam hat hónapja - és nem kell irigyelni azokat, akik terhesek nem rontja el -


Nos, mint mindig. a kvochek találkozása a szedánon. de nekem és nekem.
ez egy 6 hónapos leírású fotó. gyermekesen vagy. kert show, és nem azok, akik tudják, milyen a terhesség, és hogyan néz ki egy vékony lány 6 hónapig
-I is meg egy bolond - a hetedik hónap - egy héttel később a rendelet - minden megy, és nézni - hol a gyomrom - azt lehet látni csak egy lecsupaszított - és csak én - haha ​​- és mennyit nyert a terhesség alatt - 20-30 kiló? :)))

Látom, hogy sokan azt írják, hogy egy fehér ruhában lévő terhes nő nevetségesnek tűnik, mert a fehér szín az ártatlanság jelképe. Istenem, de a mi korunkban valaki ártatlan férjhez megy. Milyen ostobaságról beszélsz? Esküvő a szülés után, és ki fog gondoskodni a gyermekről? Egészségügy, vegyél egy keveréket. Igen, nem az esküvő előtt leszel.

Nem is egy fehér ruhának abszurditása egy hatalmas hasán, és nem mások palsijában. Ha az ünneplés oka vagy oka csak gyerek volt, akkor először mindenekelőtt az egészségéről kell gondoskodnia! A gyermek nem érdekli az álma, hogy királynõvé válik egy ünnepen. Nagy ünneplés megtervezése, teljesen elfelejti, hogy pozitív érzelmekkel rendelkező helyeken nagy a stressz és a fáradtság aránya, amelyet Ön nem hiába szigorúan ellenjavallt.
A barátom 6 és fél hónapig menne feleségül. De az esküvő előtti éjszaka a gyermek született, és nagyon apró és gyenge volt. Még hat hónapja lesz a kórházban, mivel még mindig nem lélegzik be saját.
Úgy gondolom, hogy még akkor is, ha feleségül vesszük a helyzetet, csak a korai szakaszban, a vendégek számának csökkentése és az est programjának lehető legegyszerűbbé tétele. Bízhatsz az esküvő előkészítésével, hogy becsukja az embereket. Egy másik esetben a sikoltozás mind "meg", és "ellen" egy ilyen kockázat. Ne feledje, hogy ahhoz, hogy hercegnő legyen, egész életed éled, kivéve néhány kilenc hónapot!

Hogyan lehet, mondd! Már ment a hetedik hónapban, a kérelmet nem nyújtják be, az iratok t.k.s nem minden poryadke.Moy leendő férj akar házasodni, de nem vagyok elégedett csak hochu.Menya jel, mert nem akarom, hogy gyomor túlsúly tűnnek bánom! én nem érzem, mint egy hercegnő! meghívja őt, hogy az esküvő egy-két év, azt mondja, nincs ideje, hogy legyen. Mit tegyek?

Hogyan lehet, mondd! Már ment a hetedik hónapban, a kérelmet nem nyújtják be, az iratok t.k.s nem minden poryadke.Moy leendő férj akar házasodni, de nem vagyok elégedett csak hochu.Menya jel, mert nem akarom, hogy gyomor túlsúly tűnnek bánom! én nem érzem, mint egy hercegnő! meghívja őt, hogy az esküvő egy-két év, azt mondja, nincs ideje, hogy legyen. Mit tegyek?


Miért nem?
A testvérem férjhez ment, amikor a gyerek kicsivel több mint egy éves volt. Az esküvő nagyon keskeny baráti körben volt. Mindenki szerette, hogy itt van ez? Miért nincs idő?

Személy szerint nem házasodnék fel, nem. Először: tapasztalat, izgalom stb. ez befolyásolhatja a baba, még ha korán is, még mindig nem érzi magát kényelmesen. Másodszor: továbbra is úgy érzem magam, mint egy hercegnőt, gyönyörű és bájos, "a tüdőbe", ahogy mondják. De egy év alatt, szülés után, helyes, gondolom.

)))) "a tüdőben". És sajnálom a tautológiát is.

Személy szerint nem házasodnék fel, nem. Először: tapasztalat, izgalom stb. ez befolyásolhatja a baba, még ha korán is, még mindig nem érzi magát kényelmesen. Másodszor: továbbra is úgy érzem magam, mint egy hercegnőt, gyönyörű és bájos, "a tüdőbe", ahogy mondják. De egy év alatt, szülés után, helyes, gondolom.

Személy szerint nem házasodnék fel, nem. Először: tapasztalat, izgalom stb. ez befolyásolhatja a baba, még ha korán is, még mindig nem érzi magát kényelmesen. Másodszor: továbbra is úgy érzem magam, mint egy hercegnőt, gyönyörű és bájos, "a tüdőbe", ahogy mondják. De egy év alatt, szülés után, helyes, gondolom.


Ugyanilyen véleménnyel vagyok, annak ellenére, hogy nem vagyok zsíros nő, de ez nem jelenti azt, hogy "csak nézni", a hangulat nem lesz ugyanaz. a jövő férje azt mondja, van egy család egy év alatt, egy gyermek, egyéb költségek. Anya azt mondja, ha akar, akkor egy esküvő lesz egy év alatt, és ezek a fotók nem túl jóak a terhes nők számára, és még mindig emlékeznek.

Miért nem előbb? A testvérem férjhez ment, amikor a gyermek valamivel több mint egy éves volt. Az esküvő nagyon keskeny baráti körben volt. Mindenki szerette, hogy itt van ez? Miért nincs idő?


Azt mondja, nincs idő, hogy legyen, van egy gyermekgondozási és egyéb raskhody.Moya anyu azt mondja, hogy ha azt akarja az esküvőt sdelaet.My mind ünnepelni az esküvő után a kisbaba születése.

Miért nem előbb? A testvérem férjhez ment, amikor a gyermek valamivel több mint egy éves volt. Az esküvő nagyon keskeny baráti körben volt. Mindenki szerette, hogy itt van ez? Miért nincs idő?


Sőt, nem feltétlenül szükséges egy csodálatos esküvő, lehetséges és kevés emberrel, de ízléssel (a testvér születése után), a legfontosabb az, hogy a jövő férjemnek meg kell értenie ezt.


Ünnepeljük, még szerényen nélkül „swing”, akkor még az esküvő, mint egy utat, mint a nem a ruha, mint senki foto.Ne a szellemben, én csak azt aláírja, és vegye figyelembe, miután rozhdeniya.Muzha nem siet a dokumentumokat az anyakönyvi hivatal (még húz ), majd azt az érvet, hogy szülni fogok az esküvőn ?!)


Nos, ha a jegyzet egyszerűen menni valahova, hogy üljön a saját (nem foty mentén, akkor is, ha mi ketten), lehetséges, hogy miért nem.


Konzultáció után egy barátom, azt mondta, hogy ez egy szoros körbe. Nos, megértem, amikor a szülők és a közeli barátok is, nem akar megbántani, de ez svadba..dazhe ha nincs TOASTMASTER és t.p.ne szeretné viták extra glaz.Vot adja magát, akkor egy ruhát, és megy !


Hát, h.aml.o te. Az anyósóm született neked. És az anyád neki szabad szexet és szolgálatot.

Szégyen. Egy zúzott menyasszony.


Itt biztos, hogy Jinx, ezért jobb, ha nem elkapnak! Igen, ez nem elég! De nem minden a légi házasodni, ez az, ahol pocakos hasa a priperayut egy esküvő, akkor nem tudom az összes obstoyatelstv.Odno esetben néma jel hosszabb ideig és egy másik dolog, hogy férjhez hosszabb ideig, akkor valóban nem a menyasszony kiderül, és egy gyalogos zsemle.

A gyakorlat ragaszkodott a házasság, 8 hónap ber ellen raspisatsya.Ona most jött egy másik városban egy esküvői fiának, de chtoiu nekem nem az a hangulat, hogy nem ő esküvői pohren.Govorit a sled.godu már gyere, gyere most ( Felajánlottam, hogy nem egy esküvő egy év alatt) .I nem bánod szimbolikus esküvő, de ha férje kollégái itt és szerte együtt 25 chel.eto nem szimbolikus esküvő, esküvő, ruha fátyol, és nem kell a hangulat viselni egy ruhát 8 beremennosti.Tak hónap és azt mondtam a fiamnak, hogy férjhez mentem hozzá, és jöjjön.

A gyakorlat ragaszkodott a házasság, 8 hónap ber ellen raspisatsya.Ona most jött egy másik városban egy esküvői fiának, de chtoiu nekem nem az a hangulat, hogy nem ő esküvői pohren.Govorit a sled.godu már gyere, gyere most ( Felajánlottam, hogy nem egy esküvő egy év alatt) .I nem bánod szimbolikus esküvő, de ha férje kollégái itt és szerte együtt 25 chel.eto nem szimbolikus esküvő, esküvő, ruha fátyol, és nem kell a hangulat viselni egy ruhát 8 beremennosti.Tak hónap és azt mondtam a fiamnak, hogy férjhez mentem hozzá, és jöjjön.


Ez kibaszott. Imádkoznod kell anyósodért. Ő adta a férjét. Tehát tönkretette az életét egy hasával. Ugyanaz a sógornőm van. Repültem. A fiamnak férjhez kellett mennie. Azt álmodta, hogy a tablettákat újból adják

És általában itt a nő fog menni. Fiú olvassa el a fórumot. Azt mondta, hogy a wománi nőket egy bordélyházban kell eladni. Ez az áru. A terhes nőben káromkodó trágárság.

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]

Kapcsolódó cikkek