61 éves Vladimir vinokur esküvőt játszott

Orosz népművész Vladimir Vinokur esküvőt játszott. A művész ismét feleségül vette feleségét.

Vladimir és felesége Tamara ünnepelte a "Polotnyannuyu esküvő", vagyis a 35 éves házasságot.







Ez az esemény ünnepelték a pár Vinokurov „Kinotavr” a közeli baráti kör - gyűlt össze az asztal körül, Stanislav Govorukhin, Emmanuel Vitorgan feleségével, Larissa Rubalskaya és barátai a fiatalok.

Az előkészített "esküvőre" Vladimir Natanovics előtt: az ünnep előtti napon a humoristák egy bankettet rendeztek az egyik étterembe a Fekete-tenger partján. A helyi szakácsok próbálták: kaviár, palacsinta és saláta, írja Komsomolskaya Pravda.







"Gratulálok az újoncoknak!" - azon a napon kezdődött a pirítós. - A gyilkosságra ilyen kifejezést lehet adni! "- mint mindig Vinokur viccelődött. De egy dolog, amit Vladimir még mindig komolyan mondta: "Nem fogok elrejteni, én vagyok a rekord! Üzletünkben sok ember sok éven át él ugyanabban a nőben! "

Végére az ünneplés Winokur megosztotta recept házastársi élettartam: „A legfontosabb recept a boldogsághoz (azok számára, akik szeretnének élni ugyanazzal a feleségét hosszú ideig) - ritkán látható. Ha belegondolsz - a 35 év, amit élt 15 éves, mentem a túra. A bizalom és bizalmatlanság kérdése soha nem kínoztatott minket. Bízunk egymásban! "

Vladimir Vinokur és Tamara Pervakova találkoztak a Moszkvai Operettszínházban, írják a Dni.ru.-ot.

Ezután Tamara 19 éves volt, és Vladimir - 26. A humorista megpróbálta megnyerni a jövő feleségének szívét. A párnak van egy lánya, Nastya Vinokur, a Bolshoi Balett színésznője.




Kapcsolódó cikkek