5 Ennek oka, hogy sürgősen létre kell hoznod saját blogodat, az élet teremtésének workshopját

Mi a blog?

5 ok, amiért URGENTnek szüksége van saját blog létrehozására:

A mai napig, az orosz nyelvű internetes regisztrált 19.978.324 blog, tavaly ez a szám 10.500.232. Mi az a titok, hogy az ilyen őrült növekedési ütem? A blogoszféra fejlődésének népszerűsége számos oka van, és ma szeretnék kiemelni azokat, amelyek véleményem szerint a legfontosabbak ...

1. A blog nagyszerű módja annak, hogy kifejezze magát

2. Blog - kiváló kommunikációs csatorna

3. Blog - erőteljes szimulátor az önfejlesztéshez

Maga a felvétel maga a gondolkodás kiváló ösztönzője (részletesen lásd a "Hogyan és miért kell naplót vezetnie" című kézikönyvben). gondolatok formálódnak, a tudás szisztematizálódik, és az anyagok előkészítésében gyakran előfordulnak betekintési gyulladások. Az olvasók kritikája és kérései stabil visszacsatolási gyűrűt hoznak létre, amely lehetővé teszi, hogy folyamatosan meggyorsítsa gondolatait és bővítse ismereteit. Ezen túlmenően a blogolás lehetővé teszi, hogy gyorsan bejusson az internetes terembe és foglalkozzon sok technikai finomsággal (ami a modern világban nagyon fontos). Állandó bejegyzések írása (az úgynevezett rövid jegyzetek és cikkek a blogban). serkenti az íráskészség fejlesztését, sok szakma számára ez a legfontosabb készség.

4. Blog - hatékony eszköz a szakembereknek

Annak érdekében, hogy egy blog bejegyzést, átlagosan 30-60 perc elég. Eközben a blog lehetőséget nyújt a nagy célközönség gyors létrehozására. Minden üzlet, több ezer hűséges vásárló - ez a garancia a magas értékesítés és a magas nyereség. A blog kiváló eszköz nem csak a vállalatok számára, hanem a személyes márka reklámozásához is. A hálózathoz való haladás pénzügyi költségei tízszer olcsóbbak, mint a TV, a rádió és a nyomtatott média használata. Az interneten számos projekt elindulhat minimális költségvetéssel, esetleg nullával is. Az offline (nem on-line) munkatársak számára. Az internet hatalmas lehetőségeket nyit meg!

5. Blog - lehet a bevétel forrása

Igen, pénzt kereshet a blogoláson. És a blog tárgya bármi lehet, és a jövedelem elég tisztességes. A bevétel több fajtája (bevételszerzés). amit blogolhat:

Jövedelem blog nagyon eltérő lehet az átlagos összegeket nehéz hívni, csak arra tudok gondolni, hogy a jövedelem az átlag blogger kb $ 200-300 havonta (többféle ez lehet egy jó adag béremelés). Egy blogon havonta 1000 dollárt, 5000 dollárt vagy annál többet kereshet.

A nyereség volumenét befolyásoló legfontosabb tényező a blog látogatottsága, az előfizetők száma, valamint a blog témái, jellemzői és más árnyalatok (a jövedelem típusától függően).

Hogyan kezdheted el a blogolást, ha a "teáskanna" MŰSZAKI részében vagy?

Kezdetére bármely ingyenes blogszolgáltatásra használható. Igaz a bevételszerzéshez és sok szakmai dologhoz, az ilyen ingyenes blogok majdnem nem alkalmasak, de a képzésre elég. Ha szeretne rekordokat készíteni, akkor biztonságosan hozzon létre saját offline blogot! Válassza ki és regisztrálja domainjét (blog neve). (az a hely, ahol webhelye az interneten van tárolva) és a blog "motorjai" (egy speciális program a könnyű blogozáshoz). Ajánlom ezt a blog hosting szolgáltatást (az Esskhosting céggel 1,5 évig dolgozom, elégedett vagyok a szolgáltatással). a blogomat a wordpress motor hajtja.

Az interneten számos információt talál arról, hogy hogyan regisztrálhatja és konfigurálhatja a blogot, csak időre és vágyakra van szüksége ahhoz, hogy a technikai részleteket beillessze. Ha nem akarsz bejutni a technikai dzsungelbe egy fejjel, akkor egyszerűen megbízhatsz otthont, pontokat, motorokat és más technikai bölcsességet a szakembereknek. Mindannyian létre fogod hozni, összekapcsolódni, és pár nap múlva lesz saját blogod!

Tudom ajánlani, mint szakember létrehozása és testreszabása blogja Artem Belyaykin. Tanácsa segített nekem felállítani a blogomat 2 évvel ezelőtt. Az Artem szolgáltatásainak árai több mint elfogadhatóak, és a legfontosabb az ügyfelek figyelmét szem előtt tartva. Van Artem "Kulcsrakész Blog" szolgáltatása (amelyre szükséged van, ha saját blogodat hozsz létre). és két ingyenes ingyenes tanfolyam a blogokon:

  • Ingyenes tanfolyam "Mi az a BLOG, és mire van szüksége?"
  • Ingyenes WordPress tanfolyam: használati útmutató

Üdvözlettel
blogger
Dmitrij Poslavszkij.

Egy másik érdekes.

Tetszett neki. Küld linket a barátoknak ↓↓↓ ↓ ↓
(kattintson a gombra egy új ablak megnyitásához)

Igen, még egy ok: Megtalálja a barátját, akivel minden nap kommunikálni szeretne!

Dmitry, köszönöm a cikket. Biztos vagyok benne, hogy valóban nagyobb valószínűséggel érdemes megérintenie a blogolás témáját, megosztani a hasznos információkat. Ami a blog létrehozását illeti, segíthetek mindazoknak, akik szeretnék, a blog telepítésének előnyei már elérhetőek. És segíthetek a tervezésben is. Példaként - saját blogom! Szóval, aki sürgősen szüksége van egy blogra - csak találj meg!

Egy kollektív blogban kommunikálok, és soha nem gondoltam, hogy ezzel - egy személyes blogot vezetve - pénzt kereshetsz. Talán érdemes ezt gondolni.
Köszönöm a segítséget.

Talán legalábbis ez a postád, Dmitry lesz az utolsó szalma, és még mindig el kell kezdeni a blogoszféra elsajátítását. Köszönöm a következő rúgást.

Kedves Dmitry! mint mindig és mindent - ragyogó!
Szabad szimulátorként ajánlom a "METRO blogot" - írja be ezeket a szavakat az interneten és a keresésben.
És akkor - hova küldje el - a dühöt, és írjon egy olyan témára írást, amelynek jelenlétében az életedben - SZEMÉLYESEN - SZÁNDÉKT.
És akkor - egyre érdekesebbé válik.
Én egy teáskanna vagyok, de már két blogot futtattam -
"A TEETH MEGHATÁROZÁSA" MINDEN "- egy,

és - egy új - "VÁLLALKOZÁSI RUSSIAI ISKOLA".
Hívlak, hogy mindenki olvassa el hóba, és készen áll arra, hogy tanácsot adjon moszkoviták, akik szeretnék felfedezni a „vállalkozás”, vagy minőségileg térítse el ez a vágy, attól függően, hogy az eredmények a találkozó (konzultáció - ingyenes) bejegyzés előre perc naponta, és ez jobb a ketten. [email protected] és - INSPIRATE, INSPIRATE, INSPIRATE.
Azok, akik változtatni akarnak valamiben az életben.
És neked, Dmitriy KÜLÖNLEGES KÖVETELMÉNYEK ÉS VÁRJUK A PROSPERITÁST. YOU YOUNG! És mit csinálsz személyesen, akkor - KIFEJEZETTEN.

Ya chainik, hochu sozdat blog. S chego nachinat.

Nagy! Köszönöm, Dmitry!
Kérdéseimre választ kaptam. Köszönöm a csúcsot.
Már létrehoztam egy blogot, kettőt)) különböző témákra.
Mégis, először tényleg sok időt vesz igénybe, mindent átgondolni, tanulni, tárgyakat választani stb. De azt akarom hinni, hogy a jövőben ez lesz a "pihenés" és a növekedés és a folytatás ösztönzése. Nem hagyhatom figyelmen kívül a blog kitöltését!

Egy kérdés.
Hol talál ilyen kreatív fotókat a blogod és a cikkek számára? Megéri valamit? Nagyon profi!

Igen, Dmitry! Igazad van BLOG most egy nagyon erős online tréner, és ki fog mûködni ma, egy éven belül lesz képes jövedelme több mint 1000 $

Légy boldog
csak ...

Igen, Elena Kleymenova prav.Trenirovatsya tényleg jobb, díjmentesen .. Mit csinálok most ....

De az üzlet építése nem könnyű.)

[. ] 5 ok, amiért URGENTnek szüksége van saját blog létrehozására! Dmitrij Poslavskyvel. Én is elkészítem a blogom előnyeiről szóló feljegyzést, maradj hangosan [. ]

[. ] bejelentése Dmitry Poslavsky (5 ok, amiért URGENT kell létrehozni a saját blog!) úgy döntött, hogy írjon egy bejegyzést a saját futás előnyeiről [. ]

Nos, nem biztos, hogy mindenkinek szüksége van egy blogra, de ha van valami, amit mondani kell az embereknek, mint például Dmitry (vegye ezt a lehetőséget - THANKS!), Akkor igen! Olyan ez, mint egy napló egy új formája, amely egy notebookban volt, csak sokkal nagyobb lehetőségekkel (és következményekkel)!

Dmitry hello! „Érett” egy blog bejegyzést, és van egy jó témát sokáig rajta rabotayu.No hogyan hajtsák végre a segítségével az interneten bemutatása imeyu.Poetomu nem örülne, ha adsz rekomendatsii.I természetesen azt fogja használni a szolgáltatást a szakemberek, mivel nem A technikai részletekbe akarok bújni, köszönöm Tatiana

Jó napot, Dmitry. kérjük, küldje el ismét a "naplófájl naplózása" című könyvet.

[. ] egy másik fontos kérdésre adott válasz: Miért van szükségem egy blogra? Tehát 5 ok, amiért URGENTnek szüksége van a blog létrehozására (még akkor is, ha nem tudja, mi az - [.]

Dmitry, nagyon sajnálom, hogy nem sikerült eljutni a blogok webinároihoz. Az irónia. de a blogja olyan volt, hogy a fülébe került, és nem nézett a postára. Talán fel lettek téve a rekordot valahol. )) Tehát minden nem egyszerű, mind a munka, mind az idő.

Tetszett neki! Különösen küldje el a kapcsolatot a barátaiddal!

Kapcsolódó cikkek