4 Az erős zsindelõ utasítások létrehozásának titka, hogyan készítsd el saját kezedet, videót és fotót

4 Az erős zsindelõ utasítások létrehozásának titka, hogyan készítsd el saját kezedet, videót és fotót

Erős basszus - a sikeres tánc kulcsa

A probléma lényege

Mi olyan szörnyű lehet a tánciskola előtt? Ismertetem az események hozzávetőleges menetét:







  • Ma te vagy a sor, hogy vegye fel a lányát az iskolából, és vigye el a táncra, amit jól teljesít, bár látod, hogy az idő elfogy;
  • A hosszú folyosón sétálva. minden egyes pillanatban pillantás az órára;
  • Segítesz a jövőbeli balettcsillagnak ruhát váltani, és még öt perc van hátra;
  • És akkor a gyermeke azt mondja neked, hogy csak egy csomóval táncolhatsz, különben a haj beavatkozik;
  • Aztán lapokkal valami furcsa, nyilvánvalóan női, kiegészítők és világosan rámutat egy ujjával lenyűgöző frizura, amit meg is tett, reggel anyám iskolába;
  • Körülnézsz, rémülten látod, hogy a lányok már az összegyűjtött hajcsomókkal vannak, kivéve a lányát;
  • Másodpercek jelennek meg, és a probléma sürgősen valahogy megoldásra szorul.






Ha valamennyi fent már megragadta a szívét, és a halántékán izzadság, azt ajánlom, abban az esetben ez a helyzet jobb, hogy kérjenek segítséget anya vagy nagymama néhány más lány a csoportból. Általános szabály, hogy az ilyen helyzet az őrült érinti, és készek, hogy jöjjön a mentő. Ellenkező esetben a remegő kéz, hogy a gyermek nem erős zsemle és összeomló fészket a fején, ami végül is fog fordulni egy katasztrófa.

A stilisztika titkai

Hasonló helyzetben voltam, és mindenkinek megvannak a maga részletei, de végül mindenki egy kezébe fogja a lánya haját, a másik pedig egy fésűt. De hagyja abba a pánikolni! Még mindig nem ismerem a fésülködés technológiáját, amellyel a feleségem alkotja remekműveit, de a teljesítményemben a kavics tökéletesen elviseli a táncterhelést. És kész vagyok megosztani a teremtés titkait:

Titkos szám 1: kellékek

4 Az erős zsindelõ utasítások létrehozásának titka, hogyan készítsd el saját kezedet, videót és fotót

Minden, amire szükséged van egy csapat létrehozására

Mindenekelőtt meg kell érteni azokat a dolgokat, amelyeket az anyám a gyermekkel együtt hozott létre, mivel segítségükkel megoldják a fonnyadt haj problémáját:




Kapcsolódó cikkek