24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk

24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk

Nagyon rossz állatkórház, van egy beteg cica nem eszik semmit, megérkezett 40 éve a győzelem, azt mondták, hogy ez csak egy hurutos fertőzés, és tegye a 3 injekció előírt, hogy ezek a felvételek 6 nap, amikor hazaértünk, a cica rosszabbodott, ő nem is tudott felállni, reggel visszaküldtem a kórházba is a gerendában, de már a tolvajoknál, mert. a hétvégén, a kórház, ahol szoktam viselni állat nem működik. Azt mondták, hogy ezek a faszok egy kicsit, és szükség van egy 2 injekciós amellett, hogy a három, amelyek, letette 5 lövés, kis cica, mondtam neki, hogy fáj, és nem hideg, de az orvos rábeszélt ellenkezőleg, akkor azt mondta, hogy a cica után 3 napon belül jobb lesz, de az injekciókat kell letenni, azt mondta, hogy még nem vásárolt umret.ya minden gyógyszer ott a gyógyszertárban, de sajnos ezek nem hasznosak számunkra . mert kedves cica halt meg ugyanazon a napon. a szörnyű fájdalom, hogy nem szűnik meg sírni után hoztam ki ezt a „csodálatos” kórház, nem hiszem, hogy ez történt volna, ha nem megyek oda, de várni a hétfőn és utazott a kórházba stroitele.NE SOHA ott . NEM SZEREZIK.







24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk

Nem gyógyítanak! Ez biztos. Szinte volt egy kutya (a rottweiler), aki nem halt meg, a veszettség elleni oltást, amelyet a törzskönyv szerint írtak le, de a méh orvosai nem mondták meg nekünk, hogy még soha nem kaptak ilyen vakcinákat. ezt csak akkor tudta be, amikor a kutya nagyon beteg volt. leült a padlóra, halkan leeresztette a fejét, elsétált, aztán kortyolt. majd megértettem. hogy nyomása alá csökken, és meg fog halni. futott az orvos után, a kutya kapta a csepegtetőt, és valahogy kiszivattyúzott. Ezután megváltozott a kutya, a vakcinát nem a veszettségtől, hanem a veszettségtől kapta. AWESOME CLINIC.

24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk






És még több. Nem nagyon felelős emberek. A "Room-ok" szállodában dolgozom A számunkat 55-66-00, nyilvánvalóan mielőtt a Bim klinika száma volt, egyszerre többször telefonált, és felkérte, hogy rögzítse az adatokat minden olyan helyszínen, ahol van a régi. de nincs reakció. sokat hív nekünk. és hamarosan valószínűleg más intézkedéseket fogok hozni, mivel senki sem hall engem.

24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk

És még több. Nem nagyon felelős emberek. A "Room-ok" szállodában dolgozom A számunkat 55-66-00, nyilvánvalóan mielőtt a Bim klinika száma volt, többször is felhívta őket, és kérte, hogy rögzítsék az adatokat minden olyan helyen, ahol régi információjuk van. de nincs reakció. sokat hív nekünk. és hamarosan valószínűleg más intézkedéseket fogok hozni, mivel senki sem hall engem.

24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk

És még több. Nem nagyon felelős emberek. A "Number-ok" szállodában dolgozom A számunkat 55-66-00, nyilvánvalóan mielőtt a Bim klinika száma volt, egyszerre többször telefonált, és kértük az adatok korrigálását minden olyan helyszínen, ahol régi információjuk van. de nincs reakció. sokat hív nekünk. és hamarosan valószínűleg más intézkedéseket fogok hozni, mivel senki sem hall engem.

24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk

Mi a fasz? Írta, idézem: Hour Veterinary Clinic Bim, sajnálom, hogy nem minden írásjelek, nincs idő, a macska meghal - nem jut át ​​(leesett 9. emelet), ribanc, nem írom meg azt az időt, az óra

24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk

24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk

24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk

24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk

24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk

24 órás állatorvosi klinika Beam, Izhevsk




Kapcsolódó cikkek