2018 Hogyan kell ölni az android folyamatot

Androids .help angol Android közösség.

Két tevékenységem van, mindenekelőtt a Launcherben indított tevékenység, a második pedig az első. Amikor az első turné tevékenységből megölik a folyamatot, a folyamat megölt. De amikor megölöm őt a második tevékenységből, a rendszer azonnal elindít egy új folyamatot és az első akciót. (A PID folyamat megváltozott.) Hogyan tudom ezt csinosan csinálni?

Megpróbáltam három különböző módon megölni a folyamatot. System.exit (0), android.os.Process.killProcess (PID), és nem programozhatóan az Eclipse eszközpaneljéből.

Az alábbiakban a világ két legegyszerűbb cselekvési lehetőségei vannak. Ezek mind külső osztályok a fájlokban.

(Tudom, hogy az emberek azt mondják, hogy soha nem adnának interfészt a programból való kilépéshez.) De ez biztonsági okokból van, a felhasználónak képesnek kell lennie arra, hogy kilépjen a programból, és bezárja a fájlt, így az információ nem fog szivárogni.)

Top 5 Respuesta

Megpróbálhatja ezt.finish ()

Más lehetőségek megölik a folyamatot anélkül, hogy tájékoztatnák az android rendszert, amely feltételezi, hogy a felhasználó meg akarja-e csinálni, összeomlik és újraindítja.

De az Önök feltételezései az adatszivárgás megakadályozásának tevékenységének lezárásával kapcsolatban hibásak. Ha regisztrációs gombot szeretne adni, tegye meg, és megtagadja a hozzáférést a tokenekhez / kulcsokhoz.

Megvan ez a probléma, és új vagyok az Android-on. Két tevékenységet hoztam létre, és áttértem egy elrendezésről az elrendezés másik oldalára, de amikor megölöm a folyamatot a második leckét, először a tevékenység összefoglaló lesz (); és az első elrendezés megjelenik a kijelzőn.

a kérdésre adott válasz. az első folytatásban hívja a Finish () szót; Módszer módszerrel onResume ().

Csak az én ötletem, miután elindítottam a második feladatot (ez a sor),

Megölheti az első akciót. keresztül,

Tehát az első esemény nem jött el.

Megkaphatja az első művelet folyamatazonosítóját, és elküldi a folyamatazonosítót a második tevékenységhez kötegek segítségével.

Az első tevékenység elsö leölése után megöli a második tevékenységet.

Tehát az első esemény nem jött el.

System.exit (0); Ezzel az egész folyamatban lévő folyamat meg fog ölni

Legutóbbi kérdések