2 Natem anyukák a genetika csecsemőivel - a karnitinnel kapcsolatos kérdés - hosszú ideig tartó karnitin-klorid

ebben a közösségben nagyon előrehaladott anyák →

ebben a közösségben nagyon fejlett mamák a témában a kiegészítők és a biokémia, amit prompt

Szinte állandóan elfogadunk. De →







Mi genetikusok azt mondták, hogy a legjobb carnitine svájci cég tau-sigma. Több éven át megvásároltuk (még mindig olasz), de aztán a csatorna fedett volt, és elkezdtük a leggyakoribb karnitint vásárolni, amelyet a sportboltokban a sportolóknak adnak el. Vagy az online áruházban "minden a testépítéshez" :)))))

Ami engem illet, így nincs különbség. Nos, személyesen nem látom. Talán nincs ilyen probléma gyerekem (TTT), és nem veszem észre, mi. Most tavasszal, fáradtság egy év alatt felhalmozódott, amely sem ad, nem minden ah. De most már a legnehezebb napok vannak - az érettségi a zenei szobában van. Már átadta az egyiket - muzliterature. At 5 :)))) Dopping nélkül :)))) Nootropov nem inni.







A csoportban lévõ 15 ember közül csak három öt, az egyikük az én - gondolom - az eredmény meghaladja képességeinket. A legjobbra számoltam a 4-et.

A Carnithent injekciós üvegekben fogyasztottuk, amely →

A zhiroszhigajushchie-készítményekről. De mondd meg, lányok. A karnitin-klorid és az L-karnitin ugyanaz, vagy különböző gyógyszerek? Körülbelül egy hónap volt 8 hónapos korban. A gyermek szerint egyértelmű volt, hogy volt étvágya. A csalás nagyon jól ment, anélkül.

Mondd meg nekem, mennyi ideig szedsz karnitint; mi - az L-karnitin, a karnitin-klorid vagy az acilkarnitin - ami jobb? Alkalmazni karnitin-kloridot anorexia (étvágytalanság), hipotrófia (étkezési rendellenesség), növekedési késleltetés gyermekeknél.