15 éves, a lány ...

Tetszett a történeted! Nagyon megható! Kész vagy! Egészség az egész családnak!)

Szültem az első 2 hónapban a születés után szinte nem tudott járni, egy hatalmas duzzanat, nyomás, fájdalom ott ... De tettem eltérést nem, és azt írja le, számos varratok, ami Nemerow.







Most már megfigyeltek egy másik városban - 7 mm-es eltérést tettek - de az ER-ba bízták ... Ijesztő, és így)

Majdnem kiáltottam pillanatokat! Örülök, hogy minden jól megy. Én is volt a symphysis (biztos vagyok benne, ez 199%, de az orvosok még nem erősítették meg, és traumatológus nem küldött, azt mondta, hogy én vydumayvayu), és én csak aludtam egy párnával a lábai között, hogy az ágyból, én segítő kezet átrendezni lábak, vegye le a cipőt, és tedd a cipő általában nem tudott, azt Razuvaev mindenki, aki ott volt ... De szült, és hála Istennek, mert az Alkotmánybíróság sokat hallottam ...

Gratulálok a fiadnak! Hozd fel egészséges, erős és intelligens fiút! Azt is sírt, miközben olvasod a történetet, különösen egy olyan időszakban, amikor a férje úgy értesült, hogy rodili.Ya hiszem, minden nő akar bejelenteni a hírt muzhu.Day szerette Isten mindezt a boldogságot. Jól vagy, jól kezelted az ilyen fájdalmakat.

mielőtt valamit csinálsz, nagyon gondosan kell gondolnod, de tényleg szüksége van rá. mert szeretted a srácot, és most ez egy másik személy. nagyon gondosan kell gondolkodnod, és nem szabad sietni. Volt egy kicsit hasonló helyzet, csak úgy döntöttem, hogy mindent elhagyok abban a "gyönyörű múltban", és nem keveredem fel!

Ha találkozol, majd változtasd meg a férjedet, ez biztos! Ez mind az érzelmekről szól. És nem az a tény, hogy el akarsz menni hozzá, és lesz édes! Ha minden a jó családban van, akkor miért kell megsemmisíteni. Mi történt a múltban, és a férj nem fog megbocsátani. Töröld az életedből. Láttuk a filmet: "Három méterrel az ég felett. Szeretném? "Úgy tűnik, kicsit. sok szerencsét.

Milyen ostobaság. Az infertilus bármilyen korú lány lehet, születéskor, amikor a kromoszómaszintben vagy fiziológiásan előfordulhatnak problémák. Okok uyma- hormonok kromoszómák, fejletlen méh (anyaméh akkor is, ha ő volt az anyaméhben), gyakori gyulladásos betegségek gyermekkorban (általában a gyerekek szeretnek futni mezítláb, nem ült ott, a nedves / hideg homok játszani, anyám nem fejezte banális hólyaghurut / urethritis, minden felfelé ment), még a triviális angina is vezethet meddőséghez a jövőben. Csak azok, akik azt kiabálják, hogy a lány jár, és abortusz után, talán az ő viharos ifjúsága alapján ítélik meg. A szülők és a szülők maguk is fiatalok lehetnek, és korán házasok, ezért reagáltak a lányuk szerelmére. Általában anya, találkoznia kell a lány és a gyerekek szüleivel, és csak azért, hogy megismerkedjenek és következtetéseket vonhassanak le. És pletykák, igen, tudod, bárki bármit mondhat. És mindenféle tadzsik és mások nem bizonyítják, hogy rossz minőségű. Én is 15 éves találkozott a fiú, de aztán elváltak így telt időm iskolai tanulmányai és a hobbi, így miután dobta annyira szar ismerős kimondott, hogy az abortusz, stb, amikor csak nekem csók volt szégyenletes, hogy hozta létre az idős szülők szovjet edzett, és a gondolat, hogy valami úgy válna feleslegessé, még mielőtt a kezdetektől. Tehát a pletykákat nem szabad hinni.







A meddőség barátja a lupus miatt szinte született. Az eredmény egy fiú, majdnem 2 év.

A mostohaanyám volt a gyulladás, sok nőgyógyászati ​​megbetegedés, a meddőség 18 év alatt, ennek eredményeképpen a húgom 8 év.

Miért gondolják sokan, ha 15 éves korában szül, akkor minden élet vége. Húzza meg a hevedert, ne a formációt. Lehet, hogy úgy gondolja, hogy 25 éves korában szül, majd változtat valamit. Ugyanez szíj, azokra a költségek, az oktatás ma már lehetővé teszi, és miután 9. évfolyam egyetemre menni, vagy esti iskolába, búvárkodás távollétében párhuzamosan ezt a munkát, hogy menjen a 18, az abortusz nem mindig van kiút. Minden problémát magunkkal hozunk, és mielőtt pánikba fulladunk. Habár a kopaszokat mindazoknak adják, akik nem élnek a 18. században, most annyira fogamzásgátló eszközök vannak, nem akarom elvenni. Nos, a fej kell gondolni, 14 év óta együtt vagyunk együtt, mert tökéletesen megértették, mint a cherevato, házasok voltak, majd lyaculumot terveztek az acélhoz.

Természetesen egy összetett helyzet, de nem nagyon és rettenetes

Van egy barát, aki 15 éves korában szült. Terhes lett véletlenül, anyám támogatta őt ebben a helyzetben, a lány került át, esti iskolába ... diplomázott időben, szült egy fia) ... később kaptam a levelezés az intézmény rebyatenka a kertben, és elment dolgozni) 27 éves szült egy második gyermek (a lányom)

Mindegyik jó.)

Van jövendőbeli férjem nemi életet kezdett nagyon korán, és mi a gyakorlat beszélt egyszer ebben a témában, hogy nem lenne, ha ez az első lány terhes lett véletlenül ... Azt mondta, nem tudja eldönteni, hogy a lány és az anyja (az elhagyása a gyermek - ne hagyja), de ha a lány úgy döntött, hogy szülni, akkor pénzügyileg segíti pénz

Az abortusz pénze a legkisebb, amit a fiú családja képes, nem pedig a maximálisat. És ez messze nem a legjobb és tisztességes változat. A lány, annak ellenére, hogy csak 15 éves, meg kell választania magát, hogy mit kell tennie - abortusz vagy szülés, és anyja támogatni fogja.

Ideális esetben a fiú és családja is támogatni fogja őket, és nem otmazyvatsya a lánytól, piszkálni a pénzét abortuszra. És a legnagyobb ahhoz, hogy részt vegyen, erkölcsi és anyagi is a gyermek nevelésében, ha a lány úgy dönt, hogy szül.

Különösen minden esetben a fiú családja ebben a helyzetben sokkal könnyebb. Nem értem, miért hisztérikus a fiú családja.

Üdvözöljük! Boldog azok számára, akik már várja a baba :) az elejétől a végéig, majd olvasni mindent, és van egy kérdésem a lányok, akik most abban a helyzetben állapot: Ginger a ködben, Dashulka Oksana (Moszkva), Katia (Jakutszki), Ekaterina Gulyaev, ranira, amina, - maga a kérdés, teherbe esett-e a kunchechak vagy más kezelési módok alkalmazása után? Végtére is, amikor érdeklődtek a kunyhóban, még mindig ugyanazt tervezed. nagyon érdekes hallgatni a visszajelzésedet.
egy kicsit magadról: házas 10 éves, nincsenek gyerekek. 2 insemináció mögött, 2 eco nem sikerült.
Úgy döntöttem, hogy próbálom ki a kunchechakot, tegnap este, egyszerre felvetem a rózsaolajat és a gyertyatálat. Reggel reggel kamionra fecsegett. Hogy helyesen tettem, nem tudom. helyettesítheti azt.




Kapcsolódó cikkek