10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak

10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak

Mit akarnak a nők? Van egy népszerű hiedelem, hogy valahol a Földön van egy olyan ember, aki ismeri a választ erre a retorikai filozófiai kérdésre. Oké, viccek félre. Beszéljünk komolyan, nevezetesen a bókról. Soha, semmilyen körülmények között ne mondd el a nőknek ezeket a kifejezéseket.

1. "Ma csodálatosnak tűnik"

10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak

„Igen? És általában ronda vagyok?

Még ha nem is jelent semmit, az első gondolat, amely minden nő fejében felmerül majd, éppen ez lesz. A nők mindig gyönyörűek, és nem csak ünnepnapok, amikor gyönyörű koktélruha és teljes smink áll fenn.

2. "Olyan fiatalnak tűnik!"

10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak

Nem minden nő akar 16 éves lánynak nézni. Akár egy pont ő akar nézni érett, szép, kellemes a szemnek, és az érintésre, de nem úgy néz ki, mint egy tinédzser, mert a tinédzserek a fejében a nők vonzó csak a tizenévesek.

3. "Többet megy, ha mosolyogsz."

10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak

- És amikor nem mosolyogok, csúnya vagyok? Köszönöm!

Egy személy nem tud napi 24 órát járni, mosollyal az arcán. És mosolyogni a csapaton vagy valaki szeszélyén - még inkább. Egy nő nem báb, ne mondd meg neki, hogy mosolyogjon. Jobb, ha valamit megteszünk, hogy őszintén érzelmeskedjen.

4. "Olyan hűvös karaktered van."

10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak

Első pillantásra ez teljesen ártalmatlan bók. A lány valószínűleg mosolyog és köszönöm. És akkor gondold ...

"Megjegyezte a karakteremet. Szóval rettenetes vagyok?

5. "Nem vagy olyan, mint más lányok."

10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak

Kétértelmű bók. Egyetlen lány sem fog tetszeni, ha összehasonlítjuk másokkal. Bármelyik kontextusban. A lányok jobban akarnak lenni, mint a többi lány, nyilvánvaló.

6. "Olyan édes és ártatlan vagy!"

10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak

A világon egyetlen nő sem akarja hallani, hogy ő ártatlan. Ez azonnal bevezeti a fiatal nővérek kategóriáját. Ráadásul az "ártatlan" mindig "kis szexuális élményt" jelentett, ami egyenértékű a férfi "szűz" szóval. Többek között arra is utal, hogy szexuálisan nem vonzó.

7. Mindent, ami a "lányhoz" kifejezéssel fejeződik be.

10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak
Például: "Nagyon okos vagy egy lány számára" vagy "Annyira meleg vagy! Ritkán találkozol ilyen lányokkal. " A sovinizmus és még archaikus illatok is vannak, de ezek a kifejezések még mindig sok embert használnak!

Speciális férfiak számára: "Ez nem bók."

8. "Olyanok vagytok, mint egy lány, aki tudja, hogy legyen jól."

10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak

9. "Tetszik, hogy nem vagy vékony. Látható, hogy minden rendben van az egészségével. "

10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak

A súly külön téma minden nő számára, és jobb, ha semmilyen körülmények között nem említik. Még akkor is, ha régóta évek óta jársz, a kérdés: "Én vagyok kövér?" A legnagyobb gonddal kell választ adni. Egy rossz szó és ... Általában jobb, ha nem kockáztatunk.

10. "Ez volt a legjobb ötlete!"

10 Kifejezések, amelyeket nem szabad elmondani egy lánynak

- És mi a több? Azt mondod, hogy hülyeségről beszélek?

A következőkkel szeretném befejezni: nem tudod, hogyan - ne harcolj. Néha jobb, ha csendben maradsz, mint egy ilyen dolog felhúzódni, amiért az egész estét át kell szaggatni.

Kapcsolódó cikkek