108 sorozat - melyben a Mustafa elhalálozik - feljegyzi a nastyát (sunty) a moshteşem közösségben

108 sorozat - melyben a Mustafa elhalálozik - feljegyzi a nastyát (sunty) a moshteşem közösségben

A közösség elkötelezett a "The Magnificent Age" televíziós sorozattal (turista Muhteşem Yüzyıl). A sorozat alapján valós események történtek uralkodása alatt Szulejmán szultán, amely a leghosszabb szabály az Oszmán Birodalom, és leírt Paul Zagrebelniy „Roksolana” regény. A sorozat leírja Alexandra (Roksolana) életét, aki elfogadta Hurrem nevét az iszlámra való átmenet alatt. Az oszmánok foglyul ejtették a krími tatárok alatt a vadmezőn (jelenlegi Ukrajna területén) mintegy 1520-ban. Alexander Ibrahim Pasha vezére Suleiman szultánnal mutatta be. Ahhoz, hogy megvalósítsa a szultánságban törekvéseit, Hürrem kiküszöböli mindazokat, akik megakadályozhatják őt abban, hogy megcsinálja.







367 tag, 540 téma

Melyik sorozatban Mustafa hal meg

108 sorozat - melyben a Mustafa elhalálozik - feljegyzi a nastyát (sunty) a moshteşem közösségben

Nastya • Az összes tag hozzászólásai

108 sorozat - melyben a Mustafa elhalálozik - feljegyzi a nastyát (sunty) a moshteşem közösségben






Fatma-val szuper munkát végzett, aki következő? Valeria? És általában, hogy levágja ezeket az írókat. Sumbulja, hogy miért?

108 sorozat - melyben a Mustafa elhalálozik - feljegyzi a nastyát (sunty) a moshteşem közösségben

És mi a helyzet Symbhullal? Nem értettem, hogy becsületesen.

108 sorozat - melyben a Mustafa elhalálozik - feljegyzi a nastyát (sunty) a moshteşem közösségben

Szeretete egy Khatun-nal van.)))))

108 sorozat - melyben a Mustafa elhalálozik - feljegyzi a nastyát (sunty) a moshteşem közösségben

Aaaa, nos, láttam))))) Azt hittem, hogy valami komolyabb teremtés, vagy meghalt.

108 sorozat - melyben a Mustafa elhalálozik - feljegyzi a nastyát (sunty) a moshteşem közösségben

Igen, nem él a boldogsággal)))))))

108 sorozat - melyben a Mustafa elhalálozik - feljegyzi a nastyát (sunty) a moshteşem közösségben

És melyik sorozatot fogja megölni?

108 sorozat - melyben a Mustafa elhalálozik - feljegyzi a nastyát (sunty) a moshteşem közösségben

Sajnos, de ez így van. Amit az a hely látott a haláluk "rendjének" listájáról. de elfelejtettem, ki volt a háta mögött. de ott vannak Syumblyul, Jahangir, Mustafa, Khurrem, mint Gyufem, és.

És azt hittem, hogy mindenkit, még a szultánt is el fogja élni)))) Mellesleg arra gondoltam, vajon létezik-e ilyen valóban a történelemben Syumblyul, még nem találkoztam