40 éves egy öregasszony

Lena
Hogyan nem tetszhetek ezek: "az én emberem az én nőm". Azonnal egy ember kellemetlen benyomása alakul ki, amikor ezt egy lexikonban hallom. (A kutyám, a macskám, az én hörcsög is ..






hogy a macskám hogyan jutott a szó kombinációjához. Nagy titokzatos dühvel rendelkezem azok számára, akik azt mondják, hogy a macska tulajdonában vannak, én magam is megvenném a macskát. Nem vettem haza a házamba, hogy levágja a tapétát. nekem egyszerre ez a fajta ember nem szeret, és velük pontosan nem akarok kommunikálni. legalábbis ha lehetetlen megszabadulni tőlük, akkor érzékeny leszek rájuk. ilyen bzik.)

A barátom ment az orvoshoz, és megkérdezte tőle, mennyi idős volt (tizenévesnek tűnt, 15 éves erejéből). Azt hiszem, flörtölt vele, tetszett neki. Ő válaszolt - 22 év. Megvetéssel válaszolt: "Igen, már öreg vagy!" Egy fiatal nő csak 21 éves korig, 18-tól 21-ig, majd öregkorig
*****. ő maga valószínűleg nagyapja, és megpróbálja a lányokra ugrani a tiszta, a pedofil rohadék. a férfiak tele vannak olyan emberekkel, akik a gyerekeket nézik. sokkal több, mint gondolnánk. csak elrejtőznek és lesznek, ha valami közönség fukkál. a pedofíliáról.

Ez a sztereotípiák. Minden olyan sportklubban, ahol idős hölgyek vannak, akik az edzőterembe mennek, és csoportos órákat tartanak. Ez a reggeli abszolút normája a fitneszben.
++++++ 12-13 óra körül megyek a csarnokba. A nagyi 60 évig, sőt 70-re is képes a tengeren. Tényleg. A mi szobánkban a kedvezmény egyaránt nagyon tisztességes a nyugdíjasok számára egy éves kártyánál. Így általában reggel ott vannak egy összejövetel, egy érdek klub. Sokan nagyon jó fizikai formában - a tolvaj sok 35-40 éves kortyot ad (aki nem csinál semmit).


Van egy ismerősöm, a régi szeretőmnek is nevezett, amikor dühös volt rá, de nem tehetett semmit. nyilvánvalóan nem volt szerelmes belé, és ő is. trükkök mindenféle alkalmas gyereknek, eltévedt agynak, eltűnt. fokozatosan csatlakozott hozzá, bár egyszerre nem akart, csak megismerkedett az ágyzal. 30 éves volt, 39 éves volt. Most már eltűnt, nyilvánvalóan jó.







Szinte ugyanazt tettem, ő is csatlakozott hozzá. Az agy valószínűleg megtett, dühös volt velem. És tegnap elküldtem

Öregnek hívott, hogy csökkentsd az önbecsülését, úgyhogy nem gondolsz arra, hogy egy másik megtalálni, mert öreg vagy, és senki más nem szükséges. A bizonytalan, kifiszombathatatlan férfiak tipikus gyakorlata az, hogy megtartsák a nőt a komplexusokat sugalló rovására. Azt kellett volna mondania, hogy nincs ilyen erős pénisz, mint egy fiatal fiú. És hamarosan impotencia. És nem talál semmit, sem fiatal, sem öreg. Stink lenne))

Öregnek hívott, hogy csökkentsd az önbecsülését, úgyhogy nem gondolsz arra, hogy egy másik megtalálni, mert öreg vagy, és senki más nem szükséges. A bizonytalan, kifiszombathatatlan férfiak tipikus gyakorlata az, hogy megtartsák a nőt a komplexusokat sugalló rovására. Azt kellett volna mondania, hogy nincs ilyen erős pénisz, mint egy fiatal fiú. És hamarosan impotencia. És nem talál semmit, sem fiatal, sem öreg. Lesz egy bűz)) [/ Igen, észrevettem, hogy a közelmúltban ő egyenesen nekem egyenesen. Szeretsz engem? Csak neked kell lenned! Nem kell fiatal, csak akarlak. Valami furcsának tűnik számomra. Attól tartottam, hogy elveszítem, értékelem a kapcsolatot. Most, amikor kicsit hűvös voltam, elköltözöttem, biztos volt.

Margo.ne hogy a megszokott golovu.moey 24 éves, a férje hívott régi 22 (bár ő törődik magát, karcsú, gyönyörű. Én 18 éves már ősz haj megjelent, ezek mnogo.podruga 20 éves, minden szürke (öröklődés takaya.i hogy? egyszerűen nem veszi sértésnek, de az ember egy puhány és neudachnik.to hogy ő hívott vén, ez nem krasit.eto, ha azt mondta például, hogy ő nem egy ember egyáltalán, vagy ő malenkiy..dlya ember nagyon szomorú. De mi nem megyünk veled korábban, igaz? Tehát, színezett haj és az orr fölött, és mosoly) mindannyian bude c). = "Margot"] 3 éve találkoztam egy férfival. 40 éves vagyok, 36 éves. Tudta koromról. Azt mondta, hogy rendben vagyok. A kiegészítés sportos, a has nem magas, karcsú. Kis probléma, szürke haj jelent meg. Feszültek voltak a családban, a tapasztalatok. Festeni akarok, de nem minden héten. Nincsenek ráncok, nem takarom az arcomat, igyekszem természetesnek lenni. Vsyra azt mondta, te vagy az én nőm, és sokat jelentesz nekem. Ma nagyon sértődtem. Felhívta a régiet. Lehet, hogy szarkazmus volt, vigyorogva? Röviden szóltam, hogy most nem vagyok a nő, és mindennek vége. Továbbá kideríteni nem lett. Mit gondolsz? Annak szükségességét, hogy folytassa tovább, mindez meg fogja nézni a fiatalokat.

köszönöm, minden rendben lesz

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]