3 Ways hogyan kell megtörni a sablont, és emlékezni az emberek

3 módja annak, hogy megtörje a sablont, és emlékezzen az emberekre.

Az élet kis helyzetekből áll, amelyekkel nap mint nap szembesülünk. Nem minden ember észrevesz bennük a lehetőséget, hogy kiemelkedjen, és a többiek emlékezzenek rájuk. De létre tudsz hozni egy ilyen párbeszédet, hogy akkor emlékezni fognak neked "Kostya ... szóval ez az a fickó. "Vagy" Katya, igen, pontosan ez ugyanaz a lány, aki azt mondta. ”. A sablonok megtörése valami szokatlan dolgot mások számára teszi lehetővé, hogy emlékezzenek rád az első percről.







2. Kézfogás. Egy másik közhely, amellyel szembesülünk. Miért ne mondja máshogy máshogy? Például, a rázás helyett baráti módon szórakoztathatja őket.
Példa: Ha segédkezet a kézfogás, csak bámult rá, mintha zavarba, majd egy mosollyal, és az „azt hiszem, hogy jobb lenne, hogy átfogja” barátságos ölelés ember.






Továbbá, amikor mindenki rázza a kezét, akkor felajánlhatja valakinek, hogy öklével ökölbe dobja öklét.
Ha üzleti környezetben vagy, egyszerűen kézfogást készíthet, vagy egyszerű kézfogással helyett kézfogással rázza meg a kezét, és kézbe foghatja a bal kezét. Ha minden rendben történik, akkor az emberek jó oldalt figyelnek rád.

3. Mit csinálsz? Honnan vagy? Ez a két kérdés egy kis beszélgetés során is gyakori. Adjunk az interjúalanynak egy jó választ, több információval, hogy lehetősége legyen arra, hogy többet kérjen tőled.
Például, ha valaki megkérdezi: "Ki dolgozol?", Akkor válaszolhat "Nos, könyvelő vagyok". Ebben az esetben kellemetlen szünet következik be a beszélgetés során, a beszélgetőpartner új kérdést fog gondolni a beszélgetés folytatására. Vagy válaszolni tudsz neki: "Először, amikor befejeztem a tanulmányaimat, úgy döntöttem, hogy dolgozom. de aztán rájöttem, hogy nem ez a hely, ahol dolgozni és telepedni akarok. de most gondolkodom. és telepedik be. "Ez a válasz megnyitja az alkalmat, hogy a beszélgetőpartnere új és új kérdéseket tegyen fel, mert többet megtudott az életéről.




Kapcsolódó cikkek