20 Ulyanivtsev először regisztrálta a regionális igazgatótanács a fiatalok tiszteletére

"A Simbirszkij-Ulyanovszki régió legjobb képviselői itt gyűltek össze. Számomra ez egy becsületes küldetés - hogy mindannyiunkat, csodálatos fiatal kollégáinkat megérdemeljük. Teljes mértékben egyetértek azzal, amit Vladimir Vladimirovics, Putyin elnöke mondta, aki mindig aktívan támogatja az ifjúsági mozgalmakat: mindent meg kell tennünk annak érdekében, hogy az új nemzedék megvalósulhasson, hogy a gyerekeknek legyen valódi lehetősége a sikeres életre. Ezért mi is úgy döntöttünk, hogy csodálatos akciót indítunk régióban - "Élni és dolgozni az Uljanovszk régióban", mert a mi régióban méltósággal élhet és dolgozhat. Van egy jó életminőség és kiváló kilátások. Itt élj barátaid és rokonod, itt itt a szülőfölded. Remélem, hogy amikor eljön az ideje, hogy kiválassza, hol tanuljon és dolgozzon, összekapcsolja az életterveit az Uljanovszki régióval - jegyezte meg a régió vezetője.

A speciális szakemberek tájékoztatása szerint a fiatalok, akik nevét a Honor könyvében és az idei díszdobozban szerepelnek, szintén monetáris ösztönzést kapnak.

„A nyitó ifjúsági lapok of Honor - logikus folytatása a projekt, amely már több mint egy éve - Aranykönyvébe Honor Ifjúsági tárolt Lenin Emlékmúzeum. Hagyományosan a legérdekesebb, a legtehetségesebb, bejut ebbe a könyvbe. okos srácok, akik fiatal koruk ellenére valami jelentőset tettek a régió számára. Ezért úgy döntöttünk, hogy mindenki számára ingatlanot teremtünk. Szükséges, hogy minél több fiatal uljanovszki állampolgár látja, hogy ezek a srácok valami hasznosat és értékeset tettek az egész régió számára, és szeretni akarták őket. Alley található egy hely, ahol mindig van egy csomó ember, a legfiatalabb, aki csak most kezd mozogni ebben a világban, és építeni a jövőben, hogy azok, akik már folyamatban vannak ezen az úton. A legfontosabb dolog az, hogy mindenkinek megvan a lehetősége arra, hogy belépjen a történelembe, és írja a nevét arany betűkkel az élet könyvében. Igazán azt szeretnénk, ha a fiatalok vágyat és ösztönzést nyújtanak a régió további fejlődéséhez, hiszen a jövőnk ettől függ "- magyarázta Catherine Uba, az első miniszterelnök-helyettes - oktatási és tudományos miniszter.
Referenciaként

A regionális tiszteletbeli nyilvántartásba vételi igazolásokat a következők kapták meg:

Aibedullina Taliya Naulovna - az Ulyanovsk Állami Egyetem 2 éves hallgatója;

Gluhov Evgeniy Viktorovich - az Olaj- és Gáztermelő Osztály Olajtermelő Osztályának technológiai osztályának helyettes vezetője, az "Ulyanovskneft" nyitott részvénytársaság 1. "Dél" -je;

Markina Kristina Sergeevna - a nyelvi gimnázium angol nyelvtanára;

Mitrofanova Marina Nikolaevna - az Ulyanovsk Orvosi Főiskola hallgatója;

Nikulushkin Anton Dmitrievich - Ulyanovsk Állami Pedagógiai Egyetem természettudományi karának hallgatója. IN Uljanov;

Ponomarenko Ignat S. - orvos aneszteziológus csoport Aneszteziológiai és újraélesztés a toxikológiai osztály a Ulyanovsk Regionális Klinikai Központ szakorvosi segítség Tisztelet nevű orvos Oroszország EM Chuchkalova;

Romanov Nikolai Vladimirovich - az Ulyanovsk Városi Intézmény Vállalkozásának "Ulyanovskvodokanal" jobbvezetője vízellátási hivatalának helyettes vezetője;

Trifonov Alexey Vyacheslavovich - a Dimitrovgrad helyi állami szervezet "Kickboxing Federation" elnöke;

Khayrov Ruslan Irfatovich - az Energiatakarékossági és Hatékonysági Regionális Ügynökség Központi Ellenőrzési Központjának ellátási osztályának vezetője.

Rend a kormányzó a Ulyanovsk régió részvételét a programok végrehajtása és projektek területén az ifjúságpolitika területén a Ulyanovsk régió eredményeit és proaktív hozzáállását hála a kormányzó a Ulyanovsk régió részesült:

Abdelbagi Mahamat Abba Nana - Ulyanovsk Állami Egyetem Orvosi Karának hallgatója;

Archiereisky Sergey Alexandrovich - a nyílt részvénytársaság "Ulyanovskneft" technológiai szolgáltatásának vezetője;

Barysheva Anna Sergeevna - az Ulyanovsk régió Zelenoshoshchino középiskolájának orosz nyelvének és irodalmának tanára;

Eremin Nikolai Ivanovich az Ulyanovsk Állami Pedagógiai Egyetem I. N. néven ismert természettudományi karának hallgatója. Uljanov;

Zinovieva Anastasia Sergeevna - a fizikai és matematikai és technológiai oktatás oktatója, az Ulyanovsk Állami Pedagógiai Egyetem hallgatói egyesületeinek igazgatótanácsának elnöke I.N. Uljanov;

Potapov Andrey Gennadievich - az Ulyanovsk Állami Mezőgazdasági Akadémia ifjúsági szabadidős központja vezetője, a P.A. Stolypin;

Svirchevsky Vladimir Igorevich - villamosmérnök a 15. bolt a részvénytársaság "Ulyanovsk Design Bureau of Instrument Making";

Filatova Ekaterina Sergeevna - az Ulyanovsk Állami Egyetem átadási szakának hallgatója.

Mert érdemeit a megvalósítása az állami ifjúságpolitika területén a Ulyanovsk régió magas szakmai, aktív és eredményes munkát a fiatalok hála a kormányzó a Ulyanovsk régió részesült:

Zotova Galina Mikhailovna - a Tsilninskyi kerület Novoknulinsk középiskolai oktatási munkájának igazgatóhelyettese;

Maksimova Oksana Vadimovna - az Ulyanovsk Állami Műszaki Egyetem rádiótanulmányi karának "műszaki média" dizájn és technológiája tanszékének docense, műszaki tudomány kandidátusa;

Nadjusheva Yulia Nikolaevna - az Ulyanovsk Állami Műszaki Egyetem előtti felsőoktatási intézményének belépőinek és iskolai gyermekeinek pályaválasztási tanácsadó szakembere;

Shaubert Margarita Alekszandrovna - vezető osztályvezető a munka középiskolák és líceum osztályok ellenőrzése egyetem előtti oktatás a szövetségi állam költségvetési oktatási intézmény a felsőoktatás „Ulyanovsk Állami Műszaki Egyetem”.

Az Ulyanovsk régió kormányzójának köszönetet mondanak:

Goldina Elena Alekszandrovna - referens további Oktatási Minisztérium, képzés és Ifjúságpolitikai Minisztérium Oktatási és Tudományos a Ulyanovsk régióban a tanácsadója a közszolgálati, a Ulyanovsk régió 2-es;

Karpov Alexander A. - Segéd ipari miniszter, építőipar, lakás-és kommunális szolgáltatások és a közlekedés a Ulyanovsk régióban a tanácsadója a közszolgálati, a Ulyanovsk régió 2-es;

Kayumova Dilyara Robisperovne - a fő szakértő Tanszék készpénz végrehajtását kiadásai regionális költségvetés, költségvetési számviteli és beszámolási a Pénzügyminisztérium a Ulyanovsk régió referense a közszolgálati 1. osztály;

Az Ulyanovsk Régió Oktatási Minisztériuma

Kapcsolódó cikkek