20 tipp, hogyan lehet beleszeretni egy srácba! Ingyenes újságíró - hírek, elemzések, újságírás,

Nyár jött, a szerelem a levegőben, a könnyedség és a mulatság érzése! És minden alkalommal, amikor az időjárás egyre melegebbé válik, mindannyian szeretnénk, ha szeretett volna velünk. De néha olyan nehéz lehet, hogy a kívánt srác közel van. Tehát itt vannak az én 20 legfontosabb tippem, hogy hogyan lehet belemenni egy srácba!







1. Legyen önmagad
Minden tanácsom, hogy hogyan lehet egy srác beleszeret belőled, hogy magad legyen. Ha hamisítasz, valami maszkot visel valaki szerepét illetően, nem számít, hogy beleszerekedsz hozzá, mert valójában nem lesz igazán szerelmes beléd. Szeretni fogja a karaktert, akit játszol.
Szóval, az első gondolatom az, hogy mindig magam vagyok, nem számít. Kérdezd meg magadtól a célt, és mondd meg magadnak, hogy szeret engem és mindent, amit csinál, ő nekem. Végül nem szeretne beleszeretni egy sráchoz, aki nem lesz önmagát, ugye?

2. Módosítsa a megjelenést
Ha vonzerőt szeretne, változtassa meg a megjelenését. Ez nem jelenti azt, hogy éhségsztrájkra kell mennie, és étkezni kell, új rengeteg ruhadarabot kell vásárolnia, vagy meg kell vágnia a hajadat és megváltoztatnia a hajszínt. Ehelyett csak próbálja meg magának kinézni a lehető legjobbat. Tedd a ruhákat, hogy már van, és kiemeli a legjobb tulajdonságait, egy kis smink, nem az én haját a kezével, a szellemek ne vigyük túlzásba, és minden bizonnyal egy őszinte mosoly. Csináld, mintha mindezt csak magadnak tetted volna meg, győződjön meg arról, hogy ki vagy.

3. Hallgassa
A srácok szeretnek beszélni magukról, és azt hiszik, hogy a lány, aki hallgat rájuk, annyira bájos. Szóval, hogy vonzzon egy fickót, mindig jobb hallgatni, mint mondani. Nem, egyáltalán nem kell hallgatnia, legyen biztos, beszéljen és támogassa a beszélgetést, magáról, aktuális kérdésekről, hírekről és eseményekről stb. De körülbelül 20% -át, és hagyja, hogy irányítsa a beszélgetés mintegy 80% -át. Ha nõként, és nem beszélõpartnernek hangolódott be, kérdéseket is fel fog kérdezni önmagától kapcsolatban.

4. Nevetni sokat
Nagyon fontos a humorérzék, amikor egy srácot próbálsz vonzani. Őszintén nevetve a viccén, ez valóban segíteni fog közelebb hozzátok! És őszinte nevetés és kellemes mosoly, ő is közelebb akar majd ismerni. Ha őszintén vágyik rá, hogy nevetni vele, akkor nézze meg, hogyan reagál!

7. Flörtölés
Néhány barátom azt hittem, hogy a flörtölés már régóta elavult, már nem az ideje, hogy mondjuk elég pontosan mit akar, és mi lesz, úgy lesz, de azt állítják, - flörtölés még működik. A srácok csak szeretik a figyelmet és a királyokat kezelni. Szóval hajtsd vissza egy kicsit a hajad, emeld fel a fejedet és izgalmasan nevetsz, mosolyogj bájosan, és nézd meg a szempillák alatt. Ezek a régi és bizonyított flörtölő trükkök igazán működnek!







8. Legyen más
Próbálj meg egyedül lenni, és mindenki más legyen, akkor érdekel. Nem akarja azt gondolni, hogy te vagy, mint mindenki más ... Látni akarsz benneteket bájos, szellemes, tökéletes. Beszélj vele az aktuális eseményekről, vagy beszélj meg arról, mi folyik itt a világon, mutasd meg neki, hogy te ismerős vagy!

9. Vereség
Mindenkinek van egy kis karizmája és szellemes oldala, miért nem mutatjátok meg? Tudom, ez néha nehéz lehet, ha nem vagy túlságosan nyelvezett, de próbáld ki! Ne felejtsük el, hogy azt mondtam, hogy a srácok kedveskednek a lányoknak humorérzékkel

10. Indítsa el a fizikai érintkezést
A fiúk és a lányok szereti a fizikai érintkezést. Közelség, érintés, vasalás, csókolózás. Tehát ha megpróbálja felkelteni egy fiatal személy figyelmét, akkor keresse meg a kommunikáció módját a fizikai kapcsolat segítségével. Például érintse könnyedén a karjára, amikor nevetsz a viccein vagy pat térdét játékosan, ha mond valami vicceset, vagy érintse meg a kezét, amíg nem neki valamit megmagyarázni.

11. Finomsággal táplálja
A régi mondás elmondja, hogy az ember szívéhez vezető utat a gyomrában rejti. Kivonat ez a közmondás lényege az Ön számára, és főzni valamit a saját kezével és meglepni őt. Egy barátom azt mondta, hogy amikor elkezdtem, hogy találkozzon férjével, elhagyta a táska egy torta, ami tetszett neki az ő szekrény előtt, minden labdarúgó-képzés. Nagyon tetszett neki!

12. Adjon neki szabadságot
Ha egy srác megpróbálja megállapítani, hogy barátnő anyagból vagy, akkor egy kicsit megtapasztalja. Az én tanácsom ezen a ponton, hogy szabadságot adjon neki, és ki fogja tovább visszaküldeni. Tapasztalatom szerint, ha a fickónak azt a benyomását éreztem, hogy megpróbálom megkötözni, akkor villámgyorsan hagyta volna. Tehát a fickó tudja, hogy méltányolja és tiszteletben tartja az idejét a barátaival, sportolással vagy szabadidejében.

14. Tükröződő stratégia gyakorlása
Kezdetben kissé különösnek tűnik, de olvassa el és próbálja meg. Amikor szeretné lenyűgözni vagy elvarázsol valaki (nem csak ember, hanem esetleg egy barátnőm, távoli rokonok, akikkel nem alakított ki kapcsolatot), egy kis fizikai tükrözés. Ez azt jelenti, hogy ismételje meg a mozgása mögött álló férfit, várjon öt másodpercet, majd másolja a mozgalmat. Például ha a fickó az asztalra könyököl, várjon öt másodpercet, majd tegye a könyökét az asztalra. Hülyén hangzik, de működik! Ez kapcsolatot teremt Ön és egy ember között, ami egyszerűen nem magyarázható meg.

15. Vizuális kapcsolat
Ha valaki szemébe néztek, a két ember közötti kommunikáció intenzitása gyorsan növekszik. Szóval nézz bele a szemébe, amíg beszélsz vele. Emlékszel a Twilight-ra, ahol szexuális feszültség alakult ki Edward és Bella között szemkontaktus alapján?

16. Ne légy kétségbe.
A srácok azt akarják, hogy a lány magabiztos. Még akkor is, ha nem vagy benne biztos, ne aggódjon, sok módja van arra, hogy felállítsuk magunkat, de máskor is beszélünk róla. Csak indítsa el a kicsi és fokozatosan állítsa be magát és menjen a célba. És ha nem mutatnak kétségbeesést az embereknél, akkor nehéz lesz neked melletted, és alig akarja látni magát!

17. Hogy megbízható legyen
A srácok szeretik azokat a lányokat, akikben megbízhatnak. Tudom, hogy egyes lányok azt mondják a barátnőiknek, hogy mindent megtudtak a fiukról és a titkaikról, amelyeket megosztottak, és ez nem a legjobb ötlete volt. És az a tény, hogy megosztottál egy barátoddal, ugyanazt a barátnődet meg lehet mondani és valaki másnak, és így a lánc visszatér a barátodhoz, és beszélni fog neked egy beszélőnek. És mivel az eredmény megosztott veled, annál több nem lesz. Így a titoktartás a legjobb politika. Ne mondd el a barátnődnek személyes beszélgetéseket, és a barátod sokkal többet fog megbízni és tisztelni.

Remélem, hogy ez a legjobb húsz tipp segít a férfiak szívének megnyerésében. És ebben a gyönyörű időben, kijönni a házból, találkozni fogsz jó emberekkel, akikkel flörtölhetsz!

Egyéb kapcsolódó hírek:




Kapcsolódó cikkek