10 Kérdés, hogy minden lány gyűlöli

Nem egyszer szaladtam egy viccbe, ami nem az első olyan év, amely megy az interneten. Valójában ez a kifejezés egyesíti az összes lehetséges sztereotípiát: "Az egyetemen tanulsz - egy botanát, nem tanulsz - egy slob. Korán nősült - bolond. Nem házasodott meg - bolond volt. Nem találsz normális fickót - akkor rettenetes és unalmas. Korai születés - "Hol vagy?" Ne szülsz - "Te vagy, beteg vagy valami?" Én szültem egy - nem elég. Nagyon sokat szült - "Hol teremtett annyira?" Sokat dolgozol - munkamániás. Nem működik - egy bummer. Szeretne egy autót, egy lakást és pihenni a tengeren - "A fang nem fog feltörni?", Nem akarsz semmit - bolond ... "







Van egy erős érzés, hogy keresni egy jó választ a posztszovjet országok, elvileg lehetetlen, hogy rokonok, barátok, sőt idegenek szinte mindent magáról érdekes. Mindenki egymásra néz, megbeszéli, elítéli ... És jó lenne, hogy csendben suttogjanak egymás között, és kérdéseket is felmásztak! Úgy kezdődik, ezt a rettenetet évesen: „Ki akarsz lenni?” „Kit szeretsz jobban - anya vagy az apa?” ​​Ahogy öregszünk, úgy válik egyre provokációk és erők udvariasan válaszolni rájuk - kevésbé.

1. "Nem házasodt meg?" És minden kérdés az esküvőről

Ez az összes megkérdezés vitathatatlan vezetője. A legérdekesebb dolog az, hogy gyakorlatilag az óvodából kérdéseket teszek fel, és nem fejeznek be mindaddig, amíg a házassági anyakönyvi kivonat a kibocsátásiegység-forgalmi jegyzékben nem szerepel.

- Van egy szomszédom, aki mindig két kérdést tett fel: "Nem házasodtál meg?" És "Nem fogsz?" - mondja a kolléga. - Emlékszem, hogy lovagoltam vele a liftben, hagyományosan megkérdezte az elsőt. Őszintén válaszoltam, hogy nem - csak megérkeztünk a padlójára. Az ajtók már lezárultak, de még mindig kiabált: "Nem fogsz?" Vicces!

"Mikor van már az esküvő?" - ez egy kötelező program, amikor találkozik a rokonokkal, ilyen sikeres teszt. Ha a válasz nem, akkor kap szimpátia, „Miért?”, És így ez a finomítás hallani együttérzés, mintha a lány leütötte keresve - és még mindig.

- És akkor válaszolsz, azonnal megkérdezik: "És hol élsz?" - mondja a barátom. - Hát persze, hogy egy kartondobozban élünk az utcán!

Miért nem érdekli a munkám? Milyen eredményeket? Talán befejeztem a manikűr tanfolyamokat? Talán volt kutyája? Talán új hobbija van? Nem! Mindenki azon gondolkodik, vajon van-e férjem. Érdekes módon a srácok is terrorizálják: "Hát, feleségül vettem? Meg fogsz menni?

2. "Vannak gyerekei? El fogsz viselni - meg fogja érteni! "

Nekem úgy tűnik számomra, hogy a gyermek születése után a nők őrültek. Igen, igen, "meg fogom gyászolni - meg fogom érteni", de biztos vagyok benne, hogy szörnyű, hogy levetkőzni a gyermekeket egy nyilvános strandon. Amikor kislány voltam, volt egy kis vörös baba fürdőruha. Sajnálom, minden anya, de kényelmetlenül nézek más meztelen gyermekekre. Ez a jövő meztelen felnőtt! Ugyancsak kellemetlen nézni az anyákat, akik kiabálnak az egész utcán, vagy Isten tiltja őket, nyilvánosan megverték őket. Otthon, tedd meg, amit akarsz, de miért kell ezt nézegetnem?







3. "Miért olyan vékony (kövér)?"

- Nem erő! - Panaszkodik 43 kilogramm barátnőjéhez. - Már mindenki már megvan! "Egyél többet! Olyan vagy, mint Auschwitz! Azt hiszik, hogy nem tudok erről? A kövér embereket nem kínozzák: "Miért vagy, kedvesem, annyira kövér?" Ez tisztességes?

Ami engem illet, az illetlen, de mindenkinek ezt mondják: mind a kövér, mind a vékony. Miután kiemelkedik a hagyományos keretrendszerről - kapja meg! Az amerikai poluabsurdnoy politikai korrektséget nem.

- És a rokonai azt kérdezik: "Mikor lesz jobb?" - egy másik személy támogatja. - Én magam gondolom: mikor? Annyira belefáradt, hogy megvásárolja a ruhákat a gyermekosztályban, aki tudná!

- Annyira felneveltem, hogy reagáltam arra, amit gondolok, - a harmadik vékony ember boldogtalan. "Hogy kényelmetlenül érezzék magukat, azt kérdezték, hogy gondolkodjanak más emberek érzéseiről!" Most ránézek a tapintatlan emberre, és azt mondom: "Nos, hasonlít valakivel!"

4. Kérdések a ruhákról: "Mi olyan rettenetes vagy magadon", vagy fordítva: "Ó, milyen blúz van szép, hol szerezted? Mennyit? És van még?

És újra, nincs amerikai módja annak, hogy felöltözzél - a helyi lányok könnyedén eljuthatnak a kávéházba a pizsamájukban. Ha a ruhák nem piszkosak, nem átlátszóak és a helyre (nem iskolai, egyetemi vagy irodai fürdőruhára), miért van valaki bárkinek?

- És mi ez a kérdés: "Hol vásárolta meg?" - a barátnő felháborodott. - Talán a második kézben és félénk? Vagy épp ellenkezőleg, 400 dolláros butikban, és nem akarom, hogy bárki tudja, mennyit költenek ruhákra vagy cipőkre? Kiderül, hogy a harmóniában maradsz magaddal, kénytelen vagyok hazudni!

5. "Miért nem sétálsz a sarkán?"

Mert a sarkon való járás nagyon kellemetlen. Mivel a sarkú cipő ünnepi cipő. Mert a sarkában az év bármelyik évében mindent csak velünk tartunk - Fehéroroszországban. Oroszországban. Ukrajna ... Európa női. USA-ban. Kanadában. Ausztráliát sokkal jobban aggasztja a kényelem és a saját egészség.

Nagyon szeretem a sarkú cipőket! De évente csak ötször - az újévre, vállalati és három esküvőre.

6. Kérdések a tetoválásról

- És miért tetted? És mit jelent ez? Tudja anyu? És mit mondasz a gyermekeidnek? Valódi? És örökké? És nem mossa le? És mit fog tenni, ha unatkozik? És mennyibe kerül? Miért ez a kép? És miért pontosan itt? - felsorolja a barátját. - Ha először mindenkire elmagyaráztam mindent, és most csak fáradtan mosolyogva válaszoltam.

7. Nyilvánvaló kérdések: "Ó, nézed a TV-t? Megszárítja a burgonyát? "Vagy, kopogtatva a fürdőszobába:" Te vagy a fürdőszobában? "

8. "Miért ülsz otthon? Menj ki sétálni, lógni! Találkozz valakivel »

- Mert otthon akarok maradni, de nem akarok menni, és lógni, és megismerkedni. Ez olyan nyilvánvaló válasz, ami még kínos is - a barátja felháborodott. - Nem vagyok szociáldemokrata, barátaim vannak, elmehetünk a moziba, és együtt megyünk együtt. De ha egy estén este otthon ülök, ez nem jelenti azt, hogy minden barátom hirtelen eldobott, és a nap hátralevő napjait szűk cobweb sarokban töltik. Csak egy könyvet akarok olvasni és nézni a műsort.

9. "Miért nem hívod?" És "mit csinálsz most?"

- Oh, oh, azok a barátok, akik ellopják az idejét! a kolléga nevet. - Hello, mit csinálsz?

- És ennek kapcsán rögtön találtam magamnak egy ügyet - a másik belép a beszélgetésbe. - "Szia, a liszt torkában állok. Bye!

Azt hiszem, ha valaki nem hívja, nem akarja, vagy nem. Kérdezd meg: "Miért nem hívod?" Azt jelenti, hogy arra kényszerítlek, hogy megbocsátsd magad: "Mert javításokat végzünk, és most már a csempéket helyezzük el."

10. "Ne add fel?"

Ez a pont bosszantó a foglalásokkal: ha vannak szabad helyek (.) Vagy ott ülnek a férfiak mellett. Nem igaz: ha ez megtörtént, akkor kérdezd meg tőle (hogyan történt, hogy a nőket megkérik, hogy feladják helyüket?), Miért nem emelnék fel a fiatal srácot? Vagy idősek, és ez a gyümölcslé, egy ember?

És milyen kérdések bosszantanak?




Kapcsolódó cikkek