Rubin »- a meccs kedvence Khabarovszkban a bukmékerek változata szerint - Kazan és Tatarstan hír

A "SKA-Khabarovszk" otthon a "Ruby" -ot játszotta a Premier League hatodik fordulójában. "SKA-Khabarovsk" - "Rubin" - 1: 1 (0: 0) Cél: Hristov (82) - Taktash (90+).

"Ruby" a mérkőzés 92. percében a "SKA-Khabarovsk"

Halálos Khabarovszk: "Ruby" a SKA-val egy meccsen kerül mentésre, az utolsó pillanatban húzva

Kazan "Ruby", amelyet Kurban Berdiyev vezényelt, majdnem elvesztette a Khabarovszk-i SKA-t.

„Ruby” minden is keresi a lehetőséget, hogy támadni próbál, alkalmanként, büntetni az ellenfél helyzeti támadás és SCA nem jön létre az első 45 percben a kapuk Kazan semmit, támaszkodott a ellentámadás, és ritka esetekben, mégis elfutott.

"SKA-Khabarovszk" és "Rubin" a Premier League hatodik fordulójában

A "SKA-Khabarovsk" Kazan "Rubin" -al játszott a Russian Football Premier League (RFPL) hatodik fordulójában. A mérkőzés Khabarovszkban 1: 1-re ért véget. Az első gól a 82. percben Khabarovsk Ventsislav Hristov lett.

"SKA-Khabarovsk" és "Rubin" egy döntetlennel játszott a távol-keleti fővárosban

És ott volt a cél - 82 perc kijáratánál sikertelenül játszott kapus, „Rubin” Szergej Ryzhikov és kezdő SKA Ventsislav Hrisztov hengerelt a labdát az akut szögben az üres kapuba.

"Ruby" - a mérkőzés kedvence Khabarovszkban a bukmékerek változatának megfelelően

Tsaktash a "Ruby" -ot a "SKA-Khabarovsk" hatodik fordulójának meccsjévé tette,

A "SKA-Khabarovsk" az orosz Premier League hatodik fordulójának "Ruby" hazai mérkőzésén játszott.

Bolgár csatár Ventsislav Hristov vezette a távol-keleti csapatot.

"Ruby" baloldali vereséget ért a "SKA-Khabarovsk"

„SKA-Habarovszk” a hazai meccset Kazan, „Ruby” a hatodik fordulóban a bajnokság Oroszország a futball nem tudták megakadályozni a győzelem, feladja a cél a sérülések. A khabarovszki Lenin Stadionban vasárnap tartott találkozó 1: 1-es ponttal végződött. A 82. percben a hazai csapatban Ventsislav Hristov gólt szerzett, a vendégek a kompenzált időben szereztek gólt Myo Taktash.

"SKA-Khabarovsk" - "Rubin". A Sorokin debütált Kazan kezdeti felállásában

"SKA-Khabarovsk" játszott egy rajzot a "Ruby"

"SKA-Khabarovsk" otthon játszott a "Rubin" (1: 1) sorsolással Oroszország bajnoki címének hatodik fordulójában.

Karadeniz és Zhemaletdinov - a "Rubin" támadásában a "SKA-Khabarovsk"

Gökdeniz Karadeniz és Rifat Zhemaletdinov belépett a kezdő felállás a „Rubin” A mérkőzés a 6. forduló az orosz bajnokság ellen „SKA-Habarovszk”. Teljesen része a "Rubin" a következő: Ryzhikov, Nabiullin, Kudryashov, Sorokin, Garnet, Bauer, Mwila, Ozdoev, Rochin, Karadeniz, Zhemaletdinov.

SKA hiányzott a győzelem Rubin a Khabarovsk

"Ruby" az úton játszott egy felhívást Khabarovsk SKA a mérkőzésen a 6. fordulóban a bajnokság Oroszországban.

Caktáka a 92. percben a "Ruby" -ot a "SKA-Khabarovsk"

A "SKA-Khabarovsk" és a "Rubin" az orosz Premier League hatodik fordulójának mérkőzésén játszott. A találkozó Khabarovszkban a Vlagyimir Lenin nevű elnevezésű stadionban zajlott, és 1: 1-re ért véget. 82 perc elteltével a bolgár csatár Ventsislav Hrisztov adta a Távol-Keleten csapat előtt, pontozás az első cél debütált mérkőzés az orosz bajnokságban.

"Ruby" játszott sorsolással a "SKA-Khabarovsk"

A "Ruby" és a "SKA-Khabarovsk" rájátszott az Oroszország bajnokság 6. fordulójának mérkőzésén. A találkozó Khabarovszkban a Vladimir Lenin nevû stadionban zajlott, és 1: 1-re ért véget. A 82. percben a bolgár csatár SKA-Khabarovsk Ventsislav Hristov vezette a távol-keleti csapatot.