Hogy a "rubin" elvesztette a győzelmet a "mozdony"

Erős nyomás „Rubin” az első félévben, megtörte a játék eltávolítása Zhonatasa és a jogállamiság egykori „- rezidens szakértő” BIZNESOnline „Alexander Dorsk elemzi a mérkőzés Kazan csapat a” mozdony „(1: 1), ami Kurban Berdyev csapat kimaradt a győzelem a sérülések.

Hogy a
Jonathas és Dmitrij Taraszov / Fotó: Irina Erokhina

A "RUBIN" MÁSODIK SZERZŐDÉSI TÁJÉKOZTATÁSA A FÖLDVIZSGÁLATON ÖSSZEFOGLALÓKAT

Az elmúlt szezonban a Premier League csapatok több mint fele a bajnokság három központi védőjét alkalmazta, de az új bajnokság első három fordulójában a "Rubin" csak négy védekező játékosral találkozott.

Kurban Berdyev első meccse az ellenfél ellen szinte tükörképzéssel véget ért a győzelemben (sok tekintetben - a CSKA goaltender Ilya Pomazun bizonytalan akciói miatt). A kevésbé ellenálló "mozdony" játék nem feltételezte - a bajnokság során a Yuri Semin csapat riválisainak (xGA) sztrájkjának minősége fokozatosan csökken: Dmitrij Barinov. Vodran Čorluku a helyettesítő. kevesebb kényszerített hibát ismer fel, és Dmitrij Taraszov jobb formában van az elmúlt években.

A Rubinban a várt módon a 4. forduló mérkőzéséhez képest csak egy változás volt - Millau Taktasha. nem sikerült a CSKA ellen, a mezőny közepén helyettesítették a "Locomotive" Rifat Zhemaletdinov korábbi szereplőjét. A meccs előtt Berdyev elismerte, hogy a középpályás múltja nem volt kulcsfontosságú a kezdő összetétel kiválasztásában, de valószínűtlen, hogy Kazan edzői személyzete egyáltalán nem vette figyelembe.

"RUBIN" TEVÉKENYSÉG AZ ELSŐ IDŐ ELSŐ FÉLBAN

Kazan nagyon aktív volt. "Ruby" először egy szezonban 15-20 percig nagy nyomást gyakorolt, gyakran jól koordináltnak bizonyult, mivel a "Lokomotiv" ritkán vált át a mező másik fele nélkül, hosszú eszközök nélkül.

Hogy a

Amikor valaki a hazai csapat játékos nem volt ideje, hogy fedezze az ellenfél (általában ez volt Zhonatas és Moritz Bauer), a játékosok a „mozdony” magunkat dobta a labdát előre és próbál a lehető legkisebb legyen a veszteség a pálya közepén. Kiderült, hogy így van.

Hogy a

Rubin váratlanul aktív védelmének eredményeképpen a Lokomotiv 12-szer elvesztette a labdát az első 45 perccel a központi kör előtt. 11-szeres, hogy a labdát a moszkoviták elvesztették a birtoklás átruházásához. Összehasonlításképpen: "A mozdony" az egész mérkőzésre 2 alkalommal megragadta a labdát Kazan fele.

A "Rubin" támadások többsége (mind helyzetben, mind másik fél választása után), mielőtt a szünet átjutott volna a jobb oldalra. Maciej Fishus nem tudott megbirkózni Bauerrel, a Magomed Ozdoev és Serdar Azmun segítségével. és Nemanja Peichinovicsnak nem volt ideje biztosítani az oldalsót.

Hogy a

Az év első felében, „Rubin” foglalkozott, csak 1 találatot kívülről a büntetés „Loco” (Zhonatas 44 perc), a minimum elismerték nO (0,10 vs. 0,16), de nyilvánvalóan sokkal veszélyesebb, mint a moszkoviták. A Semin csapatnak csak egy támadása volt, ami gólt eredményezhet - Igor Denisov csapást szenvedett a sípszó előtt.

MI A TÖRÖLÉS TÖRTÉNT VÁLTOZIK

52 perc elteltével Zhonatas szerzett buta második sárga lapot egy csapás az arcra barinov (első - a leszámolást Alekszej Alekszej Miranchuk), de eltávolítása nem változtatja meg a „Rubin” szerkezetet. A Berdyeva csapat egyszerűen nem volt hajlandó sajtolni, a sávszélesség megtartása a vonalakon, és nem engedte meg a Lokomotivnak számos szabad zónát. Mindez azért jött létre, mert hiányoztak egy játékos, de nem voltak kritikusak.

Hogy a

A Lokomotiv számszerű többsége több összetevőt érintett.

Először is, "Ruby" tudatosan (és kényszeresen) adta a vendégek birtokába a labdát. A Jonathas eltávolítása előtt 45% volt a Rubin javára 45%, miután - 21% -kal 79% -kal. "Locomotor" öt alkalommal, a labda tulajdonosa több mint 45 másodperc (a kazánok egy ilyen birtokában az egész mérkőzés).

Másodszor azért, mert a sűrű Berdyev csapata játszik a „mozdony” Védelmi kénytelen volt eltérni a hosszú lövések - különösen buzgó Manuel Fernandes (8 csapások kívülről a büntetés után megszűnik a közös 9, 7 - figyelembe véve a portugál középpályás). Fernandes megverte egy nagyon kellemetlen helyzetbe, emellett 3 Lövés Manuel szenvedett törött bal lábát.

Hogy a

Harmadszor, 68 perc, Semin megváltozott a rendszer, ahelyett, hogy elengedi a védő barinov középpályás ArshakaKoryana és megy a rendszer 4-2-3-1. Második felében szemrehányás nem néz ki túl jól (7 gólpassz 22 perc, 2 veszteségek nélkül próbál cselezni), de Arshak játszott fontos szerepet Gol Kverkveliya Solomon - aki elterelte a figyelmét és YannaMvily VladimiraGranata.

Az 5. forduló központi ülésén az előbbi szabálya működött: a Zhemaletdinov és a Kverkvelia gólokat értek el korábbi csapataik kapujában. Azonban Rifat és Solomon még ebben a szezonban sem játszott a legjobb meccseken.

Zhemaletdinov sokkal jobb Taktasha védte a sort, de nem szabad elfelejtenünk a "Mozdony" és a CSKA támadások számának különbségét. Amikor játszani a labdát a középpályán jártak rosszabbul: 7 pontos továbbítása 13 (54% - a legrosszabb teljesítményt a csapat, és a teljes menetszám, és a százalékos pontossággal), 4 nyert harcművészet, a 14 (29% - ismét a legrosszabb a „Ruby” ), nincs kiválasztás (az egyetlen mezőnyelõ a "Rubin" nélkül), csak 1 lehallgatás (Kazan legrosszabb játékosaként).

Kverkveliya is rossz a harc a labda (8 out of 13 won küzd - a legrosszabb között szerepel a „mozdony” védők), és ha nézni száma Salamon harcolni, hogy megvédjék úgy néz ki, még rosszabb - nyerte 4. 9. Amikor csatlakozni egy másik büntetés grúzok már hagyományosan jó, de szerdán közvetlen feladatokkal nem nagyon sikerült.

Hogy a

„Ruby” kimaradt a győzelem a leállás ideje, de a meccs után Berdyev nem néz ki sokkal ideges az eredménnyel. Kazan ismét kimaradt után Fedor Kudryashova préselik át a kapus Szergej Rizhikova (is szerzett második labdát Sebastián Driussi), de figyelembe véve az eltávolítása Zhonatasa, felhívni az egyik a liga vezetői - dolgozó eredményt.

Azmun formájának felvétele (16 megnyert küzdelem - 7 játékos a "Mozdony" ritkán lépett be a harcba), de a támadás végső fázisában az iráni nem elég. Valószínű, hogy egy meccset „SKA-Khabarovsk” Serdar pár támadó összegének Zhemaletdinov és bezárja AleksSong üres (és az egyik legproblematikusabb) pozíció a mező közepén.