90-es frizurák

90-es frizurák

És akkor a színésznővel történt, mi történt - félt az idős korától. És ilyen esetekben még egy ragyogó fodrász sem segít. De az öregkori stylistja nem félt, és folyamatosan dolgozott az összes hengeren. Nagyszámú ember, aki pénzt fizetni a "Meg frizurájához", lehetővé tette Sally számára, hogy elhagyja John Frida hollywoodi szalonját, és nyissa meg a sajátját New Yorkban. Egy ideig Frieda termékeket dolgozott, de a társával való veszekedés után arra kényszerítette alkalmazottait, hogy kivessék az összes buborékot. Azt mondják, hogy van egy vas karakter, és ő jobb, nem ellentmond. Talán ez a híresség szeretne hozzáadni a szolgasághoz?

Közel húsz éve, Hershberger maga fodros frizurát viselt, amit az újságírók "Young Jane Fonda találkozik Patti Smithvel". Ma Sally hosszú, fényes hajat visel, de gondatlanul hordja - a divatipar ifjúsága érinti. Dolgozott a divatlapok és leghíresebb fotósoknak, köztük Herb Ritts, Steven Meisel, Annie Leibovitz, Pamela Hansen, Arthur Elgort, Patrick Demarchelier, Regan Cameron és még sokan mások. Leghíresebb munkája divatos - szexi haj öt meztelen szupermodellek: Tatiana, Cindy, Naomi, Christy és Stephanie Seymour - fekete-fehér fényképezés Herb Ritts.

Ma Sally Hershberger világi karakter, személyesen ismeretes, folyamatosan írt, és nem csak új filmekkel és alkotásokkal kapcsolatban. Három évvel ezelőtt eladta a lakóházat a Village Village-ben, Jennifer Aniston, és a legutóbbi egy hálószobás lakását a londoni Terrace Gardensben a The New York Times csodálja. "Igazán nem akarok sok hálószobát" - ismeri el Sally. - Nem akarom a vendégeket a lakásban. Hadd jöjjenek a Hampton házamba. A lakásában - csak designer bútorok élénk színek plusz nyomatok Helmut Newton, „Mick Jagger” Warhol és számos művet a híres amerikai fotós Tierney Giron, egy közeli barátja Sally. És soha, mert semmilyen pénz nem vesz otthon. "Utálom a szőrzetet a padlón, utálom a hajam a testemen. Ha látom a hajat az élelmiszerben, akkor kiderül. Nem furcsa, hogy egész életemben szőrszál vagyok?

Ellentétben a merev, praktikus és nagyon filmszerű Sally Hershberger, francia Julien d'az utolsó romantikus fodrász, ő híresség állapota köteles a divat, és nem egy filmsztár. Könnyű kezével Linda Evangelista lett az, aki "nem fog elhagyni az ágyból kevesebb mint 10 000 dollárért."

90-es frizurák

A Perric Le Verg néven ismert hírnevet megelőzően Julien d'Is lett a csillag, köszönhetően az ikonikus divatfotósoknak, Steven Meiselnek és Irwin Pennnek. Az ismeretséget véletlenül tartották (a 80-as években ez nagyon gyakran történt). Julien New York-ban érkezett Franciaországtól 24 éves korában, élt és dolgozott az East Village-ban, valaki szerette a stílusát - és most meghívták, hogy felvegyen Majzel a Vogue-ban. "Egy őrült légkörbe kerültem, és én egy fiatal anarchista voltam, így minden kiderült." Stephen, volt egy csomó közös, és úriember Irving Penn jövő „legromantikusabb fodrász„egy kicsit félénk, mert imádtam: tudta minden munkáját, vásárolt könyveit. Penn-nál volt, hogy Julien megtanulta, hogy egy fodrász szemével megnézze a hajat.

Az Evangélisták híres fodrászata Penn előtt történt. És ez volt a legfényesebb metamorfózis a szupermodellek történetében. Kivéve, talán, Twiggy. 1988, Peter Lindberger Párizsban lõni az evangélista Linda csúcsmodelljét, és Julien javasolja, hogy levágja a vastag barna zárakat a vállára. A közhiedelemmel ellentétben Linda akkoriban nem indul el: ez az év hozzáment a fejét a francia elit Gerald Marie, már több huzat, amely hosszú haja mindig úgy nézett ki egy millió, és hirtelen változása a képen terveit nem tartalmazza. Linda sírt. Szörnyen ideges voltam, "D'Is emlékszik majdnem 30 évvel később. - Fogtam a kezét és azt mondta: "Igen, ez lehet egy szörnyű hiba, és talán egy nagy diadal!" Egy kicsit megnyugodott, és ... én még csak nem is tudtam, hogyan vágjam el, amíg el nem kezdtem. Pony farokot csinált neki, majd vágta le. És eszébe jutott a kép egy doboz narancs: volt egy kisfiú haja bob és a hosszú rojtok, ez egy kicsit olyan, mint a srácok a Beatles». Linda könnyei azonnal megszáradtak. Néhány hét múlva ez volt az első alkalom, hogy zabukirovali azonnal 16 show. Hajvágás Az evangélista érzést és még kulturális jelenséget is vált, mindenki azt akarta - beleértve Demi Moore-t a "Ghosts" -hoz.

Julien továbbra is azt tette, amit tudott a legjobban: vágás és fésülés. Amikor bámulatos cölöpökre volt szükségük, meghívták. A luxus Hollywood zárak is az ő. Ő volt a Godsend mind a Comme des Garsons és a Vanity Fair. By the way, a neo-sárga parókák 11 mannequins a legutóbbi férfi gyűjtemény a bemutatóterem Comme des Garcons a Vendôme téren is az ő üzleti. Folyamatosan fejlődik, de még mindig ugyanolyan költő és romantikus, hosszú hajjal. Míg a diákjai már csillagokká váltak.

Kapcsolódó cikkek