2. nap, néhány árnyék a falon

A szemben lévő falon lévő ablakomban és a falon tükröződik, ha valaki az ablak közelében feltűnik.
De tegnap észrevettem egy árnyékot a falon, egy férfi, hosszúkás, karok, lábak.
Rögtön az ablakhoz fordultam, gondoltam, talán valaki jött és állt az ablakok alatt. de. nincs ott senki. És a falon lévő árnyék még mindig ott van. úgy tűnt, a késő délután tegnap megijedt, behúzta a függönyöket, gondoltam, ki tudja elrejteni előlem.
Ma reggel elfelejtettem, kinyitom a függönyt, és újra az emberi árnyékot a falon. Az ablakok, senki és a láthatáron.
A rekordot a kamerába helyezte, ő maga az utcára ment, talán valaki ott lakik. sz. senkit. a rekord az árnyék volt és volt, vagyis ez nem egy rally egy szál.
A fenébe, itt és most ez az árnyék.
Mi a teendő, valakinek furcsa árnyai vannak a falakon?
Úgy gondolom, hogy ezt elmagyarázzák, de most egy kicsit ijesztő

as93. 07/10/17 21:05 (válasz: annaya)

annaya írta: Talán jött a mókus?

és talán t ROLLO jött a helyszínre, azt akartam mondani))) és ír az árnyakról))))

as93. 10.07.17 21:04 (a válasz: annaya)

annaya írta: Talán jött a mókus?

Igen, vannak furcsa árnyékok a falon, ami korábban nem volt ott, de nem ez a paranormális fényforrás lehet eltérő szögben süt be az ablakon - ez a nap és a világítás és a fényszórók az autók, illetve minden levél, pole, ág, stb árnyékot nyújtanak a a fal bármely helyét. Ne találja ki a semmiből.

MDA. talán egy fa vagy valami más, ami ezt az árnyékot adja. ha volt egy anomália, hogy nem lett volna olyan gyakran ugyanazon a helyen, és az árnyékok fantáziadús képzelet +, hogy legalább FREEZE skinte fotó

elég találni. hétköznapi árnyék, ez egy fantázia, amit játszottál. ha otthon olyan nyög, hogy te. Valószínűleg általában a napr.audyvaete tudja, mi.

Kapcsolódó cikkek