13 A dolgok, amiket a srácok a csók alatt gondolnak

Soha nem akarta tudni, hogy mit gondol a fickó az első csók alatt? Fedezze fel ezt a titkot és a mosolyt - annyira idegesek, mint a lányok.

1. "Hogyan közelednék hozzá? Csókolni akar? Lassan közeledni fogok észrevenni, ha el akar térni. Szóval, még nem távozott, jó jel ... De még mindig nem szól semmit? Folytassa a mozgást, amíg az ajkunk meg nem érint. "

2. "Milyen kényelmetlen póz ... A nyakam összeszűkült, de ha meg akarom fordítani a fejem, akkor megváltoztathatja az elméjét, igen?"

3. "Lehet, hogy higénikus rúzsával megkenhettem az ajkamat? Van higiénikus rúzs is?

4. "Véletlenül nem szagolok a szájamban? A fenébe, mentál egy menta cukorkát, mielőtt csókokkal megy hozzá.

5. "Meg kell lélegeznem, de hirtelen nem fog tetszeni? Tartsa a lélegzetét .... Pokol, a fejem már fonódik. Meg kell lélegezni. A fenébe, most túl hangos vagyok, és hátborzongató!

6. "Vannak görbe fogak? Szükséges volt egy ortodontológus meghallgatására és egy fixátorra helyezni az éjszakát ... "

7. "Talán itt az ideje, hogy csókot adjunk a csókba? Vagy elhagyja a kezdeményezést? Nos, csak akarom. Nyilvánvaló, hogy még mindig különböző szakaszokban vagyunk ... Talán szerette a manővert?

8. "Ó, van egy pók a falon. Vagy a levelek árnyéka? Nem, a pók ... Vagy végül is az árnyék. A francba, ki kell találnom!

9. "Hol kell tennem a kezem? Azt is meghatározzák, hogy milyen csók. Ha a szamárhoz teszem, szuper szexuális lesz, ha a combokon - rendes ... Ha kezembe teszem a haját, akkor ez egy szenvedélyes csóknak tekintendő? Hol van egy semleges hely a kezeknek egyáltalán? Térd? Úgy tűnik, soha nem hagyom abba a gesztikulációt, mint egy régi, fele-mad professzor!

10. A lányok általában szeretik a csókomat? A lány, akit első alkalommal csókoltam a 10. évfolyamon, tetszett ... De mi van, ha hazudott nekem a kár miatt? Hirtelen minden lány, akikkel megcsókoltam, alig tolerálta, és nem okozott csalódást a hírrel, hogy csókolóznak, mint egy pit bull!

11. "VÁRJUK, MI, MELY SZÓL SZÁMOKBAN?"

12. "Csókoltunk 30 másodpercig, talán itt az ideje, hogy áthelyezzük a kezét a mellkasára? A kéz-on-mellkas az ember leginkább kockázatos tétje. "

13. "Jól van, nem volt felháborodva, az egész csapat! Milyen fáradt az állkapocs. "

Kapcsolódó cikkek