10 Vélemények a zorg konyhai mixerekről - vevők véleménye

Zorg Antic keverőm nem csalódott. Bár különleges csoda ilyen pénzért, és ne várjon. Érdemes egy kicsit kevesebb, mint egy év, tisztességesnek látszik, megfelelően működik. Én adom az ajánlást, de a módosítással - aki megszokta a prémium osztályt, tegyen valami megfelelőt. Zorg - vízvezeték az árért, és semmi több.

A konyhában egy új mosogató és egy cseh zorg 2 keverő van. Nagyon kényelmes. Állítások még. A minőség kedves és az ár normális. Szabadon vásárolhat.

Több mint három évvel ezelőtt vettem egy keverőt a zorg konyhába. Mindig ő szerencsésnek mutatkozott, de a közelmúltban átlagos nyomáson zümmögött. A funkcionalitásról legalábbis nem érinti. De a fürdőszobában van egy mixer, ahol a zuhanyzó ugyanaz a cég már öt éve, és legalább henna. Általában, méltó a vízvezeték.

Több mint négy éve mosogattam Zorgot. Nemrégiben úgy döntött, hogy megváltoztatja a régi keverőt egy újat. Azonos márkájú keverőt választottuk, a Zorg (Csehország) retro stílusban. Bár mindent rendez. A mosogatóhoz mindenkor nincs panasz, azt hiszem, hogy a keverő nem hagy le.

A konyhai keverőben 8 évig működik. Kíméletlenül dolgozott még szörnyű vízminőség mellett is. A közelmúltban javításokat végeztek és megváltoztatták a vízvezetékeket. Vásárolt egy mosogatót és egy új keverőt a vízszűrő alatt. Természetesen pénzbe kerül, de a minőséget már bizonyították.

A 2-es keverőt 1 év alatt használom. Nem mondhatok semmi rosszat. Az anyagok minősége jó, összegyűjtött - minden rendben van, szűk, semmi sem csörömpöl és nem jár. Nem eltömődik, könnyen tisztítható. Rendesnek látszik, még akkor is, ha nem különösebben zavarja a távozását. Tudom, hogy a komponenseket nem nehéz elérni, ha valami történik. Általában támogatom ezt a cseh gyártót.

Hosszú ideig használjuk a márka keverőjét. Az egyik a házban van, egy másik zorg keverő, otthon ivott vízzel. Mindkettő bronzból készült. Hatékony, praktikus és kiváló minőségű. Nincs panasz, a vízvezeték jó, az árat a legtöbbet megfizethetjük. Ismerem más európai cégek, amelyek termékei minősége még nem volt közel a zorghoz, és az árak sokkal magasabbak. Vásároljon biztonságosan.

Kapcsolódó cikkek