Dynamo "a" zenith "pot, denisov és" bottom ", a futball, a sport, az érvek és a tények

Dynamo

Annak ellenére, hogy az egész hátteret, amely kíséri az ellenzék „Dynamo” - „Zenith” a hatodik fordulóban a bajnokság az orosz, félkatonai beavatkozás ventilátor szétszerelés nem szükséges. Bár a kék-fehér-kék rajongók Pétertől Khimkiig még a vártnál is többet vittek ki, nem volt ütközésük és provokációjuk. Még a mérkőzés békésen végződött - 1: 1.

Dynamo
Denisov visszatér: a "Zenith" legenda először játszik a natív klub ellen

Számos szempontból a helyzet békés megoldása, köszönhetően a meccs szervezőinek, akik - annak ellenére, hogy figyelmeztették, hogy nem jönnek a játékra jegy nélkül - még mindig úgy döntöttek, hogy egy egész szektort osztanak szét engedetlen Zenit-rajongóknak.

Békésen köszöntötte a vendégeket és a szurkolók a moszkvai „Dynamo”, régóta haragot elfelejtette a legenda Lev Jasin. a Szentpétervár vendégektől. Ehelyett néhány sértéseket kezdete előtt a mérkőzés, úgy nyúlt a hatalmas zászló legendát ábrázoló St. Petersburg rock, énekes a csoport „A király és a bohóc” Pot. A szalagcím fölött a felirat: "Szentpétervár szikla üdvözlője". Persze, akkor majd egy másik, és egy banner ábrázoló focista, „Dynamo” formájában a Diótörő, és számolni, formájában patkányokon a Patkány király, hasonlít a vezetőedző a „Zenith” Luciano Spalletti. De inkább barátságos rajzfilm, mint komoly lövés.

Dinamó rajongók bannerje. Fotó: RIA Novosti

Felkészülni valamire és újoncra, "Dynamo" Igor Denisovra, aki az első mérkőzését az ő natív klubjával töltötte, melyet botrány miatt hagyott. De az ő ügyében mindent csak barátságos viccek és egy vicces dal a "Katyusha" motívumához. "Háromezer ember jött ide", és hangosan énekeljük a szívet: Hé, Denisov, eltörte az "aljaikat"! Tönkretett, tönkrement "Anji"! - Kék-fehér-kék éneklés. a Makhachkala-i csillagcsapás összeomlásának történetére utalva, és emlékeztetve arra a korszakra, amikor a Dynamo hosszú ideig volt az utolsó helyen, amelyért a becenevet "alul" kapta. Figyelembe véve a találkozót, amelyet a szentpétervári "ultras" szervezett Vladimir Bystrovnak. Igor sokkal többet várhat.

Igor Denisov (a központban). Fotó: RIA Novosti

Egy kicsit kevésbé barátságos volt vele a korábbi csapattársak. A fő elkövető Andrei Arshavin volt. egy ütközés után, amellyel véget az első felében Denisov sokáig, hogy jöjjön magát, másznak a mezőn, és fogta oldalán - lök a könyökével volt egyenletes. Bonyolult kapcsolatukról sokáig folytak pletykák. Még így is elmegy, hogy Denisov átadása részben az Arshavin klubba való visszatéréshez kapcsolódik.

Egy ilyen nem-labdarúgó bűncselekményben a kék és a fehér úgy döntött, hogy saját módján reagál. a labdarúgás. A szünet után a Dynamo-hoz tartozó kezdeményezés végül átment az oldalára. Annak érdekében, hogy megvalósítsák területi előnyüket a céltartományokban, Dan Petrescu 19 percet vett igénybe. A 64. percben Alan Kasaev a jobb oldali lumbagóból a labdát a büntetőjében kapta, majd visszadobta Balaju Dzhudzhakot. aki a büntetőterületről és a kapu Ladygin-be ütött. A hálóba menet a labda kissé megérintette Niklas Lomberts lábát. de nem sokat számított - 1: 0!

Luciano Spalletti. Fotó: RIA Novosti

Dynamo
Incidens a játékban "Dynamo" - "Zenith": provokáció vagy baleset?

És tíz perccel később egy másik "tékozló fiú" jelent meg a pályán - Alexander Kokorin. akinek rajongói "Dynamo" találkoztak meglepően melegen. Függetlenül attól, hogy Khimki felhőszakadás, így hűtve a hév, hogy reagált a tanuló a klub, mint a szülő a gyermek az élhetetlen, megértette és megbocsátott. Általában ez a viselkedés nem jellemző a rajongók számára, akiknek az érzéseit elárulják.

A győztes számlát a végéig tartották. Mindegyik, a rajongók egy fehér és kék egyenruhában gondolkodtak, amikor a bíró megmutatta, hogy három percet adnak a meccshez. Csak el kellett tartania. Egy ilyen békeszerető légkörben természetesen egy logikus eredmény lenne a dolog. Szóval gondoltam és Alexander Kerzhakov, aki a labda harmadik klubjának kapujába dobta a harmadik percet, csak néhány másodperccel az utolsó sípszó előtt - 1: 1!

egyébként Alexander, aki mindkét klubban sikerült játszani, a Zenith legjobb gólszerzője, ha figyelembe veszi a gólokat a fehér és a kék kapuk ellen. Dynamo Alexander 13 gólt ért el!

Zenit rajongója. Fotó: RIA Novosti