A déli interregionális biztonsági osztály legerősebb sportolók, a gasprom szakszervezet

A megnyitó ünnepségen a résztvevők az Olga Viktorovna Arzhanovskaya Egyesült Elsődleges Szakszervezeti Szervezetének elnöke elé tárultak. Szerette volna mindenki szerencsét és őszinte birkózást. A zsűri és a sportolók esküdtek, miután a zászlót felemelték, és a rendező bejelentette a Társaság Harmadik Spartakiadjának megnyitását.

A program a következő sportágakat tartalmazta:
  • kispályás;
  • röplabda;
  • atlétika (futás: 1000 m, relé 4 h100 m);
  • úszás 100 m freestyle;
  • minden körben (hosszú ugrás, emelés, futás 100 m, próbapad).

A versenyt minősített bírók csapata ítélte meg.

Az időjárás a verseny napjaiban csodálatos volt. A rossz időjárás uralkodott a közelmúltban a Krasznodar régióban, mintha egy meleg és barátságos légkört átadta helyét a napsütés. Ugyanezeken a helyszíneken észrevették a sportversenyt és az izgalmat. Minden sport volt a nagy harc, de annak ellenére, hogy a sport versengés uralkodott atmoszférában barátság és a kölcsönös segítségnyújtás.

Talán a legdrámaibb és legizgalmasabb pillanata a játékok volt az utolsó mérkőzése a kispályás az első helyet a csapatok közötti Asztrahányi Krasnodar védelmi egységek, amelyek a verseny alatt nem veszített egyetlen játékot. De a dráma a mérkőzés volt, hogy annak eredményét függött a sorsa a harmadik csapat helye: Krasnodar megnyerésére egység mellett labdarúgó arany Guard leválás kap bronz összetettben, figyelemmel veszteséggel vagy felhívni a harmadik csapat kap Rostov különítménye őrök. A meccs mindkét szakaszban felfüggesztésre került, és 0: 0 ponttal végződött. A verseny győztesét az összes találkozó eredményeként kapott célok aránya határozta meg. Ők voltak az Astrakhan őrző csapata. Krasnodar biztonsági különítmény ezüstérmet mini-foci és a negyedik helyet, mint megismételni az eredményeket utolsó Games.

A legváratlanabb esemény volt versenyeken röplabda, röplabda csapat inkább Dagesztánban biztonsági különítmény, ami a verseny alatt nem szenvedett egy vereség, legyőzve és a vezetők röplabda - Csapat Asztrahányi kaukázusi csoportok védelme. Emlékezz erre a versenyre, és hogy legyőzhetetlen két sportnapok Astrakhan volt a harmadik helyen.

Más sportágakban kevesebb a drámai és meglepetés, de ez nem okozott kevésbé érdekesnek és izgalmasnak.

Hálás köszönetet mondunk az őrség vezetőinek vezetőinek, az Elsődleges Szakszervezetek Szövetségének elnökeinek és mindazoknak, akik részt vettek az esemény megszervezésében és megtartásában.

Úszás:
1 hely - Kvasin TV (Astrakhan védelem leválasztása)
2. hely - Anisimov G.А. (A védelem kaukázusi eltávolítása)
3 hely - Sviridov G.V. (Rostov őrség leválása)

Végül, a csapat teszt

Gratulálunk a játékok minden résztvevőjének, függetlenül attól, hogy ki a győzelemre vetett szerencse, mert "A legfontosabb dolog nem győzni, hanem részt venni".