12. fejezet mit kell tenni, ha a vonat eltűnik

MI TÖRTÉNIK, HOGY A VÁSÁROL

(Külön fejezetben azokat, akik nem egészen kicsi - élelmiszer, ruházat, életmód és magatartás felé betegség válaszok arra a kérdésre: „Miért szenvednek szeretett gyermekei?”.).







Bizonyosan megértetted: nagyon sokat tettél, nem is, és ha pontosabb - teljesen felesleges volt. Nagyon szereted a gyermeket, és természetesen őszintén próbálta a gyakorlatban megvalósítani szerelmüket. Természetesen szomorú, hogy észrevehetjük, de az ötleteid, hogy hogyan szereted a gyermeket, semmi köze ahhoz, amit ténylegesen meg kell tenni. És most nem vagy teljesen elégedett az egészségi állapotával. Az orvosok egy csomó betegséget találtak - krónikus tonsillitis, adenoidok, alacsony hemoglobin. 2-3 nap olyan volt, mint egy óvoda - és egy másik hideg. Az egész család nem tud táplálni. Rövid - szilárd problémák.

Mit tegyek? Próbáld ki a legjobban, hogy elkapd a vonatot, és minél hamarabb észre fogod venni, hogy azonnal át kell gondolnod a "mi a jó és mi a rossz" ötleteid, annál nagyobb az esélye, hogy visszatérjen az elveszetteknek.

De mielőtt konkrét ajánlásokat teszek, megjegyzem: sok mindent tudni fog. Azonban a szabályok olyan fontosak, hogy az ismétlés meglehetősen felesleges.

Ossza meg ezt az oldalt

Hasonló fejezetek más könyvekből

Mi a teendő, ha a memória rossz? A memória romlása összefügghet az agyi hajók problémáival. Ezért először is a kezelésnek az e zónában történő véráramlás javítására kell irányulnia. Ehhez az ujjak körömfaluját jól masszírozni kell

Mi a teendő, ha a lábad fáradt Ha fáradt lábad van, kezdj el egy masszázs nyomását 3-szor minden lábujjra, kezdve a hüvelykujjával. Folytassa a nyomást 5-7 másodpercig. A nyomásnak elég erősnek kell lennie ahhoz, hogy érzést adjon, középen







Mi van, ha beteged lesz? Először is fel kell mérnie a betegség kockázatának mértékét. Ha a fertőzés vagy sérülés olyan súlyos, hogy valódi veszélyt jelent az anya és a magzat egészségére nézve, akkor a tabletta hatása a terhesség folyamán minden esetben

Mi a teendő, ha megtévesztek? Sajnos az oroszországi fogyasztók közel 80% -a évente több mint háromszor vesz igénybe alacsony minőségű vagy akár életveszélyes árukat. És senki sem tudja, hogy hány millió életet veszítünk el rossz minőségű víz vagy élelmiszer miatt

Mi van, ha csak sajnos, a betegségmegelőzés teljesen megfeledkezett róla, és mi csak emlékezni és kitartóan rákényszerítse társadalmat, beleértve a megelőzésére akut megfázás. A legjobb megelőzés a sok betegség - a helyes kezelés ARI.

Mi a teendő, ha félsz elaludni? Ezután a szerzetes egy fáklyával ellátott fülkét világított meg, amelyet egyikünk sem észlelt. Mindannyian beléptünk, és láttam egyfajta hálószobát, amelyben ágyakat fektettek, friss vászonból készültek. Vacsorázni kezdtünk és elkezdtünk lakni

Mi a teendő, ha a tej eltűnik Általában, ha ilyen szerencsétlenség következik be, akkor valószínűleg a károkozás következménye: ebben az esetben a mester, aki kárt okoz, az Úr imáját visszahúzza. Tehát, hogy megszabaduljon ettől a csapástól, olvassa el a család minden tagját

Mi a teendő, ha a beteg beteg Betegből: "A fiunk beteg, csak három éves. Egy kicsit korábban beteg voltam, de most ugyanazok a tünetek. Mondja meg nekem, kérlek, hogyan beszélhetsz a gyerekekkel, hogy hamarosan visszaszerezzék, és már nem fáj? "Egy másik

Mi a teendő, ha a gyermek nem eszik jól Egy levélből: "A leányom egy unokáját hozta létre. Minden rendben van, de csak most már rosszul eszik. Korábban nem lehetett öt percig késni, nem pedig az etetés kihagyása, olyan "kimerült" volt. És most nem tudom, mi

Mi a teendő, ha a gyermekek az utcán születnek (ha az anya nem vitte el a nőt a kórházba) A levélből: "Natalia Ivanovna, rövid leszek. Az a tény, hogy anyámat nem vitték kórházba, és a mentőautóban születtem. Valahol hallottam, hogy rossz. Meg tudja mondani, hogy mit

Mi van, ha kedvesét akarod? Vannak, akik radikálisan megváltoztathatják szokásaikat, mások félnek attól a gondolattól, hogy cukorkákkal vagy cigarettákkal kell részt venniük. Anna nem élhetett édes nélkül. Első ülésünkön beleegyezett abba, hogy feladja




Kapcsolódó cikkek