Zenith - Ruby 2 1 szöveg - 2. oldal - Oroszország futballja

"Zenith" - "Ruby" 2: 1
Célok: Driussi, 52, 90 + 1 - Zhemaletdinov, 45 + 1

"Zenith": Lunyov, Smolnikov, Krishito, Ivanovics, Neto, Kuziaev Shatov (futó 81), Paredes, Dzjuba (Juliano, 65), Driussi (Erohin, 90 + 2) Kokorin

"Ruby". Rizhikov, Kuzmin, gránátalma, Kudryashov Nabiullin, Kambolov, Song, Ozdoyev M'Vila, Kanunnikov (Azmun 64), Zhemaletdinov (Karadeniz, 64)

Sárga lapok: Nabiullin, 16, Karadeniz, 74

90 + 3 'A végleges sípot felrobbantják. Munkaügyi győzelem, "Zenith" a "Ruby" felett.

90 + 2 'ГОООООООООООООООООООЛЛЛ Driussi! Serve Krishito a bal oldalról a közeli állásba. Sebastian kiütötte a védőt, és azonnal leállt a stopon.

90 + 1 Juliano otborolsya bal széle a pályát, hogy elfogott és leadott Karadeniz, amely blokkolja Neto.

90 'Harc a mező közepén. A meccs végén a labda tulajdonosa előnyös. A házigazdák helyzeti támadása.

89 'A lelkesen futballozó vendégek a jobb szélen támadják meg a labdát. Vigye át a labdát a bal szélre. A fogadónak nehézségei vannak, de a labdát a mezőnybe tesszük.

88 'Corner a vendégek teljesítményében. Követte a táplálékot a távoli és a végső csapást kívülről a kapus. Ozdojev nem érte el a célt.

87 'Kitűnő, rajongó támadás a középpontban a Karadeniz teljesítményében. Az Azmannal játszott, de az utolsó pillanatban Lunev megmentette a csapatot.

86 'A standok kis újjászületése. Casting Crichito a Juliano, áthelyezte az utóbbi a lapostól a középpontba, és csak az ellenfél.

84 'Támadja a jobb szélét a Kuzmin teljesítményében. A labda Azmunhoz érkezett egy külföldi büntetőterületen, de a játékvezető kijavítja a helyét.

83 'Oleg Shatov elhagyta a gyepet, és megjelent rajta Dmitry Poloz.

82 'Smolikov ismét a labdával, egy másik próbálkozás a büntetés befejezésére. Szabvány és csere.

81 'Követt a takarmány a közelben és az Azmun megverte a kapust, és kopogtatta a labdát a mezőnybe. A héj maradt a tulajdonosoknál.

80 'Pozitív támadás a házigazdák teljesítményében folytatódik. Smolnikov egy partnerrel igyekezett játszani a falon, és egy sarokba került.

79 'A jobb szélen zajló harc, Shatov áthelyezése a középpontba, és a büntetődobozba való átjutás nem ment végbe. A válasz a bal szélen keresztül történik. Karadeniz a labdát valaki más kapujához forgatta - nem pontosan.

78 perc elteltével Driftsie próbált áttörni az ellenfél tizenhatosán belülről jobbra, de blokkolta a védők.

Hosszú ideig M'Vila tartotta a labdát, és partnert keresett a támadásban, de leplezték. Követett egy lehallgatást.

76. A vendég csapat egy Sergey Ryzhikov-játékost csapott le a fejére. Küzdelem a középpontban és a rajongói támadások. A labda balra helyezése.

75 'Szabványos a házigazdák teljesítményében. Közvetlen csapást követett a Paredes falon keresztül, de a legközelebbi bár előtt.

74 'A játékvezető kezében lévő kártyát Karadeniz kapja. A második emeleten egy játékos játszott a kazán klubban.

73 'A Kazan klub labdarúgóinak nagyon szoros a védekezése. A Karadeniz szabályainak megsértése.

72 'Smolnikov a mezőny jobb szélén harcolt, elég gyorsan a vendégek visszatértek a védelemhez, és a tulajdonosok kénytelenek voltak a színpadon játszani.

70 'A vendégek további elfogása a labdáról. Karadeniz a jobb oldalán harcolt, Kuzminnel és veszteséggel verte.

69 Egy másik közös. A "Rubin" játékos szabályainak megsértése. Az ellenfél elleni támadás megszervezése nem volt sikeres.

68 "Ezúttal síp nélkül ért véget. Próbálja nyomást gyakorolni az ellenfélre a hazai csapat számára, de nem sok mindent kapnak.

67 "Pozitív támadás a" Zenith "teljesítményében folytatódik. Hosszú dobás a jobb oldalra. Mozgás a központban és bukás.

66 'A labda a szentpétervári kollektív futballisták irányítása alatt áll. Immár a nyomás a feltörekvő játékosok teljesítményében bekapcsolódik.

65 "Egy másik csere. Dziuba hagyta el a pályát, és helyette Juliano állott.

64 'A játékos könnyed formában és szünettel bukott. Zhemaletdinov elhagyja a mezőnyt és kijön Karadenizből, majd Kanunnikovot az Azmun váltotta fel.

63 'Hamarosan követni fogja a cserét, míg a bal oldali áthaladás a büntetőterületen, "Rubin" és a labda kiüresedik a mezőn.

62 'Egy másik pozíciós támadás a játékosok teljesítményében, a "Zenith". Nem tudnak könnyen megoldani a rossz oldalon.

60 'Próbálom megnyomni a nyomást, hogy elfogja a labdát valaki más részében, de eddig csak küzdött.

59 'A St. Petersburg kollektív futballisták támogatják játékelőnyüket. Közben a csapás a kapu Ryzhikova.

58 'A Szentpétervár kollektív helyzete. Vigye át a labdát a jobb szélére, és rúgja át a Kokornát a keresztben.

57 'Hosszú átkelés a mezőnyben lévő vendégek felében. Nem számít, hogy a játékosok sietnek a könnyű formában, ráadásul hiba is van.

56 'Kudryashov megtöri a kontraszter szabályait. Bár minden kártya nélkül ment. A parancsnokok gyors ütemezése.

55 'Az M'Vila fordítása Kuzmin jobb szélére, de nem volt szabad megfordulnia. A második hullám semmi sem ért véget.

54 'Nagyon gyorsan kiegyenlítette a pontszámot a meccsen játszók "Zenith". Eközben a vendég reakciója egy pozíciós támadás révén történik.

53 'ГООООООООООООООООЛЛЛ 1: 1! Driussi! Vigye a messzire a Kokorinhoz, Alexander engedménye a kapus ellenkező szélén és a végső csapás a közeli sarokhoz.

52 "A labdarúgók megpróbálása," Zenith "a rossz oldalon rendeződik. Perepas a bal oldalon, súlyosbodás nélkül.

50 '"Ruby" igyekszik megtámadni a jobb oldalt. Követt a Kamara a Song a büntetés területén és Kanunnikov küldte a labdát a cél fölött.

49 'Fordítás a mezőn a jobb oldalon és a cél feletti végső ütés. "Zenith" igyekszik válaszolni a bal szárnyra.

48 'A mezőny jobb szélén birkóztak meg, elég, hogy a vendégek rúgják a labdát valaki más felére. Ellentámadást.

47 'A szünetben lévő csapatok helyett cseréltek. Miután a támadásban elment a játékosok "Zenith", de eddig anélkül, hogy feltűnt a cél.

46 'A második félidő elkezdődött. Folytassuk a játékot!

45 + 3 'A síp a szünetben játszik!

45 + 2 'ГОООООООООООООЛЛЛ 0: 1! Ryzhikov átvette a labdát valaki más büntetőterületére, a jobb szélére. A labda Rifathez ment. Előre két védőt hagyott, magához húzta a kapust, és üres sarokban sújtotta.

45 + 1 'Petrográdi helyzeti támadás. A bal oldalról a büntetőterület középpontja és a vendég visszautasított támadása.

45 'Shatov megtöri a másik kapuját a bal oldalán, követi a kamrát a középpontba, és Ozdojev megszakítja a passzt. A második hullám nem követte.

44 'Harc a mező közepén. Míg a vendégek nem ragadják meg a kezdeményezést, és nem elégetik meg ezt a kezdeményezést.

43 'Támadja a jobb oldalt a "Zenith" teljesítményében, ezúttal a vendégek eléggé kemények a védekezésben, és a labdát a büntetésig felemelik.

42 'Dziuba felkapta a labdát az ellenfél büntetőterületén, a kapus bal szélén. Artyom sikerült húzni Ryzhikovát, de a megpróbáltatás hihetetlen volt.

41 'Szurkolók támadása a házigazdák teljesítményében. Transzfer Smolnikov jobb szélére, de végső csapás nélkül átengedte a büntetőterületet.

39 'A rajongók következő újjászületése. Támadjunk a jobb oldalon a végrehajtásuk során, átlósan a bal szélre.

38 '4 - 6 a szabályok megsértése a játékosok javára, "Rubin". Egy ritka kísérlet a végrehajtásban, hogy folytassa a támadást.

37 'Song felvette a labdát a középpontban, és egy próbálkozás, hogy áttörjön valaki más birtokába, véget ér a bukás, de a szabályok megsértése nélkül. A "Zenith" Fan válasz nem sikerült.

36 'A labda a játékosok védelme és a St. Petersburg-klub kapusa irányítása alatt állt. A csapatok középpontjában a rajongói támadás sikertelen volt.

35 'Kuzmin a jobb oldalán gólt szerzett a büntetőterületen, de aki nem támogatta Oleg-ot.

33 'Domenico lógott a távoli helyen, és a konyhában sikeresen működik Ryzhikov. Míg Kazan védelme.

32 'Pozitív támadás a "Zenith" teljesítményében. A játékosok ismét könnyed egyenruhát viselnek a jobb oldalon. Krishito fordítás.

Smolnikov visszatért a gyepre és az első sarokra, amit Kazan játszott. A távolból kell táplálni, és Lunev a kijáratnál jár.

30 '74 - 26% birtokolja a labdát a játékosok, a "Zenith" javára. Támadva a vendégeket a bal oldalon. A labdát a középpontba költöztették, M'Vila lövése elhanyagolta a célt.

Igor 'még mindig elhagyta a mezőnyt. Még nem tisztázott, hogy képes-e folytatni az ülést. Eközben a kezdetek a házigazdák támadása.

28 "Vannak hordágyak a pályán, de nem jöttek el hasznos labdarúgó-játékos," Zenith ". A szünet kissé késik.

27 'Egy másik szoros kötés. Igor Smolnikov a gyep után Nabuillin összecsapása után a játékvezető hallgat.

26 'Ritka támadások a jobb oldalon. Próbálj meg beterelni a büntetőterületet, de a labda pontosan a Paredes-ban esett.

25 'Folytassa a közönséget a St. Petersburg-i stadion állomásaihoz. Enyhén csökken a játék.

24 'Kudryashov a gyepen a második emeleten történt ütközés után volt. Dzyuba-tól kapta, de a szabályok megsértése nélkül.

22 "A büntetőterületre távozva" Rubin ", és nem sikerült adaptálni a Driussi fordítását. Egy csapás a Ryzhikov kapujából.

21 'Harcolj a támadások jobb oldalán. Rövid perepák és a védelmi héja ment a bal szél felé.

20 'A Kazan klub játékosai gyakran megszegik a szabályokat. Szabvány. Paredesot a büntetés szélén kell elhelyezni, a Kokorin és a labdát Ryzhikov kezében.

19 'Egy másik küzdelem a mező középső részén. A hazai csapat támadása a baloldali övvel egy bukással és egy standarddal végződik.

18 'Krishito a labdával a szélén, majd át a középpontra, majd a jobb oldalra. Kazan sűrű védelme.

17 'Szabványos és a jobb oldalsó oldalról a büntetőterület középpontjaiba áramlik. A védők sikeresen kiütötte a lövedéket a területen.

16 'Az első lap Nabiullinába megy, miután durva hibát követett Smolnikovon. Igor nem azonnal emelkedett a fedélről.

15 'Egy másik próbálkozás a St. Petersburg-i csapatban, hogy rossz oldalon álljon. Át a jobb szélre és még egy sípot.

14 'Küzdelem a mezőn lévő vendégek felében. A labda aktívan mozog a sötét alakú játékosok között. Sötét Zhemaletdinov az ellenfélre.

13 'A rajongók megújulása, valamint a stadion állomásainak fokozatos feltöltése. Az első hiba a "Zenith" támadásában.

12 'Kazan játékosainak ellentámadása nem megy át. Fokozatosan a labda birtoklásának előnye átment a házigazdáknak.

10 'Az első sarok a házigazdák teljesítményében. Követte a rally Dzyuba és Smolnikov, át a büntetőnégyzet nem halad.

9 'Krishito átkeresztelte a labdát átlósan a Kokorinnak, de Alexander nem tudta folytatni a folytatást. A labda Petrográdban marad.

8 'A lövedék átjutása a jobb oldali oldalra, a büntetőterületre való bejutás blokkolja. Áthelyezés a mező bal szélére.

Végül az északi főváros játékosai hallgatták meg a labdát. A labda aktívan mozog a központi zónában.

5 'Helyzeti támadó Kazan. A bal oldali perepas, a védők összekapcsolása és nem pontos hosszú dobás.

4 "Míg egy kis előny a vendégek számára. Fokozatosan a "Zenith" játékosai kihajtják az ellenfelet, de nem a központon túl.

3 'Megjegyzem, hogy sok üres hely van a standokon, de még mindig van idő. Időközben nem működik a befogadók a támadás megkezdésére.

2 'Az első percben a labda a játékosok irányítása alatt áll, "Rubin", és riválisa kénytelen tartani a védelmet.

1 'A kezdő síp hangzott. A meccs megkezdődött!