Előrejelzés a mérkőzés zenith - Ahmat, 6 forduló rpfl ()

A Grozny csapat képes lesz-e méltó ellenállást nyújtani riválisa ellen?

Az előző fordulóban a „kék-fehér-kék” elveszett első pontot: egyezik el a kompromisszumot nem ismerő Urál zárult az állás 1: 1, a Szentpétervári csoport volt a szokatlan szerepet a bosszú.

Mivel az elmúlt szezonban a Zenit veretlen a Premier League nyolc játékot egy sorban, győztes, hét győzelmet.

Érdemes megjegyezni, hogy képes megvédeni megbízhatóan: az ország bajnokságának utolsó 12 mérkőzésén a Zenit kapusai csak öt gólt kaptak saját céljuk hálójától és egy játékonként egynél többet.

Ugyanakkor hét mérkőzésen a szentpétervári csapat kapui száraz maradtak.

A Grozny-csapat nagyon jól megkezdte a szezont, de aztán úgy tűnik kimerült. Három győzelem egymás után osztályokon Oleg Kononov először elvesztette az úton Ufa a pontszám 2: 3, majd a ház azonos pontszámot engedett Krasnodar.

A Grozny-rezidenseket érintő mérkőzések különböznek abban, hogy szinte mindig az első félidőben megy a go-to-kijátszásra, és a fő események a játék második felében kezdődnek.

Különösen a tizenhárom 14 gól az Ahmat mérkőzéseiben ebben a szezonban kalapált a szünet után.

Tekintettel arra, hogy mindkét csapat nem szeretem erőltetni a dolgok jól néz tét, hogy a második felében lesz a hatékonysága az első a közelgő játékot.

Előrejelzés a mérkőzésre Zenit - Ahmat: A felek hatékonysága: 2. több mint az 1. - igen: 2.18

• Előrejelzés a mérkőzés zenith - Ahmat, 6 forduló rpfl ()