80 éves testépítő Ehrnestina Shepard, mint a legidősebb női testépítő, a pletyka

80 éves testépítő Ehrnestina Shepard, mint a legidősebb női testépítő, a pletyka

Ha úgy érzed, hogy nem tudsz megbirkózni, cipőt viselsz, kijutsz a házból és futsz.

Ettől a pillanattól kezdve Ernestina életének megváltozott: 71 éves korában újra elindult, majd visszatért intenzív edzésre az edzőteremben.







A naprend és az eredmények

Ernestina napja korán kezdődik - délután 3 órakor az imádság és a meditáció menetét. 4 órakor 16 kilométeres futamra megy. Ha egy maratonra készülsz, akkor a távolság megnő, de Shepard átlagosan egy hete kb. 130 kilométert fut. Már 08:00 sportoló kezd gyakorolni, továbbá, hogy részt vesz a személyi edzés ügyfeleikkel, és ő vett órákat a korábbi „Mr. Universe” Johnny Shamburger (ami a Google kéri ironikusan „hamburger”). Ernestina 10 órakor lefekszik.

80 éves testépítő Ehrnestina Shepard, mint a legidősebb női testépítő, a pletyka

Ernestine Shepard és Jonny Schamberger trénere

Az Ernestina növekedése 168 centiméter, súlya 59 kilogramm, a testzsír százalékaránya 9-10 (az 50 év felettiek aránya 16-25 százalék). A nap folyamán a testépítő 1700 kilokalóriát fogyaszt: étrendje főtt mókusokból, csirkemellből, zöldségből, barna rizsből és fehérje koktélból áll.

Ernestina 60 éve férjhez ment Collin Shepardhoz. A jövő férje először látta szeretőjét a szupermarketben, ahol pénztárként dolgozott - Ernestine mindössze 18 éves volt.

Anyám küldött az üzletbe. Ott láttam Ernestine-t. Olyan sok dísztárgyat viselt, hogy azt hittem, már házas,

- emlékszik vissza Colleen.

80 éves testépítő Ehrnestina Shepard, mint a legidősebb női testépítő, a pletyka







Colleen és Ernestine Shepard

80 éves testépítő Ehrnestina Shepard, mint a legidősebb női testépítő, a pletyka

80 éves testépítő Ehrnestina Shepard, mint a legidősebb női testépítő, a pletyka

80 éves testépítő Ehrnestina Shepard, mint a legidősebb női testépítő, a pletyka

80 éves testépítő Ehrnestina Shepard, mint a legidősebb női testépítő, a pletyka

80 éves testépítő Ehrnestina Shepard, mint a legidősebb női testépítő, a pletyka

LeoLea, csak nem termo nadrág. Sajnos, de a kövérség nem megy el később, a víz elhagyja azt, amelyet az első korty tea segítségével visszaállít, de biztosítja a test túlmelegedését ünnepély nélkül)))

prohodila_mimo, így vízzel és tiszta) tudom, hogy a furoszimid felzárkózik, de ritkán 1 tablettát 2 vagy 3 hétig). Hát, ne fogyasz 5 után.

LeoLea, miközben írtam magam ihletett) tegnap este először egy hónap alatt elindult!

80 éves - nagymama. de nem nevezhető nagymamának. gyönyörű, jól ápolt nő fantasztikus alakjal!

Fikció. nem is hiszek. oké a test a terhelés eredménye, de arca?

eclz, itt az arc és a nyak összekeverni. Természetesen évek óta fiatalabb vagyok, annak ellenére, hogy drága kozmetikumokat használok, de a nyak csak probléma. Azt hiszem, Madame-nak tisztességes javulása volt.

MrsMermaid, én és a test zavarba jönnek - részben a bőrön. A bőrt sem pumpálja semmi, az 80-as csúcsra ugrik.
Imho, beavatkozás volt a bőr állapotában, a nadrágtartókban.

Mi nem szakítja meg meredélyét és tájékozottságát.

Egy gyönyörű nő, mindenki nagyon sportolna is velem :)

Azonban. még semmit sem mondani, kivéve a csodálat és a boldogság szavakát)) Nagyon jó bőrszínt kap, és a szín még jobban hangsúlyozza ezt

hűvös szépség. mindannyiunk számára 80 év alatt kívánok ilyen számot és egészséget, mint az övé)