10 éves boldogság Alsu megjegyzi, rózsaszín esküvő - oldal

Az énekes és üzletember Jan Abramov a házasság évfordulóját ünnepli.

10 éves boldogság Alsu megjegyzi, rózsaszín esküvő - oldal
Alsou és Jan Abramov esküvője Fotó: Fénykép Alsou személyes archívumából

A legmegbízhatóbb vendégek hajnalig vidámultak. Aztán elkezdték átadni az ajándékokat - négy kocsit vettek. Az újszülöttek főként gyűjthető kristályokat és ékszereket kaptak. A vőlegény barátainak egy Bentley kocsiját mutatták be a fiataloknak. A szülők bemutatták a kulcsokat: a főváros központjában lévő penthouse-ot Abramov-szeniorok mutatták be, egy kastély a tekintélyes külvárosokban - Safina. Az esküvő után az újszülöttek egy nászútra utaztak a kajmán-szigetekre.













10 éves boldogság Alsu megjegyzi, rózsaszín esküvő - oldal
Alsou és Jan Abramov esküvője. A fiatalok szülei. Balról jobbra: Rafael és Irina Abramov és Ralif és Razia Safina Fotó: Fénykép személyes archívumból Alsu

By the way, amikor Alsu először látta Yana-t, úgy tűnt neki, hogy semmi köze sincs ehhez a fiatalemberhez elegáns ruhában, selyem zsebkendővel a zsebében, és nem is lehetett. - Más ruhákra szoktam használni - farmert, sapkát, cipőt. Biztos voltam benne, hogy ez a szigorú ember és kommunikáció ugyanolyan formális lesz. De az első szavak után azt mondta, rájöttem, hogy tévedtem. Vele olyan érdekes volt, olyan könnyű beszélni! Volt egy csodálatos tudás, nevelés és humor. Jan teljesen hiányzik a helyes, olcsó "Ponte", ami bizonyos fiatalokban izgatja. És hogyan játszik a zongora! Ezzel az öntanítással, egyetlen jegyzet sem tudja, a fül hallgathat bármilyen dallamot. "

Talált hibát? Mondja el nekünk: válassza ki a hibát, és nyomja meg a CTRL + Enter billentyűt

Még nem regisztrált? Regisztrációs űrlap




Kapcsolódó cikkek