Orosz nemzeti csapat elvesztette a kanadaiak kanadaiak - orosz újság

Az orosz válogatott nem tudta legyőzni a jelenlegi kanadai jégkorong-világbajnokokat, és holnap a bronzérmek mérkőzésén játszani fog. Két félidő után Oleg Znarka csapat vezetett a 2: 0 pontszám, de végül elveszett 2: 4.

A csapat első szakasza inkább szorosan figyelte egymást. Jégkorong, kemények voltak, de a pontozási esélyek szinte nem jönnek létre. A főhős ebben a szegmensben volt a csatár Sergey Andronov, aki háromszor alá került a hatalom mozog - a kanadaiak, mint ő személyesen hadat. Szergej elesett, szenvedett, orvosoktól kapott segítséget, és mindig visszatért a jégre.

Érdekes, hogy az induló időszakban az orosz ellenfelek csapata - 11: 7-et dobta. És az eredménytáblán lévõ nullák elvileg meglehetõsen méltányosnak bizonyultak. A szünet után szórakoztatóbb volt. Kanadaiak útközben kezdett hiányozni eltávolítását, és a mértéke stressz skálán kívül, hogy a helyszínen újra és újra összecsapások voltak, és harcol. Tizenhatoson majdnem üres, de az első korongot elvetették egyenlő készítményekben. Link Kuznetsova szó december ellenfél védelmén. Kocsis és Panarin hozta a korongot volt szolgálatban a távoli post a Splendid Isolation Kuznyecov, aki csak tegnap ünnepelte 25. születésnapját, és Eugene készült tribün felrobban az örömtől - 1: 0 a 33th percben.

Hamarosan Wayne Simmonds kapta a selejtezést a Namestnikov karján, és a negyedik ebben a meccsben leginkább a csapatunk végül használták. Ezt a célt vált valami hasonló - ismét átengedjük a központ a transzfer, és a távoli post, ezúttal az ügyeletes Nikita Gusev - 2: 0-ra. Érdemes megjegyezni, hogy a 16. a sorban pontrendszer „cél plusz egy pass” szerezte a gólkirály a világbajnokság Artemy Panarin.

Sajnos, de a harmadik időszakban nem voltunk képesek a kihúzott előnyök ilyen nehézséggel tartására. Csak 17 másodperc szükséges a kanadaiak, megjelent szünet után a többség, hogy nyomtassa ki a kapukat Vasilevsky - Shayfli esetben egy bottal, miután egy hosszú dobás megváltoztatásával a pályáját a korongot.

Aztán az orosz csapat három egymást követő eltávolítását követően természetesen sok erőt vett a csapattól. Miután kisebbségben álltunk, kicsit később hiányoztunk. Első MacKinnon szerezte és Malacka a 56. percben, és két perccel később, ismét a tapasz ractoropnee minden volt O'Reilly - 3: 2. Megpróbált menekülni, edzői személyzetünk Vasilevszkij helyett a hatodik mezőnyben.

Ennek eredményeképpen Couturier kilépett az üres hálóhoz és 4: 2-re. Kanada harmadik alkalommal egymás után fog játszani a döntőben a világbajnokság. Az orosz csapat, mint egy évvel ezelőtt, a "bronzért" holnap küzd. ¬