60 Vélemények

Első kézből ismerem az orvost, követem őt, bárhol is dolgozik. Két terhességem volt. Mindig konzultáltam vele, akár tisztán profilaktikusan. Először is, az orvos elérhető, helyesen és érthető módon kommunikál minden információt. Másodszor, magasan képzett. Harmadszor, kívülről nagyon apró és szép, de a kommunikációban nagyon nyitott és szép. Ajánlom! - Irina







Visszajelzés az orvosról.

Az orvos évek óta ismerte őt. Galina Valeryevna kiváló nõgyógyász. Udvarias, rendezett, jóindulatú, minden részletesen elmondja, mindig hatékony kezelést jelöl. - Olesya







Ez egy nagyon jó orvos! Megérti a pácienst, bejut a pozícióba. Eddig az orvosok azt mondták nekem, hogy mindenért hibáztatom, és magam is foglalkozom a problémával. Julia, annak ellenére, hogy a fiatalok mindent részletesen elmondtak, elmagyarázta, mit kell tennie. Megvizsgálták és továbbra is kezelnek vele. Köszönöm! - Julia

Visszajelzés az orvosról.

A Frunzenskaya Megyében "Be Egészséges" klinikában írt az orthopedisták beiratkozásakor. Minden nagyon jól ment. A személyzet udvarias volt, az orvos figyelmesen hallgatott és részletesen megkérdezte, minden rendben van. A klinika látogatása kellemes, pozitív benyomást keltett. - Catherine

Szergej Anatolevics jó szakember. Megadta nekem a helyes diagnózist. Ennek ellenőrzéséhez egy másik szakemberhez fordultam. Mindig ezt teszem: az elme jó, és a kettő még jobb. A diagnózisomat megerősítették. - Alexander

Visszajelzés az orvosról.




Kapcsolódó cikkek