4-csatornás erősítő hertz ep 4, a hertz ep 4 jellemzői, megvizsgálja a hertz ep 4-et

Az EP 4 egy négycsatornás erősítő, melynek teljesítménye 4x60W (4 ohm, THD? 1%, 14,4V), amely magában foglalja a Hertz legújabb technológiai fejlesztéseit. Mint minden Power Power erősítő, az EP 4 friss hi-tech kivitelben készül, megbízható, megfizethető és kiváló hangminőséget biztosít.







A speciális antracit védőbevonat nem csupán az erősítőt védi a mechanikai sérüléstől, hanem növeli az erősítő teljes felületét is, ami a hőcserélési folyamat gyorsulásához vezet.

A szabadalmaztatott hangszóró-InART ™ (automatikus ki / be), megkönnyíti csatlakoztassa az erősítőt, hogy a gyári modell fejegységek, még azok is, amelyek nem rendelkeznek speciális piacok összekapcsolására Az erősítő, amely széles körű telepítési lehetőségeket. Az erősítő van csatlakoztatva a kimenetek a fejegységen, és a dinamika automatikusan aktiválódik, amikor egy jelet.

  • Teljesítmény (av.kv.) @ 14.4V: @ 4W 4 x 60 W; @ 4W híd 2 x 190V; @ 2W 4 x 95 W; @ 4/2 Ohm W 2 x 95 W (4 Ohm) + 1 x 250 W (2 Ohm)
  • Crossover Bypass Igen; Nagyfrekvenciás crossover, Hz A / V: 40 - 400 Hz @ 12dB; LF crossover, Hz A / B: 40 - 400 Hz @ 12dB; Szalagkiterjedés 0 - 12dB @ 45Hz
  • THD @ 4 Ohm 1k Hz%: 0,08
  • Az S / N dBA arány súlyozott. @ 1V: 98dB
  • Odds. A csappantyú. 1k Hz @ 4Ohm: 130
  • RMS teljesítmény 4Ω, 1% THD + N, 14,4V: 60W x 4 kN
  • Reláció S / W rel. 1W kimenet: 80dB

    Átlagos felhasználói értékelés

    Viszonylag drága erősítők egy fiatal, de már jól bevált gyártótól.

    Felhasználói értékelések a Hertz EP 4

    teljesítmény nemrég vásárolt, mielőtt az ő általános nebylo, és az akusztika nem adtuk hozzá fontan.K amp hangszórók (SoyndStatys 13) kompanentnuyu-most élvezi a nagy és közepes frekvenciák, a zene sokat hallottam.

    Nem tudom, hogyan kell 13-an, még a kokszot is. de a 16 hertes komponensnél csak finom énekelni. tedd Mitsubishi délibábba. 4xhertz16komponens és ez a HERTZ EP 4! jó árat ér. ennek megfelelően a zaj-vibroizoljatsiju doali.Pet lehetséges erőt szinte mindent! (rejtély pontosan nem fog énekelni :) egyszerűen szükség van, hogy rendesen. és a várakozásoknak megfelelően készítsenek mindent. Nem voltam becsapva még ebben a szalonban :) a nagy eladóknak köszönhetően. ) Csak lágyabb lenne a hertz kezelése. )

    Megfelelő akusztikai és erősítők szót, amikor nem sooo akar, és mi lenne a legtöbb volt, mi fog nyáladzik származó otkrytoga szája közben kedvenc pályája AKKOR KIFEJEZETTEN HERTZ Csak Penge feje jobban bízni a telepítés egy pro I, és így tett 1000% -os elégedettségi egyszerűen előírt Mi Mr. Vladimir hálózat Magazov AVTOTEATR ott dolgozó sokáig tudni barátom Romario évektől egyszerre rajta, és elküldte nekem, hogy őt és RESPECT tiszteletben szerzett és elégedettek lesznek Y.

    erősítők már 3 éve! nincs probléma a hő vagy a hideg a kiváló hang. előtte volt velas, bár nem vagyok zeneszerző, de van különbség az időkben.

    A hang kiváló, a gyerek beállíthatja, minden simán, hirtelen ugrás nélkül. Mivel nincs megnyilvánítás, de a megjelenés ott, a fertőzés karcolás. De nem szakadt ki, nagyon jól néz ki.

    Az erőfeszítés csak szuper. Az 5 ++++ teljesítmény hangja több, mint kijelentettük. Nagyon szép basszus hang. Azt tanácsolom

    Általános javaslatok a teljesítményerősítő kiválasztására

    4-csatornás erősítő - ezt leginkább az autóipari rendszereknél használják. Rendszerint 4 hangszóró vagy 2 hangszóró + mélysugárzó csatlakoztatva, nagyon ritkán két hidat egy mélysugárzónál.

    Választható 4-csatornás erősítő az autó elég komoly üzlet, ahol nehéz eldönteni, személyesen, mert ahhoz legalább hallgatni a több lehetőséget kívánatos a saját rendszerében, ami elég problémás, és legtöbbször nem igazán a gyakorlatban. Ezért az erősítő kiválasztásakor a gyártó nevére és tapasztalatára, a becsületes eladók vagy telepítők tanácsára, valaki más tapasztalatra kell támaszkodnia.







    A legfontosabb és legfontosabb jellemző, amely rendszerint az erősítő megválasztásán alapul. Azonban érdemes megjegyezni, hogy sok vállalat szándékosan túlbecsülni fogja a fogyasztót félrevezetni, és éppen ellenkezőleg alulbecsülik az autós hangzás alacsonyabb kategóriáit. A Hertz EP 4 erősítő teljesítményét csak névleges, maximális és csúcsértéknek kell tekinteni, nem olyan jellemző, amelyre támaszkodni lehet. Ezért kívánatos, hogy fontolja meg, hogy amikor meghatározza névleges teljesítménye az összes nagy gyártó mindig jelzi SOI (THD), és összehasonlítani a különböző erősítők csak akkor, ha azonos értékű. Érdemes megfontolni az olvadóbiztosítók minősítését is az erősítőn, általában az aktuális fogyasztás a fő jelző, ami jelzi a teljesítményt. Az akusztika erősítőjének kiválasztásakor az erősítő hangminőségét a legfontosabb kritériumnak kell tekinteni, a teljesítmény a mélysugárzó számára fontos a rendszerben. Tudnunk kell, hogy egy indikátor súlyosság termelő megközelítés a gyártás az erősítő tanúsítványt sorszámmal, és a kézi adagoló az erősítő, ami jön teljessé.

    A Hertz EP 4 teljesítményerősítő beépített átkapcsolása lehetővé teszi a felesleges frekvenciák lecserélését a csatornákból. A mélysugárzók ultraszéles frekvenciáinak eltávolítására, valamint az átlag basszusra és mindenre felett van. Ha akusztikához kapcsolódik - csökkentse az alacsony frekvenciákat, amelyeket a hangszórók nem reprodukálnak. Kiegészítésként a mélyhangkiemelést a kiválasztott frekvencián, egy csatornaösszesítőt használva. Általánosságban elmondható, hogy az erősítő nem megfelelően van felszerelve a rendszerbe, ezért megfelelően hangolt és beállítható, így a beépített beállítások a teljesítményerősítőn jobbak.

    Az AB erősítő viszonylag alacsony teljesítményű, de nagyon jó hangminőséggel rendelkezik. A D osztályú erősítőknek több teljesítményük van, alacsony hangminőségben, amely jól illik a mélynyomókhoz. Szintén meg kell mondani, hogy a D osztályú erősítők méreteikben elég kompakt méretűek.

    Ha kiválasztja a 4-csatornás erősítő az autó, hogy fordítsanak különös figyelmet a gyártó, a tapasztalat a gyártás erősítők, gyártási minőség az erősítő is, hogyan terminálok készülnek, hogy csatlakoztassa a vezetékeket, a súlya az erősítőt. Természetesen vásárolni egy ilyen dolgot, amit nem lehet ellenőrizni, ha vásárol, csak a becsületes eladók munkatapasztalattal, nem egy év az autórádió területén.

    A Hertz EP 4 erősítő jellemzőiben feltüntetett teljesítmény megszerzéséhez csak a megfelelő keresztmetszetű vezetékek használatával lehet helyesen telepíteni. A vezetékek megtakarítása általában azt eredményezi, hogy az erősítő nem adja ki, mit lehet. A szerelés önmagában, tapasztalat nélkül vagy egy villanyszerelőtől, aki úgy tűnik, hogy mindent tud, de az erősítők soha nem állítják be gyakran olyan szomorú következményekhez vezetnek, mint a tapintás bekapcsolásakor, háttérben, nem minőségi hangon.

    A fórumunkon a Hertz EP 4:

    Hello mindenkinek, a Hertz EP 4 X erősítőjéről szeretnék konzultálni. Van lehetőség arra, hogy megvehesse, szeretnék tudni, hogyan játszik, legyen az zenei, mert nagyobb az EP 4-tel összehasonlítva, és hogy a hatalom a zeneiség kárára ment-e. Köszönöm!

    Köszönöm, vidám :) Ja igen, láttam, hogy sok D osztály van, azt hiszem, normák lesznek. És azt is láttam, hogy van Hertz EP 4 és 4X, de még az is, hogy nem találja, nyilvánvalóan nagyon ritka, legalábbis hazánkban

    Jó napot! Mit gondolsz a Hertz EP EPO-ról? 4. Olvassa el, hogy jó hangminőséget ad. Csak van egy változata a Hertz EP 4 X, így értem itt nagyobb teljesítmény, de ugyanazt a hangminőséget. Köszönöm!

    A rendszer tartalmaz VCL Hertz EP Monique 4 Hertz HCP 1D, két darab subs DLS oa8, akusztikai DLS M6 / 5 MK4 és DLS M135C, szokásos rézdrót

    Helló rajongók és az autóhangszórók! Kérem, segítsen megoldani a problémámat! Hertz EP 4 erősítőt és a SWAT SP PRO 80 akusztikát kaptam, mindent a Kalina sport hátsó polcjába akartam tenni. A SWAT-ok névleges teljesítménye 200 watt, 4 Ohm impedanciával, az erősítő kimenete 60 × 4 kimenet. Ha egy 1 hangsugárzót csatlakoztattam egy 1-2 csatornás hídhoz és egy másik hangszórót a 3-4 csatornahoz, akkor mindent el tudok égni kutyáknak?

    Jó napot. Szerettem volna konzultálni veled. Úgy döntöttem, megváltoztatom a Mazda 3 akusztikáját. Az elülső már a Hertz EV 165-et tartalmazza a Focal Focal Kit TNK-val együtt. A csomagtartóban egy dobozos standok lesznek a MTX RT12-04 fejjel. Kérdés volt az erősítővel kapcsolatban. Milyen erősítőre van szükség ehhez? Az ajánlat jelenleg Hertz EP 4 5 ezer. De mivel nem ismerem magam, úgy döntöttem, hogy megkérlek. Érdemes megvenni, vagy valami jót vehetsz. Az egyetlen dolog, amit szeretnék, egy kompakt pálca, amely az ülés alatt lökni (az EP 4-esek egyikének) Köszönjük előre

    van két pár Hertz hv165xl (rms150w) akar Eton vagy Rockford 600,4, illetve 800,4 vizsgálni egy másik Gladen 4.150 vagy 4.250 (ha valaki egy kész vásárolni BU), de most van lehetőség, hogy Hertz EP 4 x vagy Alpine PDX 4.150, nem gondolja, hogy jobb lenne, Herz vagy Alpine.

    Ebben az árban egy méltó lehetőség, ha drágább, akkor figyelembe veheti a Hertz EP 4-et, a DLS MA41-et.

    Jó estét. El akarok helyezni a Focal Polyglass 165 VR-t, azt hiszem, milyen erősítő 4x-es csatorna a hátulra, amit többet szeretnék. Mondja meg, melyik lesz jobb a DLS MA41, a Hertz EP 4. Kicx QS 4.160-at, melyiket jobb vagy valami mást mondani, hogy mindent megfontolok. sab, mit kell tennie, mint a fókuszú zökkenőmentes basszus, lehet valami normális?

    az elsővel. hátul. és 4 ohmos al. egy Hertz EP 4 X erősítővel, a legfontosabb az, ha megfelelően csatlakozik. Számomra igen. gu PIONEER DEH P77MP, usilok HERTZ EP4X ez elé kapcsolt négy EV 165 L HERTZ és a hátsó tengely al URAL AS-D12.3. hangos hangminőség. basszus erős. a gép egyszerre nem pusztul el




    Kapcsolódó cikkek