312 mcps cseréje 332 mcps-rel

Nemrég történt. Ennek fő oka az volt, hogy a SWAPO az én doboz kezdett csörgő csapágy egy primer tengely, de ez történt, és 4. fokozatban repült ... Eclipse tulajdonosok tudják, hogy vannak bizonyos alkatrészek és részek, amelyek nem könnyű eljutni, ez nem tál te. és a gép a szokatlan kategóriából. Az egyik ilyen részlet az ICIE. De persze, akik keresik a nahodit.Moy ATMO Eclipse európai úgy van beállítva, a 312th doboz, az emberek úgy érzik, hogy ez hasonlít a 332 turbo doboz és különbségek csak a nagy számú ve szinkron legkésőbb. MJP Forum rendszeresen figyeli, és észrevette, hogy a ATMO 312 th box csúszás nem olyan gyakran, és ők gyorsan elvitték. Tehát éppen abban a pillanatban voltam, amikor kerestem, nem találkoztam a saját dobozommal. De a 332-I turbo fvd dobozban kaptam. Ez a tény nem ideges rám, hanem éppen ellenkezőleg, megyünk az úton a tuning) Valójában ez ugyanaz, mint az enyém, csak erősebb, de nem lehetett örüljetek, abban az esetben a motorok feltöltésének vagy SWAPO turbó motor.
Az egyetlen pont az volt, hogy a dobozt, hogy a turbó és turbo szükség lendkerék és turbó társ. A másik lenne okosabb ember valószínűleg elhagyták ezeket a többletköltségeket, de nem az én esetemben.) Szeretem ezt a seggfejet)) már nem is akar vizsgálni, hogy mennyi pénzt költenek rá ... A tisztesség, azt akarom mondani, hogy minden fillért költött eclips Én szerzett magam. Természetesen talán valaki számára az autó költségére már átutalt összeg nem tűnik jelentősnek. De nem mindenki rendelkezik gazdag szülökkel, és nem minden született "Istenhez a szájában". Bár ez még nem jelenti azt, hogy ilyen szép ember és jó ember vagyok. Valószínűleg a legtöbb DSM-jers szeretik autójukat, így ... A beteg emberek ...))
Megzavart ... Általában kiderült, hogy 332 doboz még ritkább, mint az európaiaké. Valójában itt van.

332 turbo fvd mpp doboz


Mivel ugyanolyan vagyok, mindaddig, amíg az atmo motor nem nagyon zavart és olcsó Valeo kuplungkészletet vett be, itt van. (bár a dupla dollár feltételei alatt az "olcsó pótalkatrészek" fogalma kissé megváltozott)


Nincs kép a bilincsről, de új is, Valeo is.
Azok a srácok a fórumon, akik eladtak nekem egy dobozt, azt ajánlották, hogy öntse be a Castrol Transmax z olajat, annak ellenére, hogy ez az olaj speciális automata dobozokra készül, hát Castrol.
Beléptem a létezőbe, és érdeklődtem a rendelkezésre állásról, kiderült, hogy csak a németországi parancsot hozhatják. az ár literenként ... 1600r ... A dobozban két liter liter nedves, vagyis 3 literes ... majdnem 5p ... Opakings ... nezhdanchik)
El kell ismernem, hogy ez rendkívül ritka ... de csodák történnek, ahogy kiderült.) Arsenalba utaztem, és 2 literes raktáron voltak, áron. figyelem ... 320r / liter!) Úgy tűnik, nagyon öreg import volt, és velük feküdtek, nem ismeretes, hogy évről évre ... Már meg is rendelettem nekik egy harmadik szót a számukra ezretől ...


MA HO WI TO ...
A keresés több mint egy hónapig tartott ... mivel kiderült, hogy a turbó lendkerék szintén nem fekszenek az úton.
A keresés során ismerkedtem meg a problémával és tanulmányoztam a 4G63-as lendkerék lehetséges típusát és méretét, amely a megfelelőt vásárolná, de nem volt kevesen.
Tehát most elmondhatom ebben a kérdésben, ha igen. Most nem részletezem a részleteket, de ha rövidek, akkor:
-6 csavart és 7 csavart
-korona (turbó) és lapos (atmo)
-a korona 272 és 282 mm átmérője
-a 215 és 225 mm-es hajtás alatt
Általában ez nem olyan egyszerű)
Megint zavart ... általában egy élő turbo fwd lendkerék megtalálásához nem sikerült másfél hónapon belül. Úgy döntöttem, hogy a lendkerék a munkákkal együtt, a horony alatt van. így fordult fel.


Photo látható, hogy a gyötrelem ... v is mosott ki az olajat és a rozsda, és megkerüli a kérdést Turner Search ... miután pár napja keresi talált, én rendezett és hozott ... ... szúrás ... de hogyan. Mondhatom szart. tönkrement, rosszabb, mint volt! ahelyett, hogy a gép már a lendkerék a domb közepén ... mint azt már esztergályos volt annak a ténynek köszönhető, hogy a központ a lendkereket (lendkerék maga öntöttvas) volt túlfűtött kuplung tárcsa szegecsek és most a gép nem tudja eltávolítani edzett chugun.na képen a „dudorok” ...


És arra bíztatták, hogy azt mondják, hogy a kuplunglemez meg fog ragadni és normák fognak lenni ...), és majdnem hittem az elején. De van egy olyan pillanat is, mint a lendkerék kiegyensúlyozása ... és ilyen horpadás esetén elfelejthető ... és tovább a főtengely és a motort érintő szomorú következmények.
Ebben a pillanatban kétségbeesés érzett. de mit kell tenned, tovább kell lépned! "szar" elszáradt és folytatta az intelligens fordító keresését ... és a mi! szerencsére. A férfi kiderült, hogy ismerős és mindent a lehető legjobb módon tett! Tisztelet!

lendkerék horony után

lendkerék horony után2


Abban az esetben, ha valaki ilyen eljárást hajt végre, néhány nyomot talál. Nem szükséges csak a lendkerék munkaterületét áthúzni, hanem azt a részét is, amelyhez a tengelykapcsoló kosár csatlakozik! (ugyanolyan mennyiséggel) a kosárvezető csapokat el kell távolítani! mivel kiderült, hogy nincsenek becsavarva és nyomva!
A doboz felszerelése sikeres volt, bár annak köszönhetően, hogy kétszer csavarták őket, és egy csomó fémt eltávolítottak, a tengelykapcsoló beállításával kellett megcsinálni, először egyáltalán nem létezett. Zizhku elárasztott egy új, szivattyúzott markolatot.
A turbó doboz benyomása. Nincs idegen zaj) Nagy változások a mozgásban nem történtek meg, de még mindig kellemes pillanat. most az 1. fokozatban az autó lassúbb lesz 1000 fordulat / perc sebességgel, miközben nem rángatózik, kényelmes az udvaron vagy a forgalmi dugóknál ...
Valahogy így)

Kapcsolódó cikkek