25 Optimista idézet a Max Fry-től

25 Optimista idézet a Max Fry-től

Összegyűjtöttünk 25 idézőjelet, tele volt optimizmussal, kedvességgel és az élet valódi bölcsességével, jó hangulattal:

    • Fej és menjen körül - ez a fő feladata!
    • Csak annyira kétségbeesetten szükségem van valamire, ami történhet néha a szokásosnál. Rendkívüli. Megmagyarázhatatlan.
    • Az élet jó, és nem mindig felel meg elvárásainknak!
    • Egy hónap természetesen nagyon hosszú idő. De "egy hónappal később" sokkal jobban hangzik, mint a "soha".
    • Egy személynek egyszerűen pihennie kell önmagától, legalábbis időről időre.
    • Kiváló szabályom van: ha az esemény nem tetszik, azonnal el kell hagynia.
    • Olyan dolog, ami rendben van veled. Meg fogsz lepődni, ha rájössz, hogy mennyire hatékony ez a módszer. Miután sikerül megtévesztenie magát, általában minden a világon a vállán lesz.
    • Jóak vagyunk, mindent megtettünk. Továbbra is mindent megteszünk, amit nem tudunk, majd garantált a siker.
    • Éljen a megosztott személyiség - a legrövidebb út a nyugalomhoz!
    • Dicsérni engem egy nagyon jó stratégia. A becsületes dicséretektől fogva nem száz méter jó, minőségi kötelet csavartál. A dolog, mint tudják, a gazdaságban szükséges.
    • Az emberekkel való nevetés nagyszerű módja annak, hogy ne ölje meg őket gyakrabban, mint szükséges.
    • Ha a sziklát a mélységbe esik, miért nem próbál repülni? Mit veszítesz?
    • A várakozás és a remény a helyes módja annak, hogy hirtelen meghaljanak, de a város körül siklottak, és a hülyeségeket pontosan az, amire szükséged van!
    • A lehetetlenné tenni nem olyan nagy probléma, ha tudod, hol kezdjem ...
    • Néha a döntő előrelépés a jó kis rúgás eredménye.
    • Egy fontos titok: meg kell menned, ahol akarsz, és nem megy, ahol állítólag szüksége van.
    • Ha nincs kijárat a közelben, készítsd el magad, a megfelelő anyagokból.
    • Ha tudod, hogy mit beszélj egy emberrel, ez a közös szimpátia jele. Ha valamit hallgatsz, ez az igazi barátság kezdete.

25 Optimista idézet a Max Fry-től

  • Mindig gondoltam: történt, így történt. Mi a fene különbség, hogy az ég ismét összeomlott a fejemen? Ez összeomlott, ezért szilárdan kell állnunk.
  • Jó, ha a reggeli kilenc. Nem, a tíz gyönyörű, és tizenegy - már piszok.
  • A közvetlen tilalom hiánya egyfajta megoldásnak tekinthető.
  • És anélkül, hogy a kiváló hangulat még jobb lett. Így egy keskeny lépcsőn kellett oldalra járnom: mosoly nem jött át.
  • Egy ember nem megbocsát, elfelejti, de egy nő - mindent megbocsát, de soha nem felejti el.
  • A sors nem hülye. Hiába az emberek nem csökkentik.
  • Időről időre értelmetlennek kell lenni, ez segít meleg és barátságos légkört teremteni.
  • Soha nem tudja, melyik gyengeség lesz a legerősebb oldala.
  • Hány szúrás egy élőlényben - ez az, amit értem, tökéletesség!
  • Még mindig nem bántam semmit - ha csak azért, mert értelmetlen.

Kapcsolódó cikkek