2040-ben írta silvana-light eugenia onegin képét igen igen! Ez Puskin) az anime stílusában

2040-ben írta silvana-light eugenia onegin képét igen igen! Ez Puskin) az anime stílusában


Igen, igen! Ez a Puskin) az anime stílusában
És ez Eugene Onegin

2040-ben írta silvana-light eugenia onegin képét igen igen! Ez Puskin) az anime stílusában

2040-ben írta silvana-light eugenia onegin képét igen igen! Ez Puskin) az anime stílusában


Így képzeljék el ezeket az alkotók az "Eugene Onegin" játéktervezőit a műfaj virtuális novellájában.

Itt vannak Larina testvérei. A meghívott csillag, Alexander Chadsky a titkos rendőrség ügynöke, aki véletlenül vándorolt ​​a hátsó udvarban, hogy élvezze a nyaralást. és még sok más.
A játék megkezdődik Puskin munkájával is: Onegin az elhunyt nagybátyjának birtokába megy, amit örökölt. Itt és akkor kezdődik a móka. Különös körülmények között Dmitrij Larin meghal, a holtteste eltűnik a hullaházból, és a körzet körül a halottak elkezdenek kenyeret. mi az? Valóban, a szellemek és az összes gonosz szellem meséi valósággá vagy valami másra váltak itt. Ezt tisztázni kell a hősökre.

2040-ben írta silvana-light eugenia onegin képét igen igen! Ez Puskin) az anime stílusában

2040-ben írta silvana-light eugenia onegin képét igen igen! Ez Puskin) az anime stílusában


Miért döntöttem úgy. És mivel minden esetben megölték. Nem adtak esélyt a túlélésre.

Az egyik telekvonalon boldog véget ér - a gazember elkapott, de Onegin megölte Lensky-t egy párbajban, mint a munkában, Olga miatt. Ezután Eugene csatlakozik Chadskyhoz egy csoportban, és elkezdi megsemmisíteni mindenféle teremtményt.

2040-ben írta silvana-light eugenia onegin képét igen igen! Ez Puskin) az anime stílusában

Az egyik lehetőség természetesen örült, bár egy karaktert halt meg, amelyet személyesen életemben hagytam volna.
De kompenzálták másokkal és érdeklődéssel elmondták az igazságot.

2040-ben írta silvana-light eugenia onegin képét igen igen! Ez Puskin) az anime stílusában


Valami, amit valószínűleg sokan várnak el, akik Alexander Pushkin "Eugene Onegin" -et olvasnak. esküvő, esküvő, gyűrűk, gyűrűk, szeretem a napomat.

A játék nagyon tetszett. Ez a játék felvillan minden esős őszi estét.
De van egy, de. készen kell állni a következményekre, ha el akarod játszani a lámpák kikapcsolásával, és amikor a házban nincs senki más

Kapcsolódó cikkek