10 lecke a Klitschko testvéreiből

10 lecke a Klitschko testvéreiből

A Klitschko testvérek több éve vezetik a boxrek portálon a nehézsúlyúak független besorolásait, és nagy különbség van korunk nehézsúlyai ​​közül.







10 lecke a Klitschko testvéreiből

1. lecke: A cél középpontjában áll.

Vladimir bevallotta, hogy minden küzdelem előtt csak a harcról, a stratégiaról szól, arról, hogy mit és hogyan kell csinálni. Ebben a pillanatban nem vesz észre semmit.

A boxolásnál a sikeres csata meghaladja a gyűrűt. Lehet aludni vacsora nélkül. Feladhatja a szexet. De nem mehetsz az edzőterembe, és minden nap motiválni kell magát. Az izmok fájdalma értelmetlen! Van egy törött orr - semmi, tovább mennél! Ez a bajnokság minősége. Ha egész héten édesen evett, és kiment a gyűrűbe, ne várj jóra.

2. lecke: leküzdeni a félelmeit.

A gyűrűben nagyon könnyű megsérülni és még életet is elveszíteni. Ha félsz, vagy nem hajlandó véget érni, soha nem fog sikereket elérni. Mindkét testvér súlyos sérülést szenvedett, fenyegetést jelentett arra, hogy korán elhagyja a nagy sportot. Azonban minden alkalommal, amikor túlélte a félelmeiket - felépült a sérülésekből, kiképzett és visszatért a gyűrűbe.

Aztán egy személy nagyon erős lesz, amikor elnyeli a félelmeit. Azt hiszem, már van ilyen tapasztalata. Egyszer féltem, hogy felnőtt kerékpárra menjek, de most órákig tudok lovagolni. Amikor féltem, hogy nyilvánosan fellépjek, de most könnyedén léphetek a színpadra.

3. lecke Értékelni a gyökereit, a családját, a környezetét.

A gyermekkor óta a testvérek mindig is együtt voltak. Vitaly, a bátyja jogaival mindig Vladimirra fordult a dolgozó szülők nevében. Bárhová ment, mindig magával vitte a legfiatalabbat. Mostanáig, ahogy Vitali elismeri, továbbra is gondoskodik testvéréről - soha nem félt a felelősségtől: "Vlagyimir gyakran azt mondja nekem:" Ne légy olyan tolakodó, hogy magam kezelhetem. " Erre válaszoltam: "Tudod, gyerekkoromban a szüleim adtam nekem egy feladatot, hogy vigyázzon rád. És ez a feladat még nem szűnt meg. "

Klitschko maguk elismerik, hogy a család egysége az ő ereje. Ez növeli az energiát és az erőt. Készítsen magának olyan környezetet, amely inspirálja és támogatja Önt.

10 lecke a Klitschko testvéreiből

4. lecke. Minden kívülálló vezetõ lehet.

Amikor Vitaly bekerült a kick-box szakaszba, ő volt a legrosszabb a srácok között. Ahogy az első edzője emlékeztet, teljesen koordinálatlan volt: amikor azt mondták "jobbra" - ő "elhagyta", és így tovább. Senki sem feltételezheti, hogy világbajnokként nő. De a kemény edzés és a munka magadon mindig eredményeket produkál! Így bármelyik kívülálló is vezetővé válhat. Ezért ha nem tudsz valamit abban a pillanatban vagy nem tudod, de van egy célod, egy álom - ez nem jelenti azt, hogy elérhetetlen az Ön számára. Csak kell cselekednie, javítania kell testét és elméjét - és előbb-utóbb elérni fogja a tiédet.

5. Lecke: Soha ne adja fel a kiválasztott pályát.

Az élet gyakran tesztel bennünket, hogy ellenőrizzük, milyen méltó vagyunk a kiválasztott cél eléréséhez. Az élet tisztességes - nem jelent nagyszerű ajándékokat azoknak, akik nehéz pillanatokban lemondanak. Amikor Vitali csak professzionális bokszban kezdett el részt venni, nagyon nehéz volt a képzés. "Egy bizonyos ponton a test már nem engedelmeskedett nekem, de az elmém felkiáltott, hogy nem volt rá szükségem! - Klitschko az idősebb emlékeztet. - De értettem, hogy ha most lemondok, soha nem leszek bajnok. És folytattam a továbbképzést.







6. lecke A könnyű pénzhez vezető út nagyon csúszós.

Amikor Klitschko hivatásos sportágba költözött, a káosz uralkodott Ukrajnában - a 90-es évek minden szörnyűségével és gyönyörűségével. Aztán sok sportoló elment az ütőhöz a könnyű pénzért. Természetesen a boksz testvérek is sok ajánlatot kaptak, de mindenkit megtagadtak. "Az egyszerű pénz nem az én útom. Pontosan meg kell tudnia, hogy mit szeretne elérni az életben "- ezek Vitaly szavai.

Sokan megtörtek egyénenként, mivel könnyű pénzeket kóstoltak. Ezután a személyes és szakmai növekedés véget ér. Egyszerű pénz is teszt. Az élet semmit nem ad semmiért. A szabad sajt, mint ismert, csak egérfogóban történik.

7. lecke. A vereség nem a vég. Ez csak egy a megállóknak egy nagy győzelem útján.

Hangos győzelmek után Németországban Vitali Klitschkot meghívták az amerikai Chris Byrd - párbajra a világbajnoki címért. Nagyon komoly ellenfél és magasabb küzdelem volt. A fiatal Vitaly-nál kevesen találtak, de arra számítottak, hogy az ukrán a tapasztalt madár idegeit fogja meg.

Klitschko biztosan elkezdte a küzdelmet, és nagyon gyorsan előrelépett a pontokon. Byrd nem tudott megbirkózni az új versenyzővel a címért. És hirtelen a harmadik kör után Vitaly erős fájdalmat érzett a vállán - akár csapás, akár éles mozgás. Az edzője úgy döntött, hogy abbahagyja a harcot, hogy ne aggasztja a traumát. Az esemény után sok szakértő és egy boxverseny csalódott az ukrán ellen: "Miért? Könnyen feladta magát, bár nem volt vér, az orra nem törött ... Vitali Klitschko gyengélkedő! "De ez volt a helyzet, ha a hangos elme sokkal fontosabb, mint az ambíció. Ha Vitaly elvágta az ínt, akkor nem jött volna vissza a gyűrűre ...

Ijesztő, hogy nem esik le - félelmetes, hogy ne kelj fel. Vitali tisztelettel jött ki ebből a helyzetből, és már a következő küzdelem a híres Lennox Lewis-val, nagyon jó volt! Ő vezetett a pontokon, egy bizonyos ponton az egész terem kezdte támogatni az ukrán az ő assertiveness és tevékenység a gyűrű. De Klitschko az idősebb nem sikerült újra - Lewis súlyosan megsérült a szemében. Az orvosok régóta vérzõ sebet idéznek elõ, de végül a játékvezetõ abbahagyta a mérkõzést. Vitali nem engedhette meg a Byrdnek a történet ismétlését, és ragaszkodott a harc folytatásához. Sajnos - a második vereség, de ez az, vagy inkább az ukrán bokszoló elkötelezettsége és bátorsága hozta őt a legmagasabb szintű bokszoló világ tiszteletére és tiszteletére. Az egész arénát tapsolták. Lewis az életért eszébe jutott Klitschko, és soha nem merte visszaszerzést tartani vele.

És Chris Byrd, mellesleg Vladimir bosszút állt a bátyja miatt ... De Vladimir is nagy vereségekkel küzdött. És minden alkalommal utánuk csak erősebbé vált. Az egyik csatában súlyos sérülést is szenvedett, ami agyi vérzést eredményezett. Aznap este belement a gyűrűbe. Még a bátyja is elvesztette hitét, hogy Vladimir visszatérhet a nagy sporthoz. Szerencsére Klitschko, Jr. nem szakadt meg. Meggyógyította a sérülést és bámulatosan visszatért a bokszba.

10 lecke a Klitschko testvéreiből

8. lecke A kritika segít a fejlődésben.

"Szeretem a kritikát, mert a kritika megmutatja az utat a tökéletességhez" - jegyzi meg Vitali Klitschko. - Emlékszem, amikor eljöttem a bátyám edzésébe. Normális sparring volt. A sérülés után nem volt a legjobb formában, elismerte a nevetséges hibákat, könnyű ütést hagyott maga után. És az edző folyamatosan kiabált neki: "Kitűnő! Csodálatos! "Annyira felháborodott voltam:" Mi a jó? Mi csodálatos? Ez szörnyű! "

Azon az estén a testvérek életük során először vitatkoztak. De minden, mert Vitali azt akarta, hogy a fiatalabb testvére ne ismételje meg a múlt hibáit. Nem mindig hallotta a bátyja észrevételeit. Aztán Vladimir úgy döntött, hogy magára hagyja. Ez nehéz időszak volt az életükben, de mindketten időben észlelték a hibáikat. Hamarosan újra találkoztak, és Vlagyimir visszatért a gyűrűbe, és az első csatában legyőzte a veretlenet mindaddig, Samuel Peter.

Az igazi bajnok azok, akiket kiütöttek, de találtak erőt és bosszút álltak.

9. lecke Végezze el a következtetéseket a hibáktól.

Péter elleni küzdelem volt Vladimir karrierjének új szakasza. Sokat gondolkozott. Elkezdtem különböző módon edzeni, fejleszteni az erősségeimet és dolgozni a hiányosságokon. A testvérek közötti kapcsolatokban az egyenlőség már teljes. És azóta nem veszítettek egyetlen párbajt!

A legnagyobb hiba, amelyet a saját riválisuk alulbecsülése vagy túlbecsülése jellemez. Minden hibából és hibából következtetéseket kell levonni.

10. lecke. Gyakran beszélj a rokonainak a három legfontosabb szó.

"A családunkban senki sem zavarba hozza hangosan, hogy szeretjük egymást" - erősíti meg Vitali. - Volt egy hadsereg a családunkban - szigorú fegyelem és elszámoltathatóság. De az érzések nem szenvedtek egy időben. Őszinte érzéseid kifejeződése erőt ad mind a szeretteidnek, mind az ön számára. "

Vitali: "Ahhoz, hogy jobb legyen, néhány izma nem elég. Teljesen ki kell fejlesztenünk magunkat. Bővítse a látóköröket és a lehetőségeket. "

Vladimir: "Közöttünk az agy lehet képzett, valamint a bicepsz."




Kapcsolódó cikkek