9. fejezet "A pszichikai csata"

Hogyan kerültem a showra

Sokan szeretnek engem kérdezni a "Lelkiismereti csata" -ról és bármilyen ilyenről, de a megértésemben a "A lelkiismereti csata" valami nagyon kicsi. Mert az életem sokkal több. Sokkal, sokkal több, mint amit a televíziós show mutat. Életem volt, és megtalálni, ki vagyok, felébreszteni a lélek energiáját, hogy szeretetet adjak és megpróbáltam jobb életet változtatni. Osho mondta - és tényleg megérintett -, hogy egy kicsit szebbnek kell hagynia ezt a világot, mint amikor beléptünk. Így próbáltam dolgozni ebben az irányban. És most látom, hogy ez az életem - hogy tegyek jobban a világot. Meditatív élményként megtanultam minden munkát elvégezni: edényeket mosogatva, autót vezetni, vacsorát készíteni - mindent megteszünk. Nem az vagyok, hogy magam korlátozom magam, vagy elszigeteljem magam a "magas" munkától: nem, szabad vagyok és szabadon mozoghatok, amit tenni kell. Próbálok mindent, ami elérhető nekem.







Egyszerű, hétköznapi ember vagyok, és tetszik nekem. Nem vagyok üvegházba zárva, és nem hiszem, hogy bizonyos dolgokat tudok tenni. Ezért, még Moszkvában is, néha annyira elfoglalt vagyok, hogy folyamatosan figyelemmel kell kísérnem az időt. Például egy nap alatt több találkozó is van, vagy a nap folyamán több helyen kell lennem. És ilyen esetekben azt teszem, amit a moszkoviták csinálnak - le a metrón, gyorsan lefelé, vagy felfelé a mozgólépcsőn. Szeretem az időben járni, és szeretem természetesnek lenni. Szeretek harmóniában élni a jelen pillanatban. Nem akarok szerényen és fontos módon járni, mert az emberek láttak engem a tévében ... Szeretem elmenni azzal a sebességgel, amellyel az életem hordoz.

Ezt gondoltam a pszichikusokról. Számomra az igazi pszichikus olyan személy, aki kapcsolatban áll a meditációval. Az ilyen emberek valami láthatatlan mélységet érznek magukban, és megpróbálják feltárni ezt a láthatatlan potenciált. Számomra ez a nagyszerű intelligencia jelzője. Azok az emberek, akik további energiát közvetítenek a szeretet, az egészség és a jólét iránt, mély megértést nyernek az életből. Azok, akik meg vannak győződve arról, hogy van valami szép a lelkükben, melyet mások számára kiderülnek, már megtudott valami fontosat. És sok extraszenzoros energiára van szükség ahhoz, hogy az életedben megértsd és érzed magad: "Aha! Van egy magom bennem, ami megnyílik. " Ha úgy érzed, hogy ez valami ilyesmi, akkor ez nagy pszichikai hatalom jele. Egyre jobban fogok dolgozni, hogy megpróbáljak kinyitni ezt a magot. Ez a leginkább, a leginkább extraszenzoros képesség, az én megértésem szerint.

Úgy érzem, hogy azok a személyek, akik részt vesznek a meditációban, rendelkeznek fontos extraszenzorikus képességekkel.

A meditátorok minden létfontosságú energiájukat arra késztetik, hogy megpróbálják megnyitni lelküket. Igen, ez egy bizonyos kockázat, és nincs garancia arra, hogy minden rendben lesz, de ez a kockázat megéri, és azt tanácsolom, hogy megragadja ezt a lehetőséget. De az emberek szabadon választhatók. Lehet, hogy kihagyják ezt az esélyt, vagy választanak a meditáció és a keresés érdekében. Hihetetlenül boldog vagyok azok számára, akik még mindig az átalakulás útját választották maguknak! Az élet kiszámíthatatlan! Valaki választani fog, és kihagyja az esélyt, anélkül, hogy legalább egy meditációt próbálna végrehajtani az életért. Kiválaszthatnak egy újabb utat - nem aranyos kaland és hihetetlen lehetőségek - és élni fognak egy "kicsi" életet.

És most megkérdezel: hogyan szereztem a "Lelkiismereti csata" -ot? Megmondom. Még soha nem láttam ezt a programot. Soha nem ismertem már korábban. Sokan hozzám jönnek egész idő alatt, és azt kérik tőlem, hogy ezt vagy azt tegyék, vagy hogy tartsanak szemináriumot vagy valami mást. És egy nap két nagyon kedves lány jött hozzám - tudtak valamit a "Lelkiismereti csata" -ról. Jöttek és azt mondták: "Valószínűleg érdekes lesz, ha részt vesz ebben." Azt akarták, hogy csináljak valamit, próbáljak valamit. Először azt hitték, talán részt kellene vennie a "House-2" -on, hogy megváltoztassa az energiáját. Igazából még soha nem láttam ezt a show-t, de hallottam, hogy nagyon kegyetlen. Nem érdekelt, mert még nem láttam ezt a programot.







Egyáltalán nem nézek TV-t - ez nem az enyém. Nagyon ritkán nézek egy filmet - csak akkor, ha repülőgépen, majd ritkán. Amikor fiatalabb voltam, mindig filmeket néztem. Egy nappal a meditációm tanulmánya után, amikor már visszatértem Amerikába, elkezdtem nézni a filmet, és hirtelen azt gondoltam: "Mit csinálok? Miért megyek e moziba? "És úgy döntöttem, hogy nem megyek oda, és energiámat más helyre küldem. Annyira elégedett voltam a választásaimmal. Számomra úgy tűnt, egy másik dimenzió nyitott, és ehhez nem szükséges többé. Ezért úgy tűnik számomra, hogy azóta soha nem látogattam meg egy filmet - talán az elmúlt harmincöt évben az esemény után többször is a moziban voltam. Én csak más dolgokat csinálok az életemben ...

De részt venni a "House-2" -ben és nem sikerült, majd azok a fiatal lányok meghívtak engem, hogy kipróbálhassák a kezüket a "Lelkiismereti csata" -on. Annyira szép és annyira hevesen meggyőztek arról, hogy az emberek Oroszországban akar látni a show - úgy, hogy egy nap úgy döntöttem, hogy az első teszt, hogy ha a „Battle of médiumokat” az életemben, vagy nem kerül sor.

Mivel még soha nem láttam ezt a programot, elmondták nekem, hogy célja az, hogy segítsen az embereknek: igen, feladatokat kell elvégezni, de a lényege, hogy segítsen az embereknek. Azt mondtam: "Rendben. Lássuk, illeszkedem. Úgy gondolom, hogy sokan jöttek erre a programra - és attól függően, hogy hogyan próbáltak a tesztekkel, elmentek vagy nem.

Mindig volt valami jó és érdekes előzmény a feladatok előtt. És nem tudtam, hogy az emberek olyan ravaszok lehetnek - igen, a házigazdák nagyon ravaszok voltak. Az egyik első tesztemben bombát kellett találnom. Nagyon megtaláltam, és azonnal azt mondta: "Itt van!" De a házigazdák ravaszok voltak. Az időm elfogyott, és a válaszom volt az utolsó esély, hogy eljusson a döntőbe, és újra megkérdezték: "Biztos vagy benne? Talán ott van? Nézz újra. De ez lehetetlen, ez a dolgok természete - ha ott vagy, mellette, érezheti a témát. És ha távol vagy, nem érheti el ezt az érzést - érezhet egy másik energiát. Általában ott voltam ott, és akkor ezek "talán ...", "Biztos vagy benne?" Az első válaszom igaz volt, de a bemutató kíváncsi volt rám. Úgy tett, mintha egy szívességet tett volna nekem, még egy kis időt adva nekem - bár tényleg tudta, hogy közvetlenül a bombára mutatok! Valójában minden úgy nézett ki, mintha segíteni akart volna, de mélyen megpróbált kijátszani. Rájöttem erre később, amikor megnéztem a felvételt.

Abban a pillanatban volt egy látomásom, amely azt mondta: "Ez egy bomba!" - és a testem rázta meg, tudod. A test azt mondta: "Itt van." Meg kellett hallgatnom a testemet és a belső energiámat. Általánosságban ez egy nagyon titokzatos műsor, mert meg kellett szakítanod az előtted álló személytől, mert erős, de távol áll az igazságtól. És ez nem könnyű. Meg kell hallgatnod az intuíciódat és az érzésedet, és ugyanakkor harcolnod kell azok körében, akik körül lehettek, akik esetleg el akarnak becsapni téged. Így fokozatosan megtanultam ezeket a dolgokat - nagyon érdekes.

Mutass ... Elkezdtem részt venni benne, mert kihívás volt nekem valami mást tenni. A legnehezebb rész számomra az volt, hogy részleges segítséget kellett nyújtani. Általában nem segítenek az embereknek - általában többet segítek. Tehát, ha egy személy érzelmi probléma vagy alkoholfüggőség, azt használja a különleges zenei vagy technika, mellyel az emberek szabadíthat fel a sok érzelem, egy vagy két órán keresztül. De a show-ban öt-tíz percig tartottam - párnázatlan, zeneszám nélkül, minden nélkül. Nem volt a szükséges feltételek. Olyan voltam, mint egy jó fogorvos próbál gyógyítani valaki fog a föld alatt, és szerszám nélkül ... Az embereknek szükségük van egy mélyebb munkát a többi, szükséges, hogy ne csak la-la - valóban szüksége van egy mély munka, elég mély, hogy kérni őket, hogy változtassanak élet. Biztos vagyok benne. Ezért nehéz volt a bemutatón.

Sokszor a vezető beszélt hozzám: „Mano, akkor ezt a vizsgálatot” - akarta, hogy hagyjam abba, mert az új ember jött ... De ott van a probléma: nem hiszem, hogy más emberek a show tudni, hogy mit kell tennie - és én csak ezt tudom, ezért többet akarok dolgozni azokkal, akik valóban szükségük van a segítségemre. Így mindig olyan dinamikus volt. Azt mondták nekem, hogy még a rekordot is eltörtem a megbízás alatt töltött idővel valakivel.

Ez egy teszt volt, amelyben egy fiatal, anorexia nő volt jelen. Egy fiatal, gyönyörű nő, tizenegy éve nem tudott enni. Sok időt töltöttem vele. Mert tudtam: ha nem csinálok semmit, nehéz lesz újra elkezdeni az étkezést. Ezért elkészítettem, és hagytam, hogy érzelmek jöjjenek ki a párnázó technikával. Aztán segítettem neki, hogy nyugodjon le, időt adott az étkezés megkezdésére, és egyúttal maradt az idő múlásával, mivel volt ideje a gépen, ami egy másik városban szolgált. Az idő kérdése nekem is nehéz volt, mert nagyon elfoglalt voltam.

Például gyakran repültem a tesztre, majd a folyosó után el kellett menni. Néha még a gépkocsivezetőre is nyomtam, hogy vezetett, hogy van vizelet, mert félt, hogy ne érje el a járatot. És sokan irigyeltek engem, mert néha (ha nem voltál az első, aki eldobta a tesztet), akkor még több órát kellett várnia - valami ilyesmi. De azt mondtam a műsorvezetőnek: "Ha részt veszek a programban, akkor nem tudom visszavonni minden más esetet." Ez egy nagyon érdekes és váratlan program sok szempontból. Az elején, nem vártam, hogy nem lesz kétszer olyan hosszú, mint általában -, de kiderült, hogy a szervezők úgy döntöttek, hogy a tizenharmadik szezon különleges a „Battle”, és a program sugárzott.

Ossza meg ezt az oldalt




Kapcsolódó cikkek