40 Életrajz 40 éves korom óta tanultam

Az a férfi, aki mindezen igazságokat felfedezte, nemrég 40 éves volt. Élete tele van a különböző tapasztalatok - egy betegség, amely úgy tűnt, végzetes, az öngyógyítás, a szeretet, és a veszteség a család, a kemény munka - minden, ami vele történt, segített, hogy jöjjön egy egyszerű, de fontos következtetéseket. Az utolsó felvette a közelmúltban, a negyvenedik évben az élete.

1. "Nem lehet pontosan megmutatni az összes" i "-t anélkül, hogy visszanézett volna"

Steve Jobsnek igaza volt, amikor a pénz hozzáállásáról beszélt. Annyi pillanat volt, amikor a bemutatott lehetőség nem igazolta magát, de egy évvel később új lehetőségeket talál a sarkon.

2. "A kemény munka nem mindig azt jelenti, hogy bölcsen dolgozik"

Az a tény, hogy napi 16 órát dolgozol, nem jelenti azt, hogy jól használja az idejét. Igen, a cél eléréséhez keményen kell dolgoznod, de ha azonban szervezett és irracionális vagy - ez időpocsékolás.

3. "Soha ne hagyd el a szeretettedet"

Apám 19 éves koromban halt meg. Néhány héttel ezelõtt egy kicsit vitatkoztunk. Egy héttel később elkészítettük. Aztán meghalt. Az élet felbecsülhetetlen ajándék. Egy ponton valaki más van itt, a következő és a következő - talán már nem lesz. Szóval bölcs dolog választani minden egyes szót, amit mondasz rokonainak, mert ez lehet az utolsó.

4. "Ne hagyd, hogy a kis dolgok idegesítsenek"

Nagyon fontos, hogy ki a házimunkát? Meg lehet nyerni a csatát, de elveszíti a háborút. Ne esküszöm az ilyen csikorgások miatt - nem éri meg.

5. "Nincs egyetemes a szépség és egészség receptje"

Ha egy két méter magas ember vagyok, aki 90 kilogrammot súlyoz, hogyan tudna egy étrendet vagy egy edzésprogramot felöltözni nekem és az 1,6 méter magas, 45 kilogrammos kislányt?

6. "Senki sem tökéletes"

Ez különösen igaz azokra, akiket másokkal dicsérünk. Nem számít, mennyire csodálatos és tehetséges, ők ugyanazok az emberek. Mindannyian hibákat követtünk el, és senki sem tökéletes.

8. "Mindannyian sietünk, de meg kell tanulnunk, hogyan kell lassítani a tempót"

Folyamatosan igyekszünk minél többen megtenni a lehető legrövidebb időn belül, és újabb "fontos dolgot" ütköznek a menetrendbe. De ez nem mindig jó. Gyakorlatok, mint a jóga és a meditáció segítenek "lassulni" és kapcsolatot találni magával.

9. "Az, akivel dolgozik, barátaival, családi vacsorán ugyanaz a személy"

Edzőm gyakran azt mondta nekem, hogy lehetetlen lógni a mezőn, és arra számítanak, hogy a meccs alatt kiváló játékot fogsz mutatni. Önnek állandóan ugyanazon a szinten kell lennie. Végtére is, miért sok a sportoló elég kegyetlen az életben? Mert azt tanítják, hogy keményen játsszanak.

10. "Nem tudhatjuk és nem érthetünk mindent"

Rossz dolgok történnek mindenkinek. Néha a remény sugara hamarosan megjelenik. Néha nem. Ilyen helyzetekben meg kell próbálnod elfogadni, hogy bizonyos dolgok egyszerűen nem engednek magyarázatot. Talán megérteni, hogy mi történt, később eljön.

11. "Hidd el Karma-ban"

Meggyőződésem volt a személyes tapasztalatokról és a barátaim és rokonai tapasztalatairól. Minél többet adsz, annál többet kapsz.

12. "Az öt ember együttese, akikkel a legtöbb időt tölt el"

Ez úgy hangzik, talán, mint egy klisé, de mégis így van. Ha tényleg megváltoztatod az életed, meg kell változtatnod a környezetet. Töltsön több időt azokkal, akik hisznek benned és támogatják Önt.

13. "A jóga működik"

A lumbális térségben két lemezt helyeztek el, amelyek az ülőidegre kényszerítettek. Súlyos fájdalomtól szenvedtem, két orvos azt mondta, hogy szükség van egy műveletre. Aztán elkezdtem gyakorolni a jóga. Az eredmény nagyon örült nekem.

14. "Az egyensúly és az összeszerelés az összes ajtó kulcsa"

Néha mindannyiunknak el kell kényeztetni magunkat. Természetesen a napi étkezési sütemények nem a legjobb ötlet, de időről időre megengedni magának ilyen "kényeztetést", ez nem fog megölni. Az egészséges életmóddal való megfosztottság gyakran stresszt okoz, és éppen ellenkezőleg, csak fáj.

15. "A belső hangod mindig igaza van"

Mindig mindig hallgassa a belső hangját. Minden alkalommal, amikor ellenkeztem a saját intuícióm ellen, kiderült, hogy katasztrófa. Hallgassa meg a hangulatát, soha nem sikerül.

16. "Ha nem vagy elégedett magával, soha nem leszel boldog más emberrel"

Minden jó kapcsolat veled kezdődik. Nem lehet megbízni valakivel, hogy boldoggá tegye. A megfelelő ember csak a jéghegy csúcsa, és az alap a kezedben van.

17. "Az orvostudomány jövője a nyugati és a keleti irányok zűrzavarában"

A keleti orvoslás nagy rajongója vagyok - akupunktúra, shiatsu, reiki, gyógynövényes kezelések. De a keleti orvoslás nem tökéletes, és mindenki egyetért abban, hogy a Nyugatnak is sokat kell fejlődnie. Véleményem szerint azonban a jövő a két terület egységesítése mögött van.

18. "Az energia kézzelfogható, pozitív és negatív"

Mindannyiunknak egy időben vagy úgy érzik - egy emberrel tele van vitalitással, a másikval pedig kimerült. Az energia nagyon valóságos.

19. "Senki sem tudja jobban a testedet, mint te"

Amikor kezemben voltam, sokan tanácsokat adtak nekem. Néhányan hiába voltak, mások nagyon hasznosak voltak. A választás melyik megközelítése csak tőlem függ, mert jobban ismerem és éreztem a testemet.

20. "Barátok jönnek és mennek"

Ha közel 10 évvel ezelőtt voltál egy személynél, nem jelenti azt, hogy ma is közel leszel, és ez rendben van. Az emberek megváltoznak, és a kapcsolatok megváltoznak velük. Néha az emberek észrevehetetlenül eljutnak az életedbe egy bizonyos időszakban, hogy segítsenek a cél elérésében, valamit megérteni, majd el is hagyják őket. Ez az élet és kapcsolatok mágiája - folyamatos fejlődés.

21. "Zöld zöldségek nagyon hasznosak mindenki számára"

Felhívjuk a figyelmet - nincs étrend, amelyben nem lenne tanácsos, és még inkább tilos, vannak zöld zöldségek.

22. "Mindenki elfogadja a halált a maga módján, és minden halál nem olyan, mint a többi"

A halál nem könnyű senkinek, és mindig más módon jön. Elveszhetsz egy apát, egy barátot, egy nagymamát - minden alkalommal, amikor más tapasztalatok és különböző felfogások lesznek.

23. "Számos betegség megelőzhető"

Számos betegséget, beleértve a rák egyes formáit, a cukorbetegséget és a szívbetegséget, életmód és táplálkozás váltja ki. Az egészséges életmód vezetésével nem csak a legtöbb betegséget tudjuk megakadályozni, megváltoztathatjuk genetikainkat.

24. "Az univerzum, Isten, vagy bárki, aki ezt a Felsőbb Erőt akarja felhívni, tudja, mikor jön az idő"

Nagyon gyakran, amikor úgy tűnt számomra, hogy már vége volt, valami hihetetlen történt velem. Lehetséges egy alkalmi találkozás egy idegenrel, aki segített nekem vagy egy kis szerencsével - valami történt abban a pillanatban, amikor közel jártam a szakadékhoz.

25. "A hálát a boldogság útja"

A hálát egy olyan vonás, amely minden vallásban jelen van. Ez valóban nagyszerű erő! Mindig legyenek hálásak, amiért van. Nem számít, mennyire rossz a helyzeted, nem mindig van valaki, aki sokkal rosszabb. Anya azt mondta nekem: "A fiú, aki nem volt cipő, kiáltott, amíg találkozott egy fiúval, akinek nincsenek lábai."

26. "Ne hasonlítsa össze magát a többiekkel, és ne próbáljon más lenni"

Mindig lesz valaki, aki több pénzt, jobb kapcsolatot, jobb munkát végez ... Összehasonlítva valakivel vagy mással próbálkozni, belépsz egy olyan játékba, amelyet soha nem fogsz megnyerni. Oscar Wilde azt mondta: "légy önmagad; a többit hozzá kell adni. "

27. "A boldogságot nem lehet pénzzel megvásárolni"

Egy szegény családban nőttem fel, ezért mindig sokat keresni akartam. Amikor 27 éves voltam, elég pénzt kerestem, hogy fedezzék az adósságait a képzésért. De boldog voltam? Nem, nem az. Hamar rájöttem, hogy a boldogságot nem lehet pénzért megvásárolni. Ügyeljen a figyelemre, a sikeres emberek sikeresek, mert csinálják, amit szeretnek. A boldogságra összpontosít, akkor elég pénz lesz, és nem fordítva.

28. "Az ünnep nagyszerű!"

Korábban nem voltam a vakáció rajongója. Soha nem vett egy nyaralást még egy hétig, de csak 3-4 napig. De a vakáció nem a semmiért! Ebben az időszakban egy személy pihenhet és tisztíthatja az agyát.

29. "Formában való megjelenés nem azt jelenti, hogy egészséges"

Néha az emberek nagyon, első látásra jó fizikai formában nagyon betegek. Végtére is, az egészség és a jólét szempontjából nem csak fontos fizikai előkészítés, hanem gondolataid, környezeted, a világ észlelése.

30. "A belső világunk az egészségünk kulcsa"

Mint korábban említettük, hallgatnod kell a belső hangodat. Ez vonatkozik az egészségügyi kérdésekre is.

31. "Közelebb kell lennünk a természethez"

Nagyon szeretem a sétát. De nemrég szerettem volna mezítláb, homokot vagy füvet járni. Ez életenergiát kölcsönöz.

Meg kell tudni nevetni magát. Mivel mindig túl súlyos, nem jó neked és másoknak.

33. "Csak egy jó módja van elfogadni a bókot"

Ehhez egyszerűen csak mondja meg: "köszönöm".

34. "A cukor, a növényi fehérje és a pasztőrözési termékek nem hasznosíthatók az egészségre"

Úgy gondolom, hogy ezzel egyetértek minden orvossal. Ha ezeket a termékeket használja, akkor ésszerűen korlátozni kell az összeget.

35. "Mindannyian stressz alatt állunk, és ez különböző módon manifesztálódik"

Belefogni a fárasztó munkába, hogy elérje a véget, vagy vigyázzon egy rákbetegre, közel egy emberhez - mindez nagyszerű stressz. Ha elég pénzed vagy fizikailag illik, akkor nem jelenti azt, hogy nem feszülsz. A stresszt mindenütt kíséri, csak különböző formában. Különböző formákban nyilvánul meg - valaki kifelé, valaki belsejében, a leggyengébb testrészekre. A stressz mindig az életedben lesz, meg kell értened, hogyan kell megbirkózni vele - "Nem tudod megállítani a hullámokat, de tanulhatsz szörfölni".

36. "A célok és a határidők fontosak, de néha meg kell állnod és azt mondanod magadnak:" Nem tudom, mikor, nem tudom, hogyan, de meg fog történni "

Ez nem mindig működik, mert gyakran látjuk, mit akarunk látni. Ezért azt tanácsolom, hogy térj vissza a 15. pontra - hallgasd meg a belső hangodat.

37. "Ön vonzza a saját szerencséjét"

Világosan fel kell tenned, hogy mit akarsz, érezni - akkor minden meg fog jelenni.

38. "Ha találod a hívását, elképesztő dolgok történnek"

Amikor megnyitod a saját üzletedet, időt vesz igénybe. Rengeteg idő telik el, mielőtt a dolgok jobban megyek és megyek, ahogy tervezte. De az álmatlan éjszakákban rájössz, hogy valami hihetetlen történik, minden megmutatkozik az Ön számára, egyre jobb! Tehát megtalálta a hívását.

39. "Minden összekapcsolódik - az elme, a test, mi körülvesz minket"

Ezzel azt hiszem, senki sem fog vitatkozni!

40. "A meditáció mindent megváltoztat"

Az elméd tisztítása is fontos, hogy hogyan tisztítsuk meg a testet. Napi 2 alkalommal 20 percig meditálok, reggel és ágyban. Minden meditáció után úgy érzem, mintha a fátyám esni fog az elmémből. Nyugodtabbnak, nyugodtabbnak érzem magam. Elkezdtem jobban érezni magam - ha boldog vagyok, akkor a boldogság majdnem eléri az ecstasy-ot, amikor megeszem a kedvenc ételemet - ízletesebbnek tűnik, mint korábban. Olyan ez, mintha egy fekete-fehér régi TV-t váltana egy új, sok csatorna és HD minőség.

A meditáció hatékony eszköz az egészség és a boldogság eléréséhez, amelyet mindenkinek kihasználnia kell!

JASON WACHOB
A 39. cikk fordítása az életórákról
Tanult 39 évvel Cluber-en keresztül

Kapcsolódó cikkek