2. szám postai okok és módszerek a katonai felvételi iroda hívására

Hogyan kell hívnia a katonai parancsnokságot (VC)?

5 Az al. „B” n. 50. rendeletek katonai Regisztráció polgárok vonatkoznak a katonai regisztráció szükséges, hogy az előírt helyen és időben hívja a (idézés) a katonai Commissariat vagy más szerv vezető katonai rendszámmal, lakóhelye vagy tartózkodási helye, be magukat a katonai jegy (ideiglenes engedélyt adott ki, cserébe a személyi igazolvány) vagy bizonyítvány állampolgár nevezhető katonai szolgálatra, valamint az orosz Föderáció útlevél és jogosítvány, ha van ilyen;

A napirend formái:
• A katonai nyilvántartásba vétel kezdeti nyilvántartásba vételéhez (az Orosz Föderáció állampolgárai számára tartalékolással kapcsolatos tevékenységek készítéséhez és végrehajtásához kapcsolódó utasítások 10. sz. Melléklete, akik nem tartalékosak)
• Más célokra (az Orosz Föderáció állampolgárai részére tartalékolással kapcsolatos tevékenységek előkészítésével és lebonyolításával kapcsolatos utasítások 30. sz. Melléklete, amelyek nincsenek tartalékban):
• a katonai nyilvántartás iratainak (az év bármely időszakában) meghatározására;
• a fegyveres erők felhívására vonatkozó tevékenységek végrehajtására (csak a szolgálati idő alatt);

Napirend regisztrációs követelmények (Appendix №30 utasítások előkészítése és végrehajtása kapcsolatos tevékenységek hadkötelezettség polgárainak Oroszország, nem a tartalék):
• A napirend befejezésére vonatkozó magyarázatok
• A napirendet a katonai parancsnokságnak alá kell írnia és a VC pecsétjével kell igazolnia
• Minden napirendnek tartalmaznia kell egy sorozatot és egy számot
(például SC 66 11 00001, stb.),
• A naptárak bejegyzését és nyilvántartását a tartalékban nem tartózkodó állampolgárok felhívásának nyilvántartási könyve szerint végzik el, a VC-nek és kiadják a felszólításokat

A katonai felvételi iroda meghívásának okai:
• Az egyetem dokumentumainak tisztázása;
• A méz áthaladásához. felmérés vagy azzal kapcsolatos tevékenységek;
• PC átadásához;
• az Orosz Föderáció tárgya számítógépének átadásához;
• küldeni kell a légi jármű átadásának helyére;
• ACS küldésre;
• A WB fogadása.

Ha az elutasítás, hogy megkapja a napirend elő törvény (a szükségességét, hogy jön, de az aláírás megtagadása a napirendről) veled személyesen, és az eljárás során legalább két tanú. Ez a törvény a napirendet szolgálja. A cselekményt olyan tisztviselőnek kell elkészítenie, akinek jogában áll az idézést benyújtani.

Ha illegálisan történik:
• Készítsen elő három példányt az illegális hívásról;
• Az irodában 1 példányt vesz fel, 2-én kap egy megjegyzést a kérelem elfogadásáról;
• 3 másolatot kézzel, és menjen a VC első ága vezetőjéhez beszélgetést folytatni;
Az érvényben lévő halasztásokkal nincs joga a toborzási események megtartására.

Jobb lesz, mert az érdeklődő olvasók biztosan letették a katonai szolgálatra vonatkozó törvényeket, és ezek a kivonatok nem használják őket. Érdekesebbek a konkrét kérdések - számom van a napirenden, de nincs sorozat, szerepet játszik? A napirend aláírása nem kézzel írt, hanem nyomtatott, és a katonai parancsnokság pecsétje nem áll az aláírás tetején. Ha a napirend egyszerűen a postafiókban van, biztonságosan leengedhetem a WC-ben?

Bontsa ki a 0-as fiókot

Bontsa ki a 0-as fiókot

Eusi 1368 napja

Bontsa ki az 1. ágat

boozz 1368 napja

Igen, csak a helyi önkormányzat (a falu önkormányzatának egy tagja) jogosult felhívni az idézést, vagy munkahelyen / iskolában

Bontsa ki a 0-as fiókot

boozz 1368 napja

mi fedezzem, nem egy számsorozat, és adja meg a napirendet és festés dolgozók csinálni maguknak. és még mindig megy a zsarukat a szüleimnek (ott voltam, még nem regisztrált), és azt mondják, hogy ugolovku zavedut én (napirend nem vette teljes kéz volt, három alkalommal egy türelmi időszak alatt a tanulmányait, és nem egy számsor) - hogy lehet-e számukra az ügyészség hogy felszámolja a munkaköri leírások és a szülők megfélemlítésének elmaradására irányuló kérelmet?
áll a katonai nyilvántartásba a lakóhely - ha nem tartja ezt az opciót (ami lefagy) nekem akkor csak írjon ki bírságot?

Bontsa ki a 0-as fiókot

Jó napot. Mondja meg nekem, hogy van ez a helyzetem: amikor 18 éves voltam, édesem. jutalék komisszár, és az eredményeket az orvosi vizsgálat maga felvételével, hogy tegyem „át kisebb-nagyobb megszorításokkal”, annak ellenére, hogy én vagyok asztmás, én dermatitis, lapos másodfokú a deformáló arthrosis, látás mellett -7 skoleoz és kyphosis. Akkoriban tanultam az egyetemen, a bolond a határozat ellen döntött, hogy nem fájlt, de ebben az évben esett ki. Hamarosan lesz egy tavaszi hívás, és teljesen nem tudom, mit tegyek. Segítség, kérem.

Kapcsolódó cikkek