Történelmi háttér

A GBOU DOD SDYUSSHOR VASILEOSTROVSKY KÖZÖTTI MUNKÁJÁRA

1947 óta csapataink a leningrádi bajnokság, majd később Szentpétervár nyertesei és nyertesei. Ezen kívül az SDUSHOR egyes csapatai az orosz, az európai és a világbajnokság nyertesei és nyertesei, mind a röplabda, mind a kosárlabda (a csapatok részeként).

Az iskola büszkesége a csillagfüggetlen tanulók: a híres kosárlabda N.V. Poznań, bajnokok és nyertesek az olimpiai játékok és a World voleybolu- Borozna Ljudmila - kétszeres világbajnok, olimpiai bajnok, Európa-bajnok, Érdemes Master of Sports Oroszország; Sergey gomba - a játékos a Szovjetunió nemzeti röplabda világbajnok, Európa-bajnok, Master sport nemzetközi osztály.

A mai diákok, Kira Alexandrovna és Vladimir Iosifovich Oroszország ifjúsági és ifjúsági csapatai közé tartoznak, és nemzetközi versenyeken képviselik országunkat és városunkat. Kira Aleksandrovna többször elismerték Oroszország legjobb kosárlabda edzőjeként, és sok éven át az olimpiai tartalékot felkészítették az állami kormány díját - a Kitüntetés rendjét.

Tevékenységek GBOU DOD SDYUSSHOR ebben az időszakban.

Beleértve a kosárlabda részlegen: 864 ember; a röplabda részlegen: 456 fő; a sakk részlegén: 547 fő; a judoosztályon: 117 fő;

II Edzői személyzet:

A csoportos munkát 49 oktató-tanár végzi:

felsőoktatásban 43 fő.

a tudomány kandidátusa 2 fővel rendelkezik.

a címet a Master of Sports Oroszország 4 fő.

a Nemzetközi 1. osztályú sportoló mestere.

a címet tiszteletes Mester Sport Oroszország 1 fő.

a cím az elismert edzője Oroszország 3 fő.

A "Kitüntetés kitüntetése" rendjét 1 személy kapott.

elnyerte a Breastplate-t "A szentpétervári fizikai kultúra és a sport fejlődésének érdemeire"

1. A GBOU DOD SDYUSSHOR csapatai és egyéni hallgatói részt vettek különböző szintű versenyeken (összesen 1515 ember):

- Nemzetközi sakkversenyek (beleértve a világbajnokságot, Európa-bajnokságot, Európa-bajnokságot) - 9 fő.

- Koszovóban és röplabdában 109 ember vett részt Oroszország bajnokságán.

- Az orosz sakkbajnokságon 29 ember vett részt.

- a szentpétervári bajnokságban kosárlabdázásban és röplabdában 528 ember vett részt a csapatban. aki 438 játékban vett részt. Ezek közül a SDYUSSHOR - 224 játékok alapján

- a bajnokságon és a szentpétervári bajnokságon a judo részt vett - 13 fő.

- 51 ember vett részt a Szentpétervári bajnokságon sakkban.

- A Szentpétervári sakkversenyeken 311 ember vett részt.

IV A Szovjetunió Állami Oktatási Intézetének hallgatóinak legjobb eredményei az elmúlt 3 évben

Sportolók elválasztás sakk rendszeresen részt nem csak a Championship Szentpétervár és a bajnokság az orosz, hanem a nemzetközi versenyeken sakk a legmagasabb szinten - a vb, Eb és csészék a győztesek és a bajnokok. Az elmúlt három évben kétszer bronzérmesek lettek a St. Petersburg-kupaban; 14 alkalommal vett részt a nemzetközi versenyeken, amelyekből 10-szer nyert díjakat, négyszer válva Champions.

V A sport rangsorolja és rangsorolja

Jelenleg a GBOU DOD SDYUSHOR hallgatói között van:

Nemzetközi osztályú sportok mestere.

Oroszország Sport Sport Mestere - 2 fő.

Tagjelölt Oroszország Sport-Mesterének - 7 fő.

1 sport kategória - 27 fő.

Tömeg rangsor - 205 fő.

VI. Tevékenységek GBOU DOD SDYUSSHOR versenyek szervezésére és megtartására különböző szinteken.

VIIDeyatelnost SDYUSSHOR szervezése és lebonyolítása shkolnikovVasileostrovskogo kerületi verseny, az országos iskolai sport verseny „Elnöki Game” és a „elnöki faj” és az All-Russian sportversenyek „Iskola kosárlabda-bajnokság.”

VIII GBOU DOD SDYUSHOR kölcsönhatása

a Vasileostrovsky körzet óvodai oktatási intézményeivel.

A Dow-szal folytatott együttműködés hagyományosan két irányban zajlik:

300 gyerek, a fent említett óvodák sakkosztályokban vettek részt.

IX A SDYUSHOR interakciója általános oktatási intézményekkel

Vasileostrovsky kerület Szentpétervár.

1. GBOU DOD SDYUSSHOR évekig együtt általános oktatási intézmények Vasileostrovsky kerület szolgáltatásokat biztosít sportcsarnokok testnevelési órák és versenyek iskolások körében Vasileostrovsky kerület a „elnöki játék” és a „elnöki faj” programok és lebonyolítása edzések alapján a sport az általános iskolai iskolák terét az ingyenes használattal kötött szerződésekkel összhangban.

Az SDUSSHOR viszont a Vasileostrovsky kerületben öt iskola számára testnevelési órákat biztosít, amelyek teljes mértékben kielégítik kéréseiket.