38 év 2 nő tartotta ezt a fotót kincsként

Amanda Scarpinati - fiatal, szép nő New Yorkból, szeretetteljes életet és számtalan barátját. A plasztikai sebészetnek köszönhetően senki sem tudja, mi történt vele 38 évvel ezelőtt, amikor még gyerek volt. Mindaz, ami megmentette, egy villogó remény és egy fotó.







38 év 2 nő tartotta ezt a fotót kincsként

1977-ben Amanda csak három hónapos volt. A szülők a kanapéra helyezték, és a padlóba forró vízzel gőzölgőszert helyeztek. A szobából egy pillanatra elhallgattak, sikoltoztak: Amanda a kanapén egyenesen a forró vízbe sodorta. Szörnyű égési sérülésekkel a gyermeket az Albany Orvosi Központba vitték.

38 év 2 nő tartotta ezt a fotót kincsként

Ott a baba találkozik egy emberrel, aki örökre a szívében marad.

Susan Berger nővér sokkal többet tesz a beteg számára, mint ő. Őszintén gondosan és önfenntartóan gondoskodik a lányról, folyamatosan viseli a kezét, nyugtatja és nevet, amikor sírni kezd.

38 év 2 nő tartotta ezt a fotót kincsként

Carl Howard vette ezt a fotót a műtét után. A baba szorosan összefonódott, de a béke és a csend csillog a szemében - az eredmény egy ápoló jó kezeiért. A jövőben ez a fotó valódi kincs lesz Amanda számára.

38 év 2 nő tartotta ezt a fotót kincsként






A kórház elhagyása után a lány új akadályokat vár. Amanda felett dühöngött és minden tekintetben dübörgött a hegek miatt. Minden nap könnyekkel jött haza. Megsértette a sértéseket, és felvett egy képet arról a nővérről, akinek a nevét nem is tudta. "Megnéztem, beszéltem vele. Bár fogalmam sincs, ki volt. Rögtön jobban éreztem magam, amikor megnéztem az asszonyt, aki annyira gondozott nekem, "mondja Amanda.

38 év 2 nő tartotta ezt a fotót kincsként

18 évesen, több műtét után, egy reménytelen beteg gyakorlatilag megszabadul a hegektől. Ennek ellenére úgy döntött, hogy ilyen fotót talál. Amanda a történetét a Facebook-on írja, remélve, hogy valaki segít neki találni egy ápolónőt.

Az első 12 órában 5000 ember látta be a posztot.

38 év 2 nő tartotta ezt a fotót kincsként

Egy korábbi kolléga fel fogja ismerni Susant a képen, és két nő végül hosszú 38 év után találkozik. Amanda kedvenc nővérének látta, hogy könnyek törtek ki, és a nyakára vetette magát. - Létezik! - ismételte meg a lány.

38 év 2 nő tartotta ezt a fotót kincsként

Természetesen Susan nem tudta elfelejteni a kis betegét. "Olyan bátor volt. Emlékszem, hogyan tartotta meg sokáig - mondja a nővér. "Nagyon nyugodt és bízott, és olyan szokatlan volt, mert a baba nagyon bonyolult műveleten kellett átesnie."

38 év 2 nő tartotta ezt a fotót kincsként

Susan csodálkozott Amanda háláján. "Annyira megérintettem! Könnyekkel mondja. "Egész idő alatt ezt a képet tartotta."

38 év 2 nő tartotta ezt a fotót kincsként

Az újságírók megkérdezték Amanda attól, hogy a találkozás hosszú barátság kezdetét képezi-e, amelyre a lány azt válaszolta: "Mi még a találkozó előtt barátok voltunk! Egyszerűen nem tudta!

Ha ezt a történetet is megérinti, ossza meg barátaival!




Kapcsolódó cikkek