10 éves lány, akinek szülei sokáig nem tudtak gyereket, és évekig könyörögtek a baba felé,

kp.ru

10 éves lány, akinek szülei sokáig nem tudtak gyereket, és évekig könyörögtek a baba felé,

Krasznojarszkban, egy szörnyű balesetben egy 10 éves diák Katya Tretyakova-t ölték meg. A lány kopogtatta az autót, és a gyermek szülei megpróbálják megkapni a bűncselekményt.

vk.com

10 éves lány, akinek szülei sokáig nem tudtak gyereket, és évekig könyörögtek a baba felé,

Ahogy az "MK" írja, Tatiana futott az útra, és amikor látta, hogy a lánya a hideg talajon fekszik eszméletlenül, kiabálni kezdett: "Katya, Katya, hideg van, elrejtsem." A nőnek nem volt szabad megengednie, hogy menjen a lányhoz, hogy az áldozat ne váljon rosszabbul. Néhány perccel később a gyermeket az intenzív osztályra vitték a kórházba. Egy gyógyszeres kómába esett.

Tatyana Tretyakova, az elhunyt anyja:

Volt néhány lépcsője, hogy elmenjen a járdára. A sofőr talán meglátta, de remélte, hogy ez elmúlik, és a sebesség nem lassul. És megijedt, és nem volt ideje elhaladni. A kocsija motorháztetőjébe dobott fojtó szagtól kezdve néhány méterrel volt rajta. És amikor Katya elesett, hogy ne mozdítsa el, elment a "számlálóhoz", és egy másik autó oldalához csapódott. Katya-nak volt egy craniocerebrális sérülése a többszörös töréseknél az időbeli és a parietalis részeken, a láb három helyen megszakadt. A kómából kijátszották a harmadik napot. Az orvos azt mondta, hogy vannak reflex mozgások: ujját ujjainál, villog a szempilla. Este azonban a lány állapota romlott, és ismét összekapcsolódott a készülékkel. Megkérdeztük: eljön-e egy pap? Engedtünk, hoztunk, majd az orvos kijött, és dolgokat végzett: miután a pap eljössz. Ezek voltak Katyusha utolsó pillanata.

kp.ru

10 éves lány, akinek szülei sokáig nem tudtak gyereket, és évekig könyörögtek a baba felé,

kp.ru

10 éves lány, akinek szülei sokáig nem tudtak gyereket, és évekig könyörögtek a baba felé,

Maria, Katie osztálytársa anyja:

"Mindenki szerette őt az osztályteremben!" Kitűnő, mind megragadva a légy! Megpróbáltam mindenkinek segíteni. Az osztályok után mindig a táncra futtam, tudom, hogy még mindig a színházi körben jártam. Még a fenyőkön is a polgármester két évvel ezelőtt végzett.

A 30 éves gépjárművezető Subaru Impreza, aki leölte a lányt, még nem büntették meg. Katya családja szerint néhány nappal a temetés után az egyik helyi nő megtagadta a tanúvallomást a sofőr ellen, bár az esemény után azonnal azt állította, hogy mindent látott - a lány a gyalogos átkelésre lépett, és lőtték le. Aztán hirtelen más szemtanúk abbahagyták a kommunikációt. Katya osztálytársainak szülei minden rendelkezésre álló jelentést átgondoltak, és nem találtak bennük az incidenseket.

A regionális rendőrség elmondta, hogy a járművezetővel kapcsolatban bűncselekményt kezdeményeztek a közlekedési szabályok és a járművek működtetésének megszegéséről szóló cikken, amelynek következtében a személy személytelen volt a gyanútól. Öt évig börtönbe kerül. Időközben az elhunyt lány szülei minden lehetséges tanút keresnek. Hosszú próba van.