1 csatorna, a program sárga piercing

1 csatorna, a program sárga piercing
1 csatornás, a "Housing" program Elena Proklovával
Merekina Love, a nagy családok kurátora, akik az SOS helyzetében vannak

Már többször is nagy családjaink vettek részt az "ORT" és az Elena Proklova "ház- és kommunális szolgáltatások" átadásában. Május 16-án újabb lövöldöző családok lesznek, akik nem rendelkeznek lakóhellyel, hajléktalanokkal. Az átadás a hajléktalan családok potenciális problémáira fog szentelni, amelyek bármely orosz állampolgárra várhatnak, számos nagy moszkvai család, a törvénytisztelő állampolgárok példáján. Mi fog történni a végén? Biztos, hogy sok lesz vágva, javítva, a szükséges csatorna fogja adni a vitát. A hónap végén látni fogjuk. Az átutalás hétköznap 11: 00-kor távozik, amint a pontos dátumot beszámoltam nekem - azonnal írok róla. De ha az átviteli felszabadul (és bevallom, hogy tanulás után a lényeg, tisztviselők arra törekszik, hogy rögzítse a vezetést az 1. csatornát annak visszavonásáról, ahogy megtörtént többször is), akkor nagyon negatív kép a hatalmon lévők. Általában várakozunk az átvitelre, és megnézzük, hogyan jelenik meg minden.













Hírek május 13-tól 20: 00-ig

Felhívták családjainkat, és nem volt hajlandó részt venni a forgatásban

Várjuk az átadást. Tényleg befogott?

Kedves Elena Igorevna,
n

miután átadtad egy istállóban élő nőt, rájöttem, hogy nemcsak színésznő vagy, hanem erős ember is, aki szívében segíteni szeretne. Hogy őszinte legyek, számomra te vagy az utolsó szalma.
Kérlek a segítségedet, megpróbálom
Röviden:

1988-ban elszaladtak a bakjáról Krasznodárig tartó igaz halálból
cue él.

Egy lakásban élünk, amiért gyakorlatilag sírni szoktam
és minden jövedelme.

Minden esetben írtam,
legalább sokat kért,
építeni egy házat,
Az anya használata
th capital - a válasz egy: nincs menedékem.




Kapcsolódó cikkek