Gumper Cup 2018

Azóta mind a 97godu szabályozásában ülések a kupa Gamper nyerte el jelenlegi formáját (rajz, amely fölött már több szakaszban, svolsya hogy egyetlen mérkőzés), Barcelona lett a tulajdonosa a kupa Barátság 14 esetből 17 ustpuiv csak a Juventus a 05M, a Manchester City a 09m és Sampdoria az elmúlt évben. A mai ellenfél neve nem azt mondta, hogy a kupát nem fogják elérni Barcelonába 15. alkalommal (és összesen 37-ben). Úgyhogy a meccs előtt volt.

Bravo - Alves, Mascherano, Mathieu, Alba - Busquets, Iniesta, Rakitic - Neimar, Messi, Rafinha.

Barcelona azonnal felkapta a felszerelését, és elindult, a burritót intenzív tűz után készítette. Tehát az első rész készen nyilvánvalóan elégedett volt valamivel Messi. Miután megkapták a labdát egy kicsit távolabb a központi körből, Neimar észrevette, és kétszer anélkül, hogy kétszer gondolkodott volna, átengedte a passzt. Az esetleges folytatásáról a támadás lehetőségek, a brazil úgy döntött, az egyik, amely elismeri, kitalálta Leon, és adja át a labdát, nem kellett volna, de találkozott cipő valamikor a védők, aljasul ugrott magassága kb 169cm, és Messi már itt volt, verte a kapus. 1-0.

Valójában, csak a középső vonalat biztosítva, amely nem támad és nem védekezik, az LFC (szép látszó rövidítés) világossá tette, hogy a razgorma nem fog hazamenni. Talán a rajongók a mexikói csapat, és nem értem, de ez nem ok arra, hogy megszünteti a kétségbeesetten vidám zene a lelátókon, nem semmi, hogy létezik egy egész zenekar megy. Meg kell halni, tehát zenével, és eltemetni a zenét, és ez kellemesebb. Ezért észrevenni egy autópályán az út a cél, Iniesta lefektette a labdát, mint egy kéz (bár viszont valószínűleg írtál rosszabb), a kurzus a Neymar és a kapus, küld egy 2-0 az eredményjelző táblán.

A 20. percig Barcelona továbbra is lelkesen főzött, Enrique séf pedig nem engedte meg a tűz elpusztítását. Glow alábbhagyott kissé, sőt elérte a színpadon lövéssel Bravo, ami eddig a pontig, ha úgy gondolja, a pletykák, közvetlenül a területen megközelítette a rajongók autogramot (és még ott voltak sorok), hogy nem fog elaludni. Csak viccel (sajnálom, hogyan tehetem meg).

Szokatlanul Iniesta észrevétlen vagy egyszerűen összeolvadt a többi partner által feltett mozgalmakkal. Busquets kiadta több karcsú fogadások, Neymar összegyúrjuk ujjpercei a bal és a közepén, aktívan Rakitic megnyílt a középső sorban, Messi beköltözött a világegyetem, megjelent Rafinha a szárnyát a világegyetem és az utolsó tartotta a szárnyon Neimar. Mindenki dolgozik és mindenki megpróbált. Ezért a harmadik cél a karma törvényei szerint jött létre a jó munkához. Messi, lapát akasztott pisztoly karma a büntetés terén, ahol nem volt elég ahhoz, hogy állítsa le a láb hossza Rafael Marquez és közel, a labda nem volt elveszett, és a lábujjak Neimar a kezében a kapus, de az utóbbi jött ki, nem túl jó, amiért megkapta a cél sarka. 3. az 1. félidőben. Talán ez elég.

Helyettesítők: Mascherano - Pique, Neymar - Munir.

A többieknél a második félidő közepes tempóban zajlott, a Barcelona továbbra is támadást folytatott, de nem annyira ékezetes, és a játékosok Leon-t és kapusát játszhatják. De valami többé-kevésbé komolyan jelenteni, sajnos, ez nem feltétlenül szükséges. A mexikóiak már nagyon kevéssé voltak állításai a támadásokkal kapcsolatban. És amikor világossá vált, hogy nem tudnak semmit kínálni, Rakitich csodálatos dobást talált a büntetésben Alves és az egyik érintkezik otpasoval a kapus mellett ugyanazon nyugtalan Munir. Van póker. A meccs státusza - egy csomó, a játék képe - egy kicsit. Enrique felvette a tüzet:

Montoya, Bartra, Samper, Xavi, Roberto Sandro helyébe megfelelő helyzetben Alves, Mathieu, Busquets, Iniesta, Messi és Rakitic.

A játék megújult erejével forralt! A Team B képviselői Pique, Xavi, a tapasztaltabb Bartroi és Roberto előrelépett. Valaki számára egy barátságos meccs, és valaki számára a lehetőséget, hogy növelje esélyeit a részleges megjelenés az első csapat során a szezon.

Minden szép és könnyű, de:

1 - Olyan mérkőzés, amely nem nyomást gyakorol. Remélem, az első fordulóban, amikor a nyomás elkezdődik, és a bajnokság már a tét, a csapat továbbra is aktívan jár el.

2 - Alves védekezésben. Nagyon remélem, hogy ez nem a kezdeti lehetőség a szezonban.

3 - Míg a sérült Vermaelen, Mascherano, valószínűleg nem látjuk a referenciaterületen.

4 - Csöndben voltam, de az első félidőben Rafinha nem értett két pontot. Kell volna? Legalább egyet - igen. A második ilyen, azt hitték, hogy Messi harmadik alkalommal gondolja, hogy adják-e neki. És lehet, hogy véletlen, de volt egy pillanatra, amikor Neimar küldhette a labdát Alcantara-nak, de más eredményt választott, bár még mindig tönkretette a pillanatot. Így próbálkozik Alcantara-val, de ez valahol, valami nem elég, és a hely az alapban rosszabb lesz, mint Pedro. Kár, hogy az árut nem látták középen.

5 - A mérkőzést Suarez 75. percében (+/-) adta ki, de nem vette észre semmit. Nem katasztrófa. Nem csak azt írom le, hogy a meccs éppen csak bajtársa, sőt, ez csak egy prezentáció aktív körülmények között. De miután átesett az összes érzelmi és ellen ez a transzfer, örülök, végül, hogy csatlakozott a Barcelona, ​​bár sajnálom, hogy elveszítette a Liverpool, a csapat, amely nem voltam egy kicsit simpotiziruyu.