Fordított aukció - mi és hogyan működik a globális aukció

Globális aukció

Ha annyira kíváncsi vagy, hogy megtudhatja a fordított árverés jellemzőiről és miért ez a világ egyik legrangosabb vállalkozása, akkor be kell vonulnia az internet legelismertebb webhelyek világába. Biztosan hallottál az eBay-ről, az eBidről, az uBid-ről, a Yahoo-ről és másokról. Az ilyen típusú aukciókat a civilizált világban "hagyományos aukcióknak" hívják.

A modern hagyományos aukció egy üzletembert vonz, aki az árut kínálja az interneten. Ezt követően a potenciális vevők versenyeznek egymással a termék megvásárlásához. És az áruk folyamatos verseny miatt folyamatosan növekszik. Így a vevőnek van vágya arra, hogy magasabb ajánlatot tegyen és birtokolja ezt a terméket. Az aukció akkor ér véget, amikor az árut az egyik vásárló a legmagasabb áron értékesíti.

A közvetlen és a fordított árverések jellemzői részben hasonlóak egymáshoz az első és a második "eladó" jelenlétében. A különbség az, hogy az intézkedések egy másik forgatókönyvben zajlanak.

Maga a vállalat árut kínál az interneten található portálján, amely potenciális ügyfeleket csalogat, és amelyek egymás között versenyezhetnek egy bizonyos típusú termék megszerzésében. Minden cselekedet olyan, mint egy hagyományos árverés. Mostantól mindaz, ami a következőkkel történik, semmilyen módon nem kapcsolódik a közvetlen árveréshez, és nincs hasonlósága. A fordított árverésen az eladott termék ára minden új árfolyamon csökken, míg az egyik vásárló a legalacsonyabb ajánlatot adja, ami egyedülálló lesz. Általánosságban elmondható, hogy a hagyományos árverés és a fordított ár közötti különbség az, hogy az áruk első ára folyamatosan emelkedik, míg a második pedig a potenciális vásárlók által fizetett árfolyamok hatására csökken.

A "fordított árverés" fogalma a huszadik század 90-es évek közepéhez kötődik. Ezt a koncepciót eredetileg úgy alakították ki, mint a cég számára, hogy elfogadható árat kínáljon az áruk és szolgáltatások számára a felső vezetés számára, valamint a hazánk nemzetgazdaságának magánszektorához. Maga az aukció is online lett volna tartva, de a potenciális vásárlók személyesen meghívtak, nyíltan versenyeztek, és árat kínálták más, a megfizethető szerződésekért versengő vállalatok között. Egy ilyen folyamat nagy hasznot hozna a címzettnek. Ugyanakkor az összes projektköltséget minimálisra csökkentették. Ha lehetséges, az áruk tulajdonosai elérték a célvonalat, az áru árait, és már nem volt lehetősége arra, hogy csökkenjen az árverés. Így az összes rendelkezésre álló szerződést aláírták azokkal a cégekkel, amelyek a legalacsonyabb ajánlatot tették.

Jól ismerősnek tűnik? Végül is a szerződéses ajánlat ára nem számunkra új dolog, és már régóta az interneten. Még mielőtt a fordított árverés létrejött volna, amely a szerződésekért küzdött, a kereskedelem folyamata korlátozott volt, és egy vagy másik termék megvásárlására irányuló javaslatok a postahivatalhoz értek. Így a potenciális vevőknek meg kellett várniuk saját javaslatuk eredményét. De amikor megjelent az internet, minden megváltozott, és átalakult. Most a vállalatok és a kormányok fontos projekteket küldhetnek el, és kaphatnak árajánlatot valódi vevőkből és más vevőkből a világ minden tájáról. Mindez lehetővé tette a nagyszámú vállalkozó és vásárló szabad kereskedelemhez való hozzáférését. A kereskedési platformokon nagyszámú projektet kezdtek kapni közvetlen piaci területükön kívül. A nyilvánosság előtt nyilvánosságra kerültek azok a javaslatok, amelyek valós idejű valósítottak meg.

Senki sem tudja, ki vált a "fordított aukció" kifejezés feltalálójává, de ennek ellenére az ilyen típusú kereskedési platform milliárd világpiacra változott. És gyakran nem hallott róla. Ez valószínűleg azért történt, mert az ilyen online áruházakat a nagy pénzügyi vállalatok és a kormány használta. By the way, a trend továbbra is a mi korunkban.

Vásároljon egy márkás terméket az ár felére - azonnali hit. Ez a képlet elkezdett vonzani sok potenciális embert vásárolni. Ez a fajta weboldal hetente hét napig, a nap 24 órájában nyitva áll, és csak exkluzív márkájú árut kínál a világ minden tájáról. Közülük híres világszerte gyártók, ruhák, autók és mások. A termék megvásárlásakor a vevők maguk is egymással tárgyalhatnak, ezáltal csökken az ár. Naponta az ügyfelek vásárolnak árukat, miközben hatalmas árengedményeket kapnak minden áruegységen.

A "fordított árverés" kívülről történő sikere szinte lehetetlen. A cég megalkotója egyszerű géniuszának köszönhetően a hitelpontok rendszerének köszönhetően több száz ügyfél vásárolhat árut nap mint nap hihetetlenül alacsony áron. Néha az emberek ingyen vehetik fel az árut, és csak a szállításért fizetnek.

Ha az áru aktuális ára, amelyet a vevő látott, kielégítő neki, akkor egy "Hitel" kiadása után lehetősége van arra, hogy az aktuális áron megvásárolja az árukat.

Másrészt a vevő maga is megvárhatná az alacsonyabb árat és később visszatérést a szükséges termék megvásárlására.

Azok az ügyfelek, akik ilyen aukción vásároltak, újra és újra visszatérnek webhelyünkre. Az újdonságok és a kizárólagosság keresésében folyamatosan megrémülnek.

Fő célunk, hogy minőségi termékeket biztosítsunk az ügyfeleknek. Az LLP mellett fontos, hogy állandó kapcsolatot tartsunk fenn az ügyféllel. Ennek következtében az ügyfél élvezni fogja a megvásárolt termékek kiváló kiszolgálását és időben történő szállítását, és továbbra is vásárolni fog ezen a webes erőforráson.

Kapcsolt termékek:

Kapcsolódó cikkek