Dynamo "a legtöbb nem fogadta el a győzelmet a" mozdony "

A találkozó során a vendégek kétszer hasonlították össze a pontszámot. A francia középpályás "Dynamo" William Vencker pontos ütésénél a szünetet megelőzően a szerb csatár, "Locomotive" Petar Shkuletych válaszolt. A második félidőben a büntetést a német Kevin Kuranyi és a portugál Manuel Fernandes hajtotta végre.

A mérkőzés második felének kezdete óta a "Lokomotiv" kisebbségben játszott. A mezőny utolsó reménységét illetően Alexander Sheshukovot eltávolították.

A "Dynamo" az utolsó három mérkőzésen csak egy pontot ért el (korábban a csapat elvesztette a "Spartacus" és a "Zenith" pontot, 0: 1 ponttal), és 36 ponttal az ötödik helyre esett.

A Lokomotiv az utolsó három mérkőzésen két pontot vett fel (a 19. fordulóban a csapat elvesztette az Arsenal 0: 1-et, a 20. helyen pedig a Mordovia 0-0-mal). A táblázatban hetedik sorban a 35 ponttal rendelkező Miodrag Bozovic szekerhely található.

Az első félidőben a csapatok régóta néztek egymásra. Az első veszélyes pillanat, amit a "Locomotive" szerzett. Alexander Samedov nagyon veszélyesen távozott távolról. Vladimir Gabulov elhúzta a labdát a távolabbi sarokból, és a sarkába költözött.

Ezt követően a Dynamo szorosan megragadta a kezdeményezést, és nagy élességet teremtett Guilherme kapujában. Alexander Buttner behatolt a büntetőterületre, és megütötte a kaput. A "vasút" brazil kapusa nem tudta megjavítani a labdát az első alkalommal, és kapta a kezét a bejövő Kevin Kuranyi-tól.

A hazai csapat a 42. percben megnyitotta a pontozást. A francia középpályás "Dynamo" William Venker felrobbant a bal bennfentes büntetőterületébe, két védőt legyőzött és a labdát a Guilherme kapujába hajtotta.

A Stanislav Cherchesova szekerházak egy szünetet tartottak, és egy célt kaptak, hanem "célt szereztek az öltözőben". Manuel Fernandes belerúgott a Dynamo büntetőterületébe, Shkuletich az elsőnek bizonyult a labdában, Tomasz Gubochant összetörték, és őszén kiegyenlítették az eredményt - 1: 1.

A második félidő azzal kezdődött, hogy Alexander Sheshukov megsértette Juri Zhirkovot a szabadrúgáson "Locomotive". Vladislav Berborodov, a választottbíró úgy tekintette, hogy "az utolsó remény hibája", a piros lapot mutatta a középpályásnak, és büntetést szabott ki. Kevin Kuranyi magabiztosan felismerte a 11 méteres magasságot.

A "Dynamo" továbbra is támadást folytatott, és számos jó esélye volt arra, hogy növelje a fiókban tapasztalt szakadékot. A legfontosabb pillanat a 77. perc volt. Buttner letette a dobozba, és a játékvezető úgy döntött, hogy újabb büntetést jelöl ki - ezúttal a Dynamo kapujában. A római Pavlyuchenko hatása a "pontról" a keresztsávra esett, de a játékvezető megkérte a játékot, hogy szakítsa meg, mivel a Dynamo idő előtt a büntetőterületre futott. A labdát Manuel Fernandes vette fel, aki nem hagyta el Gabulovot.

A fennmaradó időben a "Dynamo" folyamatosan megtámadta, de ismét megszegni Guilherme-t a fogadóktól, nem működött. Mathieu Valbuen és Alekszej Ionov fújása mindig pontatlan volt.

Az "RBC-Sport" ezen online harcot közvetítette.