9 hurkú zsinórral kötés

9 hurkú zsinórral kötés
Nem tudom, hogyan kell helyesen nevezik ezt nyárson, hívnám „a fonat 3 sáv (szál),” mert látszólag úgy néz ki, mint egy egyszerű fonat haj, ami általában szövik Oroszországban. Úgy is nevezhető, hogy "9 hurkos zsinór". Látványos megjelenés érhető el azzal a ténnyel, hogy a hurkot a munka, majd a munka előtt keresztezik. Sokszor először nem értik meg, hogy miként felel meg, és amikor egy ilyen kosárral mutatták be a termékeket, sokan megkérdezték a diagramot, és elmagyarázták, hogyan illik hozzá. Ma szabad órám volt, és gyorsan zafotkala folyamatot.







Anyagok és eszközök:

  • fonál
  • 2 normál kötőtű és 1 kiegészítő tűkötő.

És az én kis mesterkurzusom, hogyan kösse össze a fonatot egy csomóról:

Először csatlakoztassuk a mintát. És miután megértette az elvet, könnyen "beágyaz" egy ilyen kosár minden termékbe. A küllőkre írtam. Ezek közül két sorozatot kötöttem az alábbiak szerint.

1ryad 1 felvonó egy él (és így minden soraiban), 3iznanochnyh, 9litsevyh, 3iznanochnyh és az utolsó egy él provyazyvaem rossz (és így minden soraiban)

2 sor: 1, 3, 9, 3, 1.

Munkánk az elülső oldalon fog kinézni

9 hurkú zsinórral kötés

A harmadik sorban lesz az első kereszteződés!

9 hurkú zsinórral kötés

A következő 3 hurkot leveszik az extra beszédről, és hagyják őket "lógni" a munka előtt,

9 hurkú zsinórral kötés

a következő három hurkot köti össze az arc,

9 hurkú zsinórral kötés






Ezután térjen vissza 3 hurkot az extra szórótól balra

9 hurkú zsinórral kötés

és arcukkal varrni őket. Kereszte a keresztet! Megkötjük a 3-oldalú, 3-oldalú,

9 hurkú zsinórral kötés

Ezután 3 normál sorozatot kötünk átkerülés nélkül:

4 sor: 1, 3, 9 лицевых, 3 изнаночных, 1кр.

5 sor: 1, 3, 9, 3, 1.

Hat sor: 1, 3, 9 лицевых, 3 изнаночных, 1kр.

9 hurkú zsinórral kötés

A 7. sorban, készíts egy második keresztet!

7 sor: 1kr, 3us, 3 arc, eltávolítjuk a következő három hurkot az extra hangon, és hagyjuk őket "lógni" a munkahelyen,

9 hurkú zsinórral kötve

és a következő 3 hurkot varrjuk az arcra

9 hurkú zsinórral kötve

Ezután térjen vissza 3 hurkot az extra szórótól balra

9 hurkú zsinórral kötés

és arcukkal varrni őket. A sorozat fennmaradó hurokját megkötjük: 3in, 1 él.

9 hurkú zsinórral kötve

Ezután ismét három sort kötöttünk átkerítés nélkül

8 sor: 1cr, 3digital, 9fold, 3c, 1cr.

A sor: 1, 3, 9, 3, 1.

10 sor: 1cr, 3-értékű, 9-arcú, 3-értékű, 1cr.

Nos, ez minden! Ezután meg kell ismételni a 3. és 10. sorokat. Próbálja ki, akkor sikeres lesz!

Most már valószínűleg megértetted, hogy egyrészt mindig meg kell átkelni a hurkot a munka előtt, másrészt mindig a munkahelyen.

A kereszteződések különböző magasságokban hajthatók végre. Például, ha minden második sorban teszed őket, akkor a köpés nagyon nyirkos és konvex. És ha a keresztezések közötti távolság megnövekszik, akkor a pigtail hosszabb megjelenésű lesz.

Ha tetszett ez a kiadvány, kérjük, adjon meg egy pluszjelet

Nem használok extra füllel, de egy rövid fémből készült kötőtűből készült tű a kötés zokni számára sokkal kényelmesebb.

Lyudmila, könnyen hiszem, hogy sokkal kényelmesebb. Még mindig nem tudok ilyeneket kapni.

Láttam az interneten még műanyag horog-és-pinchers is eltávolításra, de nincs hova eladni




Kapcsolódó cikkek