73 Hűséges módja annak, hogy úriemberként ismertessék és 6 nőstény módon megöljék őt egy emberben

73 Hűséges módja annak, hogy úriemberként ismertessék és 6 nőstény módon megöljék őt egy emberben
Ha nem ragaszkodsz a nõkkel, akkor talán nem viselkedsz velük eléggé gentleman módon. Az alábbi tippek segítenek meghódítani a nők szívét.







Kik uraim?

A "gentleman" szót a francia gentil ("nemes") és az angol ember ("ember") származik. Egy úriember nemes születésű ember. A XIX. Század brit állampolgára Robert Peel (Robert Peel) azt mondta, hogy három generációra van szükség egy úriember létrehozásához.

A viktoriánus korszakban az "úriember" fogalma kissé átalakult és egyben végül is kialakult. Így kezdtek elhívni egy olyan személyt, akinek lehetősége van arra, hogy ne dolgozzon, éljen vagyonából vagy örökségéből származó bevételeket, miközben kiválóan képzett, művelt és nemes.

Itt például egy kivonat az 1875-ös úr kódexéből:

Egy olyan férfi, aki valódi hírszerzéssel és kultúrával rendelkezik, mint általában, szerény. Úgy érzi, hogy a hétköznapi emberek társaságában szellemileg jobbak a körülötte lévők körében, de nem törekszik arra, hogy felmutassa föléjük a fölényét. Nem fog olyan témákkal foglalkozni, amelyekben a tárgyalópartnerek nem rendelkeznek megfelelő ismeretekkel. Mindazt, amit mond, mindig mások érzelmeinek és véleményének tisztelete és tisztelete.

A népi kultúrában ez a férfi kép egy elegáns férfi képének lépett be, szigorúan az etikett szabályait követve. Az embernek csak "úriembernek" kell mondania, és az agy már kifogástalan öltönyben álló embert rajzol rajta.

De a XXI. Században egy úriember nemcsak (és nem annyira) megjelenést határoz meg. A modern társadalmi tudatosságban ez a büszke cím azoknak a férfiaknak tulajdonítható, akik gálánsak és rendkívül tisztelik a nőket. Az emancipáció az emancipáció, de a lélek mélyén minden lány úgy szeret bánni, mint egy hölgy.

Hogyan lesz úriember?

Ez az úriember hűségét áhított szeretteire tartja. Csak nem figyeli más nőket körülötte.

2. Elismerik, ha tévedsz

És ha igazad van ... Néha jobb, ha hallgatsz, még akkor is, ha az igazság az Ön oldalán van.

3. Mondja el a kellemeset

Emlékezzen Vera Alentova hősnőjének a "Moszkva nem hisz a könnyek" című filmben: "Hol vannak srácok? Felemelkedj a pokolba! " Nagyon szomorú, hogy gyakran hallani ezeket a kifejezéseket. Miért történik ez? Mi vezet ahhoz a tényhez, hogy a férfiak, női értelemben, degenerálódnak?

Az én szemináriumomban, a férfiakra vonatkozó női panaszok után kérem, válaszoljon egy kérdésre, ez a kérdés bonyolult, de a becsületes válasz mindent megváltoztathat. Ha valami nem felel meg neked, kérdezd meg magadtól: "Hogyan hozhatom létre?". Megértem, hogy talán most a fejemben elgondoltam a gondolatot: "És nekem is közöm hozzá. Ezek az emberek nem olyanok, mint most! " A perturbáció elfogadott, de azt javaslom, hogy vizsgálja meg az ok-okozati összefüggéseket, hogyan "ölni" magunkat a férfiaknál.

Nézzük meg a legkedveltebb női panaszokat egy új szögből, szóval - akarjuk ... és időközben ...

1. Azt akarjuk, hogy a férfiak virágokat és ajándékokat adjanak, és időközben teljesen el sem tudjuk fogadni.

Fény akarja férje adott virág és ajándék ok nélkül, de az elején a házas élet, minden alkalommal, amikor megtette, ő összegyűjtött kikérdezte a kiégett összeget, majd egy ideig sóhajtozó és nagged neki, hogy „a pénz hasznos lehet a család számára, és te ... ". Mondanom sem kell, hogy egy ember lelkesedése nem sokáig tartott.







Hogyan fogadja el az ajándékokat? Csak egy pillanatra képzeld el magadat az embered helyén és őszintén válaszoljon a kérdésre: a reakciód motiválja Önt, hogy kellemesebbé tegye Önt, vagy megfosztja Önt bármilyen vágytól? Elfogadod-e az ajándékokat hálával és pozitív érzelmekkel, vagy magadra véve?

Amikor egy ember valamilyen cselekményt követ el, a nő pozitív érzelmi visszatérését várja a nő iránt, megerősítve, hogy szeretett nővel (az ő cselekedete révén) boldoggá válhat. A tudatalatti szinten minden ember van szükség, hogy a boldogság a nő, akit szeret, és amikor ahelyett, hogy pozitív választ, az aktus morogtak, rájön, hogy a feladat nem fejeződött be, de ha egy ilyen reakciót meg kell ismételni, az ember arra a következtetésre jutna, hogy tettei nem okoznak boldogságot , és zörögést okoz (azaz a nő még boldogtalanabbá vált). Vajon van értelme, hogy megcsinálják?

2. Azt akarjuk, hogy a férfiak tiszteletben tartsák a nőket, és időközben a cselekedeteik és szavaik tiszteletlenséget tanúsítanak a gyengébb szexért.

„Bementem egy kisbusz, elérhető volt ülőhely és egy férfi, aki mellette ült a nő, megpróbált felkelni, hogy adjon nekem egy helyet ebben a pillanatban társa megrántotta a hüvely, és azt mondta:” Ülj le, semmi borzalmas fog történni, ha ez fog állni " . Marina, 25 éves.

Ha szeretné látni a hím tiszteletét a nők számára, kezdj el tiszteletben tartani a gyengébb szex képviselőit.

3. Azt akarjuk, hogy a férfiak legyenek figyelmesek és lelkesek, miközben időközben megakadályozzuk a legjelentéktelenebb megnyilvánulásaikat.

Mondja meg, azt akarja, hogy adjon utat a szállításhoz? Kinyitotta az ajtót előtted? Segítettek a zsákokat a kocsiba vinni? És most emlékezzetek a reakcióra, amikor az emberek ezt tették - hálásan fogadtátok el a segítséget és a figyelmet, vagy megpróbálták gyorsabban megszabadulni a segítségtől, visszautasítva? Ha válaszol a hála, azt hiszem, lovagias férfiak a közösség több, és ha a reakció közelebb van a második lehetőség az, hogy nem csoda, hogy ezek az emberek a közösség gyakorlatilag nincs.

Emlékszem, egy esetben a szállítási, amikor ült mellém egy férfi megpróbálta helyet adni lement a lány, és kezdte megtagadni, és „sat” őt vissza, aztán felém fordult, és azt mondta: „veletek, lányok, legyen óvatos, ha ez nem elfogadott? ". És igaza volt. Úgy gondolom, hogy még néhány ilyen reakció a lány helyére való kísérletezéshez "megpróbálkozik" azzal a vágyattal, hogy megpróbálja megtenni. És miért, még mindig a következő állomáson jön ki?

4. Segítséget akarunk a mindennapi életben, de időközben a legkisebb felügyeletet kifogásoljuk.

"Amikor megkérdeztem a férjemtől, hogy mossa meg az ételeket, úgy tette annyira, hogy elkezdtem mosni vele. Az enyém, dühös vagyok rá, és elmondom neki, hogyan kell csinálni, és tudja, hogy mit tett? Rám nézett, nem szólt, fordult és kiment! Most egyáltalán nem segít, azt mondja: "Mindent meg fog tenni". Büszke, látja, fáj! "Vita, 27 éves.

Elfogadom, ha segítünk az valami, akkor mindannyian szívesen halljon a hála, de valamilyen oknál fogva, hogy nem tartja szükségesnek, hogy azt mondják, hogy „köszönöm”, válaszul az intézkedések a férfiak, de ne felejtsük el, hogy kritizálni és tanítani. Hogy lehet, ha nem tudja, hogy szükséges?

5. Azt akarjuk, hogy teljesítsék álmainkat és vágyainkat, és addig nem mondjuk meg nekik az elvárásaikat.

Marina nem beszél róla szeretettjeiről, aztán szenved, hogy nem találta ki, mit akar. Minden kérést, hogy egy ember mondja meg neki, hogyan kell boldoggá tenni leállt a mondatot: „Ha azt mondom, hogy szeretnék a virágokat, és azt mondja nekem, hogy bemutatta, akkor én tudom, hogy te nem azért, mert azt akarta, hogy adj, és mert megkérdezte, és ez nem ugyanaz a dolog! ".

Bizonyos megmagyarázhatatlan oknál fogva reméljük, hogy partnerünk extraszenzoros képességekkel rendelkezik, ezért tudnia kell, mit akarunk. De az igazság az, hogy ha nem segítünk szeretteinknek megérteni vágyainkat, akkor a csalódások és a nem realizált várakozások minden nap növekedni fognak.

6. Azt akarjuk, hogy szeressenek az emberek, gondozott, elkényeztetett, és eközben, hogy mentse magát, nem samoedstvom és a szív Holim és ápoljuk kétséges az a tény, hogy van valami szeretni.

Ha azt akarja, hogy az ember elkényeztetett benned, gondoskodj róla, akkor fontos, hogy elkezd magad kényeztetni, vigyázni és szeretni magad. A körülöttünk lévő emberek leggyakrabban bánnak bennünket azzal, ahogyan magunkat kezeljük. Azt hiszem, hogy észrevette, hogy ha egy nő takarít meg magukat, és kényelmetlenül érzi magát, és a bűntudat, amikor a pénz elköltése, az ő ember, nem számít, mennyire nagylelkű nem volt az elején a kapcsolat valószínűleg végül nem fogja tölteni azt a sok vagy még kevésbé.

Itt egy kiút: megtanulni, hogy elfogadják magukat, vágyaikat, stop „lőni” magukat a hosszú távú terv, és hogy és szereted magad, kényeztesse magát, és vigyázni, vigyázni, és még egyszer ellátást, mert van lehetőség egy!

Mi röviden áttekintették a legnépszerűbb női panaszok a férfiak, és remélem, hogy rájössz, hogy sok a férfi viselkedése egy reakció a női viselkedés, ami azt jelenti, hogy van egy esélyt, hogy segítse az embereket „felébred”, és szálljon le a férfi útját .

Amikor megváltozunk, a körülöttünk lévő világ változik, emlékezz erre!




Kapcsolódó cikkek