7 Szépségű lányok, akik képesek legyőzni híres anyjukat

Anna Stryukova

Anastasia Zavorotnyuk színésznő és Dmitrij Stryukov üzletember lánya

7 Szépségű lányok, akik képesek legyőzni híres anyjukat
Anna és Anastasia Zavorotnyuk Fotó: Elena Sukhova
7 Szépségű lányok, akik képesek legyőzni híres anyjukat
Anna Stryukova Fotó: Anna Stryukova Instagramja

Azonban egy kis szerepet a misztikus iskoláslány Lera sorozat CTC „Zárt Iskola” Anna egyetértett. Anastasia Zavorotnyuk ajánlat csatorna eredetileg reagált hitetlenkedve: „Először azt hittem, hogy ez egy vicc. Aztán, amikor a szerepe Anna jóváhagyott, jöttem rá, mondván: „Miért vetted el? Ő csak 16 éves, nem tudja, hogyan. Ha megbotránkoztat, mindkettőnknek és énnek meg kell robbantania. " Azonban kezdett segíteni a lányának értékes tanácsokkal. Elmagyarázza, hogyan kell viselkedni a sor: „Nem lehet szeszélyei, akkor úgy kell beállítani, hogy többet dolgoznak, mint a többiek, mert te vagy a fiatal és tapasztalatlan, és meg kell tanulni minden második.”

Az érdeklődés Ana Stryukova, mint a "gyönyörű dada" lánya fokozatosan megváltozott önmagában. Különösen a "Home" TV-csatorna után felkérte a lányt, hogy vezesse le a "Get the Star" showt. "A házigazda helyett egy nagyon nagy verseny volt" - mesélte a program alkotói. - Anna nyerte meg, és az anyja hangos neve nem hibás. Anya fotogén, és tudja, hogyan kell beszélni az ifjúságban, amire szükségünk van. "

Anna népszerűsége, aki 20 éves korára anyja szinte egy példánya lett. Növeli, amikor részt vesz különböző kiállításokon. TV programok. És a fényes fotózások az interneten továbbra is megnyerik a rajongók és az előfizetők szívét. "Mindent megteszek magam, de nem ülök anyu nyakán" - mondja Anna. És a csillagos anya egyetért ezzel: "Örülök, hogy a lányom előrelépést és elismerést kap. Anya fiatal, gyönyörű, sikeres. Minden törekvésében csak "csak" vagyok! Csak büszke lehetek! ".

Filmek a csillagokkal:

Még nem regisztrált? Regisztrációs űrlap

Kapcsolódó cikkek