7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

Vegyek egy ruhadarabot, amikor megkapom, vagy amikor tudom, hogy nem lesz idő a vacsorázásra, vagy ha valami ízletes otthon készül. Természetesen valami hasznosat akarok velem. Ezek a syrniki önmagát sütötte: túró, tojás, mazsola és a szeretet. A liszt nem szükséges. Box lila - Szeretem ezt a színt, ezért elkészítettem a körmeimet.

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

Megpróbálok egy darab kenyeret tartani a megfelelő táplálkozás: hozok vagy zabkását, salátákat, túrót vagy gyümölcsöt. És tegnap este a barátom két szendvicset hozott, az egyiket ettem, és a második úgy döntött, hogy velem dolgozik. Így ma vacsorázom egy szuper hasznos saláta vaj nélkül, zellerrel és olajbogyóval, és egy barátom szendvicsével: lazac, uborka, sajt, citrom és kapor.

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

Van egy boltunk, amely eladja a pörkölőket, nagyon erős illatuk van. És ha valaki az irodából vásárol egy kekszet, úgy tűnik, hogy megbüntetik. Szellőzzön feltétlenül. De hamarosan mozogni fogunk és egy mini konyhát készítünk, hogy ne szivárogjathassunk szagokat a munkakörnyezetben. Ha minden hideg, akkor több kalóriát fogyasztanak el, hogy az ételt asszimilálják, ami azt jelenti, hogy hasznos az ábrán. És kevésbé szaga. Tehát ez is egy lehetőség!

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

Ma úgy döntöttem, hogy szendvicseket készítek, mint tegnap. Nagyon kényelmes és praktikus: nem kell felmelegednie, tehetsz teával. Én is szeretem a sajtkrémeket és salátákat. Naponta elhozom a hajtásokat, gyűjtöm magam, de amikor nincs időm, anyám segít.

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

Velünk a TUT.BY-ban a nagy konyha, délután egy órakor jönnek, hogy kész vacsorát adjanak el: a kollégák halála megtámadják, elkapják ezt az ételt. Néha túl lusta vagyok otthoni főzésre, és én is vásárolok, de megpróbálok magamhoz jönni. Ma van velem burgonya, gomba, paradicsom. Mindig kellemesebb az enni, amit magam készítettem: sokat nem bízok a közétkeztetésben. Gazdaságilag nagyon jövedelmező is: például a tenger gyümölcsei többször olcsóbbak lesznek. Hamarosan a szezont a cukkini, én sütni palacsinta. Cookie-k, kávé, tea, tej - mindez ingyenes a dolgozók számára, mindig teheted meg cookie-t.

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

Ma hoztam hajdina csirkével és salátával. Ebédet velem együtt dolgozni minden nap, az étkezőkben és pizzériákban nagyon ritkán nézek ki. Majdnem nem hozok salátát, általában porridget és húst, szeretem a húst. Nem vegetáriánus szempontból általános. Szeretem héját burgonyával, de nem igazán akarok enni. Este főzöm magam. Van egy konyha, így az étkezés nem zavarja senkit.

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

Teljes tészta vagyok, nagyon szeretem a tésztát, valószínűleg több, mint bármi a világon. Természetesen az ételből! A tésztákhoz általában csirkét vagy csirkét adok hozzá. Egy monogám ember vagyok. Főzöm magam, összeszedem magam, mert senki sem fog nekem tésztát főzni. Az édes nagyon ritkán eszik.

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

Szinte minden nap hozzám ételt hozok - vigyem a hűtőbe. Különleges dobozok nem indultak el, mindent hoztam egy zsákba. Néha a lányom összegyűjt egy darab kenyeret - szendvicset készít, de nem távolítja el a bőrt a kolbásztól. Nem hordozza magával. Vacsorázni teát vagy kávét.

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

Ui Amikor elhagytuk az irodaház, ahol dolgozik, Szergej kapott feysbuk- üzenetet kollégáit: „Azt elfelejtettem mondani, hogy ifjúkorában ő játszotta a filmben Alexander Malinin a dal” Krisztus feltámadt „(Dátum Mongólia, perc 03:25), levelet erről szükségszerűen! És a lánya hamarosan megszületik. Sergey, gratulálok!

7 Office szar (fotó), magazin Minszkről

A reggelit egyedül, ossza meg ebédje egy barátjával, és adja meg a vacsorát az ellenségnek!
Alkalmazkodni egy szűk, nagyon szoros reggelizéshez, vagyis reggelizni a nap legfőbb ételévé, majd vacsorázni kell elegendő levest.
És ez normális alakú!
Természetesen ha reggelit, ebédet és vacsorát eszel, akkor a sertés lesz! És innen és minden súlyos problémával, önbecsüléssel, önbecsüléssel és így tovább! Egyél kevesebbet!
Ha nem tudok enni, vagy aludni, nem vesztegetnék az időt!
A cikkből rájöttem, hogy az étkezésnek az irodába történő szállítása még nem volt lehetőség számunkra.
Citydog, készítsen egy másik jelentést vagy szavazást (miért nem tesz közzé tömeges közvélemény-kutatásokat), milyen irodai emberek eszik kávézóban vagy kantinban, mennyit költenek és milyen gyakran csinálják.
Köszönöm.

"A cikkből rájöttem, hogy az étkezésnek az irodába történő szállítása még nem lehetséges."


Teljes ostobaság. Egy ilyen vállalkozás már régóta létezik és aktívan fejlődik. És az ügyfelek hiánya nem tűnik egyértelműnek.

Kapcsolódó cikkek