5 A szépség titkai Nonna Grishaeva

A 44 éves színésznő megtagadja a tésztafogyasztást, a jóga, a kalapjától a napfénytől, és bízik az ápoló szakemberekkel.

Titkos szám: 1. Az étrend szigorú betartása

5 A szépség titkai Nonna Grishaeva
"Ifjúkoromban volt egy fényűző zsinór a papok alatt. De a harmadik évben volt a "Kleopátra" játék, és annyira szerettem volna játszani a fő szerepet, hogy elhatároztam, hogy feláldozom a hajam. A vállára frizurát vett, megrázta a fejét, és festette a "varjúszárny" színét, mint Elizabeth Taylor Photo: Mark Steinbock







Nonna Grishaeva szerint. Nastya lányának születése a színésznőnek 11 extra fontot, Ilya fia születését 12 éves korában fizetett. Az optimális súly visszaadásához - a szokásos 50 kilogramm - segített a színésznőnek szigorúan betartani az étrendet. Teljesen elutasította a tésztát, és a kenyér vajjal és édes ízzel kevesebbet. Ami a kolbászokat és más hús-finomságokat illeti, csillagukat nem fogyasztották több mint 15 éve. A színésznő diéta a nap folyamán a következőképpen oszlik meg: "Általában négy óra négy óra, reggeli, ebéd, korai vacsora és késő. Igen, még a show után is, tízkor este egy saláta csirkét megenni. Csak egy kis rész lesz kicsi. " Reggelire a színésznő mindig zabkását fogyasztja, leggyakrabban a vízben zabpehelyet - nincs tej. Az ebédre - az első, hogy neki egyfajta táplálék: minden leves, borsch, fül. Vacsorára - saláta és hal. Egyébként az élelmiszerben lévő csillag fő elve nem az édes és a többi étel összekeverése. "A desszert egy teljes ételt kell cserélni, és nem kell a" bónusz "a vacsorához", gondolja Nonna.

Titkos szám 2. Fizikai terhelés

Annak érdekében, hogy probléma nélkül térjenek vissza a színpadra, két hónappal a születés után, Grishaeva szinte azonnal a szülés után gyakorolta a fitneszot. "Reggel egy kicsit lenyomtam a sajtót, lábakat, mellkasomat" - osztotta a csillag. De nem lehetett rendszeres a mai divatos fitneszközpontokban és tornateremekben. - Nem az enyém - mondja Nonna. - De mindig táncoltok és táncoltam számos előadást. Ez az én fizikai terhelésem, ami hasznos a testtartáshoz, a nyújtáshoz és a szívemeléshez. " Szereti Grishaevet és jóga. Számos gyakorlatot mutatott be, amit minden reggel elvégez. A szakmai oktatókkal folytatott konzultációk során a csillag nem foglalkozott: "Míg elég önálló tanulásom van".







5 A szépség titkai Nonna Grishaeva
A tengerre való utazás után Nonna Grishaeva különös gonddal gondoskodik a bőréről és a hajáról Photo: Mark Steinbock

Titkos szám 3. A bőr védelme a naptól

A napozás Nonna szereti, de a bőr kiszáradásának megóvása érdekében csak nap és 11 óráig, 16 óra után élvezi a napot. "Mint kozmetikusom azt mondta, nincs semmi szörnyűbb, mint egy nap a nő arcára" - mondta a színésznő. - Az ultraibolya kiszárítja a bőrt és rettenetesen öreg. Ezért délen mindig egy kalapot vagy egy baseball sapkát megyek és a legerősebb fényvédőt az arcomon teszem. " Visszatérve a strandtól, a színésznő óvatosan gondoskodik a bőrről és a hajról. "Szeretem az izraeli márkát - vonalában vannak krémek és krémek a test minden részére" - mondta Grishaeva. A hidratáló és tápláló kézi krémek mellett a holt-tengeri sófürdőt is szereti - a körmök erősítése.

Titkos szám 4. Gondos hajápolás

5 A szépség titkai Nonna Grishaeva
A szépség 5 titka Nonna Grishaeva Fotó: Yuri Feklistov

A csillag megbizonyosodott arról, hogy a haj az első, amely reagál a test általános állapotára. "Amikor Ilyát születtem, öt hónapig szoptattam őt, majd az orvosok megtiltották, hogy megcsináljak" - emlékszik vissza a színésznő. - Az a tény, hogy a hormonális kudarc miatt a legerősebb fáradtságot, a kimerültséget elkezdtem, egyáltalán nem akartam enni. És legfőképpen a hajszenvedett. " Visszaállítja a haj szépségét A Nonna segíti a speciális koktélokat a fejbőrön. Most a művész ápolja a haját, maszkokat készít marokkói olajokkal, amelyeket Izraellel hoz. A csillagnak is van saját receptje a maszkokhoz: "Csak a szokásos tojássárgáját használhatja. Vagy például egy kefir-kenyérkeverék: egy pohár joghurtban a fekete kenyér morzsát krémes állapotba keveredem, majd fél órára a hajra felszedtem, majd hideg vízzel lemostam. " De ugyanaz a színésznő ajánlja a szakemberek által kifejlesztett hajápolási termékek használatát.

Titkos szám: 5. Rendszeres látogatás a masszőrre és a kozmetikusra

Nonna annyira elfoglalt a színpadon és a moziban, hogy nincs elég ideje a gyógyszalonok meglátogatására. De hetente egyszer elhalasztja az összes esetet, és elmész a masszőrnek. "Mély masszást csinálok, mert túlterhelés miatt az izmam feszült és eldugult" - mondta a színésznő. - Plusz különféle anti-cellulit programokat próbálok magamon, mert "narancssárga héj" jelenik meg egy karcsú testen. " A kozmetológus egy sztárra látogatása is szent: szakmájában a bőr súlyos sminkeket, spotlámpákat és zavaró lövöldözős pavilonokat szenved. "Nem arcmasszázs, inkább puha, manuális tisztító, hámozó, hidratáló maszkok és mesoterápia. A kozmetológóm a megmentőm - mondta a színésznő a kifogástalan megjelenés egyik titkaival.

Még nem regisztrált? Regisztrációs űrlap




Kapcsolódó cikkek